Grant dla mikro i małych na kapitał obrotowy.

21.07.2020

 

Szanowni Państwo,

W dniu 15 lipca 2020 r. podpisaliśmy umowę z Województwem Wielkopolskim na realizację projektu „Wielkopolska Tarcza Antykryzysowa”. W ramach projektu przekażemy prawie 95 milionów złotych na wsparcie mikro i małych przedsiębiorców z Województwa Wielkopolskiego, którzy z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2 utracili istotną część przychodów i odnotowali straty finansowe. Środki te umożliwią przedsiębiorcom utrzymanie działalności i funkcjonowanie w warunkach kryzysowych, w sytuacji nagłego niedoboru kapitału. Pieniądze pochodzą z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, pozostającego w gestii Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Dokumentacja projektu już jest dostępna na stronie www.warp.org.pl w zakładce Dotacje. Przypominamy, że wnioski o grant przyjmowane będą wyłącznie w drodze ONLINE, na stronie www.grant.warp.org.pl

Wkrótce udostępnimy dla Państwa narzędzie – generator do składania wniosku. O terminie składania wniosku informować będziemy z wyprzedzeniem. O kolejności przyjmowania wniosków decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Prosimy śledzić naszą stronę www.warp.org.plwww.grant.warp.org.pl oraz konto na Facebooku.

 

JF/KP

Newsletter klientów WARP