Konkurs fotograficzny – #funduszeUE bliżej Ciebie!

19.10.2021

Zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUE bliżej Ciebie!

Jeżeli lubisz robić zdjęcia i interesujesz się tematyką Funduszy Europejskich, ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy wybrać unijną inwestycję, zrobić zdjęcia i do 5 listopada 2021 r. zamieścić na dedykowanej stronie: www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl. Zgłaszany projekt należy wybrać z wyszukiwarki i przyporządkować do 1 z 5 kategorii: Lider Innowacji, Zielona Wielkopolska, Zurbanizowana Wielkopolska, Portret, Turystyka kulturowa.

Najciekawsze projekty zgłoszone do Konkursu zostaną nagrodzone w  głosowaniu on-line – nagroda publiczności oraz przez Kapitułę Konkursu w głosowaniu tradycyjnym – nagroda specjalna Marszałka Województwa Wielkopolskiego, w każdej z kategorii.

Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursie to między innymi: głośnik bezprzewodowy, zegarek typu smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośnomówiący zestaw telefoniczny, czytnik e-book, kamerka sportowa, aparat fotograficzny do natychmiastowych odbitek, dysk zewnętrzny, power bank itp.

Celem Konkursu jest zaprezentowanie efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w Wielkopolsce oraz tzw. dobrych praktyk projektów, które zrealizowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie: www.funduszeueblizejciebie.wielkopolskie.pl

Zachęcamy do udziału!

 

JF

Newsletter klientów WARP