Akademia PARP wciąż się rozwija!

W najbliższych miesiącach pojawią się nowe szkolenia oraz aktualizacja istniejących kursów. Dodatkowo powstanie e-kurs w języku ukraińskim o tym, jak założyć działalność gospodarczą w Polsce.

Akademia PARP to portal e-learningowy działający w ramach projektu Centrum Rozwoju MŚP Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Powstał z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach, które planują założyć własną działalność gospodarczą. Kursy są zgodne z aktualnymi zaleceniami i trendami – nie ma w nich przestarzałej wiedzy. Oferta edukacyjna portalu jest podzielona na pięć kategorii: finanse, marketing, prawo, zarządzanie oraz kompetencje. A wśród nich są takie szkolenia jak: „Pozyskiwanie kapitału na działalność MŚP”, „E-commerce i marketing internetowy w MŚP”, „Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”, „Eksport dla początkujących”, „Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?” i wiele innych, a każdy zakończony kurs jest nagradzany certyfikatem Akademii PARP.

Z końcem kwietnia na platformie zostanie opublikowany kurs zaawansowany II stopnia z marketingu internetowego, a w maju szkolenie dotyczące rynku kapitałowego MŚP. W trzecim kwartale 2022 r. dodane zostaną kursy, opracowane przez zewnętrznych wykonawców oraz ekspertów PARP. Twórcy Akademii zapowiadają również, że w ciągu najbliższych kilku tygodni powstanie szkolenie w języku ukraińskim, dotyczące zakładania działalności gospodarczej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania!

https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
tel. +48 61 65 06 371 lub +48 61 65 06 372
e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl
kalisz.fe@wielkopolskie.pl
gg 74500063
skype infoue-kalisz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
pila.fe@wielkopolskie.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

Nie czekaj, sprawdź już dziś!

 

Newsletter klientów WARP