Konferencja Fundusze Europejskie dla Wielkopolski

W dniu 14 grudnia 2022 r. o godz. 11.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34 odbędzie się konferencja informująca o programie regionalnym Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej – stacjonarnie (udział wymaga wcześniejszej rejestracji) i online (transmisja wydarzenia na żywo będzie dostępna na oficjalnym kanale YT WRPO Wielkopolska).

Konferencja będzie doskonałą okazją do dyskusji na temat tego, jakie wyzwania stoją przed Wielkopolską w najbliższych latach oraz jak w ich realizacji pomogą Fundusze Europejskie. Kluczowym punktem spotkania będzie część poświęcona sprawiedliwej transformacji wschodniej Wielkopolski. Proces odchodzenia od wydobycia i zużycia węgla jest konieczny i nieuchronny, dlatego tak istotne jest zadbanie o potrzeby mieszkańców. To priorytet na najbliższe lata.

Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk jest niezbędna do wzajemnej inspiracji i powstania nowych, ciekawych projektów, które przyniosą realne zmiany. Dlatego podczas konferencji zostaną przedstawione informacje o pierwszych konkursach, możliwościach otrzymania dofinansowania i kluczowych inwestycjach dla regionu. Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 to szansa na rozwój całej Wielkopolski – szansa na budowę zeroemisyjnej, dynamicznej gospodarki o obiegu zamkniętym, zielone inwestycje, zrównoważony transport czy nowoczesne technologie. To również możliwość zwiększania potencjału poszczególnych terenów, a także rozwijanie przedsiębiorczości.

Więcej informacji: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/konferencja-fundusze-europejskie-dla-wielkopolski-zapisz-sie

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
tel. +48 61 65 06 371 lub +48 61 65 06 372
e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl
kalisz.fe@wielkopolskie.pl
gg 74500063
skype infoue-kalisz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
pila.fe@wielkopolskie.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

Nie czekaj, sprawdź już dziś!

 

 

Newsletter klientów WARP