PFR InfoWeek! Rusza cykl bezpłatnych spotkań dla przedsiębiorców!

Spotkania online w ramach PFR InfoWeek skierowane są do sektora MŚP i dużych firm, które planują ekspansję na zagraniczne rynki lub już eksportują, ale są zainteresowane obecnością na nowych rynkach.

Podczas trwających około godziny webinariów zostaną przedstawione instrumenty wsparcia poszczególnych instytucji z Grupy PFR, które pozwolą kontynuować, rozwijać i zabezpieczyć działania eksportowe polskich firm. Spotkania to będzie okazją do zgłębienia wiedzy i zadania indywidualnych pytań ekspertom.

Tematem spotkań zaplanowanych na 4-8 kwietnia jest ekspansja zagraniczna – tak ważna w obliczu trwającej wojny, która zmusiła wiele firm do zmiany dotychczasowej strategii i szukania nowych dostawców oraz rynków zbytu.

Pierwszy webinar już w poniedziałek 4 kwietnia o 13:00. Przedstawiciele Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej powiedzą przedsiębiorcom m.in. o:

  • planowanym wsparciu dla firm ze środków UE,
  • handlu zagranicznym w obliczu rosyjskiej agresji.

Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają ich zainteresowaniom i obszarom działania. Udział w webinariach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: https://www.interankiety.pl/f/NMYbYWRv

Zgłoszenia na wszystkie spotkania można dokonać do 7 kwietnia 2022 r.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
pila.fe@wielkopolskie.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
tel. +48 61 65 06 371 lub +48 61 65 06 372
e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl
kalisz.fe@wielkopolskie.pl
gg 74500063
skype infoue-kalisz

Nie czekaj, sprawdź już dziś!

 

 

 

Newsletter klientów WARP