Szansa dla jednostek samorządu terytorialnego dzięki środkom unijnym!

12 października ruszył nabór wniosków w programie edukacyjnym dla jednostek samorządu terytorialnego – gov_LAB. Nabór potrwa do 7 listopada 2021.

Gov_lab to program edukacyjny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości stworzony z myślą o jednostkach samorządu terytorialnego.

Celem naboru jest dostarczenie administracji samorządowej wiedzy i umiejętności do projektowania instrumentów dla przedsiębiorców. Efektem projektu będą instrumenty dla przedsiębiorców, zaprojektowane z uwzględnieniem ich potrzeb. PARP może udzielić pomocy w formie finansowania usług doradczych oraz szkoleniowych, świadczonych na rzecz Wnioskodawcy w celu wypracowania i testowania instrumentu dla przedsiębiorców. Usługodawca jest wybierany przez PARP.

Dlaczego warto?

  1. Dzięki pracy nad realnym wyzwaniem urzędu, uczestnicy programu poznają, jak ta metoda może być wykorzystywana w realizacji ich zadań. Mają większe możliwości zrozumienia jej skuteczności, ale też poznają jej ograniczenia.
  2. Projekt bazuje na nauce przez praktyczne zastosowanie metody. Teoretyczne wykłady są tylko dodatkiem – mają służyć raczej jako inspiracja albo jako sposób na uporządkowanie zdobytych już umiejętności.
  3. W trakcie jednej edycji programu trzy zespoły startują jednocześnie. W ramach organizowanych zjazdów zespoły mają okazję się poznać i wymienić doświadczeniami z procesu.
  4. Na zakończenie procesu każda grupa wyjdzie z opracowaną przez siebie kompletną koncepcją instrumentu wsparcia dla przedsiębiorców.

Więcej informacji na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/gov-lab-program-edukacyjny-dla-jednostek-samorzadu-terytorialnego

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
pila.fe@wielkopolskie.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

Obecnie konsultacje prowadzone są wyłącznie telefonicznie, mailowo oraz poprzez komunikator gg i skype.

Newsletter klientów WARP