Spotkanie informacyjne pt. Projekty systemowe Ośrodków Pomocy Społecznej


Dnia 17.01.2012r., w siedzibie Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Pile przy ul. Grunwaldzkiej 2, prowadzonego przez WARP odbyło się spotkanie informacyjne pt. "Projekty systemowe w ramach Poddziałania 7.1.1. – projekty systemowe Ośrodków Pomocy Społecznej ".

 

Celem spotkania było wsparcie aktualną wiedzą beneficjentów, piszących a także realizujących projekty systemowe w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


Podczas spotkania uczestnicy pozyskali aktualną wiedzę dotyczącą zmian w zasadach przygotowania i realizacji projektów systemowych Ośrodków Pomocy Społecznej, Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie.


Przedstawiciel Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu omówił nowo obowiązujące wersje dokumentów i wytycznych obowiązujących od 1 stycznia 2012 r., natomiast prelegent z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, w uzupełnieniu opowiedziała o istotnych dla OPS-ów zmianach merytorycznych i technicznych.


Przedstawiciele RO EFS w Pile przedstawili ofertę Ośrodka oraz nowe usługi. Spotkanie miało charakter otwartej dyskusji, uczestnicy na bieżąco mogli wymieniać doświadczenia oraz dzielić się zdobytą wiedzą. Na zakończenie spotkania, podczas panelu dyskusyjnego uczestnicy chętnie zabierali głos, co umożliwiło jeszcze większą wymianę poglądów i spostrzeżeń związanych z aplikowaniem i realizacją projektów systemowych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

21 kwietnia 2021

Webinarium pt. „Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”.

Chcesz prowadzić własną działalność? Potrzebujesz wsparcia na start? Chcesz być sobie szefem? To spotkanie jest dla Ciebie! Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem webinarium będzie przedstawienie zasad ubiegania się o na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w formie pożyczki na terenie woj. wielkopolskiego. Webinarium skierowane jest do każdej osoby chcącej pozyskać środki na działalność. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”. Webinarium odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl do 19 kwietnia do godziny 12:00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.   Organizator:Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl   Załączniki:Program spotkania Formularz zgłoszeniowy   W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN,