UWAGA!

Szanowni Państwo,

Poniżej publikujemy listę wniosków o grant w projekcie “Wielkopolska Tarcza Antykryzysowa” zakwalifikowanych do dalszej weryfikacji w wyniku przeprowadzonego w dniu 24 sierpnia 2020 roku naboru.

Lista obejmuje wszystkie podmioty zakwalifikowane w alokacji 100%, tj. Wnioskodawców, którzy dostarczyli prawidłowy adres IP oraz tych, dla których weryfikacja adresu IP trwa, a także te podmioty, które nie dostarczyły danych w tym zakresie.

 

Lp. firma czas_złożenia alokacja według kodów PKD
1 WIOLETA PELCZYK DIAŁALNOŚĆ HANDLOWA Pelczyk Wioleta 2020-08-24 09:00:00.017267 B
2 EVERGY24 Bartosz Włodarski 2020-08-24 09:00:00.017268 B
3 USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JAN MATELA 2020-08-24 09:00:00.017292 B
4 FizjoBalans Fizjoterapia Specjalistyczna ANNA MISIAK 2020-08-24 09:00:00.017293 A
5 CENTRUM ANIMACJI I ROZWOJU ZIELONA OWCA ANNA ŻUKROWSKA-KOŁODZIEJ 2020-08-24 09:00:00.017307 A
6 Alicja Ferchmin zdrowo na sportowo 2020-08-24 09:00:00.017340 A
7 Damian Smelczyński – DAMART 2020-08-24 09:00:00.017376 B
8 “MOTION BRAND” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.017503 B
9 HUBERA Hubert Glinkowski 2020-08-24 09:00:00.017797 B
10 Teresa Sydor “MA-MI” 2020-08-24 09:00:00.023490 B
11 Katarzyna Werwińska 2020-08-24 09:00:00.103167 B
12 KOSMETYKA “AGA”AGNIESZKA POCZTA 2020-08-24 09:00:00.103179 A
13 FIRMA USŁUGOWA PIOTR MACHOWICZ 2020-08-24 09:00:00.103340 B
14 MARTYNA SZCZODROWSKA 2020-08-24 09:00:00.103693 A
15 SAE Kacper Cieślawski 2020-08-24 09:00:00.104022 B
16 Catch Car Kamil Maciejewski 2020-08-24 09:00:00.107429 B
17 Zakład Usługowo-Handlowy “ALUM-TECH” Marcin Małyszczak 2020-08-24 09:00:00.107454 B
18 Kancelaria Doradcy Prawnego Zbigniew Szmajda 2020-08-24 09:00:00.108678 B
19 FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA “HANIA” JANOWICZ HALINA 2020-08-24 09:00:00.116613 A
20 Danuta Ptak 2020-08-24 09:00:00.139799 B
21 “PUBLIC PROFITS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.141782 B
22 AS Robotec Artur Śniegowski 2020-08-24 09:00:00.149523 B
23 Forum Renata Bilińska-Mikołajczak 2020-08-24 09:00:00.150108 A
24 SALON URODY KAROLINA FIFER 2020-08-24 09:00:00.150292 A
25 A.M.CIEŚLAWSCY STUDIO FOTOGRAFICZNE 2020-08-24 09:00:00.150580 B
26 AXE PROMOTION SPÓŁKA AKCYJNA 2020-08-24 09:00:00.150949 B
27 “TRIVIUM” GRAŻYNA FRANKOWSKA 2020-08-24 09:00:00.160675 B
28 Indywidualna praktyka lekarska AGATA ANDRZEJEWSKA 2020-08-24 09:00:00.167777 B
29 TODO Jakub Kawa 2020-08-24 09:00:00.167813 B
30 WOJCIECH KOCH USŁUGI DLA LUDNOŚCI ŚLUSARSTWO-INSTALACJA,WOD.-KAN.,C.O. I GAZ,MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH, KOTLARSTWO WOJCIECH KOCH – UL.BRZOZOWA 4 63-024 KRZYKOSY 2020-08-24 09:00:00.179755 B
31 JOANNA KALUBA-KOBRYŃSKA STUDIO PROJEKTOWE 2020-08-24 09:00:00.196410 B
32 Bart-tour Bartosz Bajon 2020-08-24 09:00:00.199715 A
33 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Baromast Barbara Hetman 2020-08-24 09:00:00.200852 B
34 PERITUS Marcin Wichłacz 2020-08-24 09:00:00.200879 B
35 NIERUCHOMOŚCI GRZEGORZ KOLAŃSKI 2020-08-24 09:00:00.200922 B
36 MARTIN BUSINESS CONNECT ANDRZEJ KOSTRZEWSKI 2020-08-24 09:00:00.201787 B
37 Roadrunner Jolanta Ostwald 2020-08-24 09:00:00.212914 A
38 MONMAT
MATEUSZ NAJDEK
2020-08-24 09:00:00.214621 B
39 VIRTEX DARIUSZ GÓRAL 2020-08-24 09:00:00.215726 B
40 EN-TANK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:00.234859 B
41 JOLANTA STAROŃ JOLANTA STAROŃ RTG ZĘBÓW 2020-08-24 09:00:00.235358 B
42 CONSUELO CARABALLO-CORTÉS 2020-08-24 09:00:00.235452 B
43 SIMPLE WAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:00.235592 B
44 BIURO KONSULTINGOWE ALLFINANZ MICHAŁ MAZUR 2020-08-24 09:00:00.236198 B
45 DAGMARA JĘDRKOWIAK 2020-08-24 09:00:00.237367 A
46 Arleta Kuznowicz 2020-08-24 09:00:00.244173 B
47 INFORMATYK  WIECZOREK JACEK 2020-08-24 09:00:00.255712 B
48 DGARAGE WOJCIECH DURA 2020-08-24 09:00:00.257136 B
49 ELEKTRO – AUTOMATYKA SŁAWOMIR ŻYMEŁKA 2020-08-24 09:00:00.271889 B
50 ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY IRENEUSZ STACHOWIAK 2020-08-24 09:00:00.408163 B
51 Piotr Barczyk “DREWKOR” 2020-08-24 09:00:00.423763 B
52 wykreślone na prośbę przedsiębiorcy, który zgodnie z oświadczeniem nie składał wniosku o grant 2020-08-24 09:00:00.423816 B
53 P.U.H “CEZAR” Cezary Strumnik 2020-08-24 09:00:00.423872 B
54 WLAZŁY ADAM “WAAK” 2020-08-24 09:00:00.423969 B
55 MATEUSZ STRUGAREK USŁUGI TRANSPORTOWE RATOWNICTWO MEDYCZNE 2020-08-24 09:00:00.427611 B
56 MAREK KLEINDIENST KLEMAR 2020-08-24 09:00:00.427850 B
57 A&K LOGISTIK Agnieszka Kwieciak 2020-08-24 09:00:00.433083 B
58 WAVE-GROUP ADRIAN MINIARSKI 2020-08-24 09:00:00.451563 B
59 Grupa EKO ENERGIA Paweł Wiatrowski 2020-08-24 09:00:00.461057 B
60 Agro Data Solutions
Anna Baranowska
2020-08-24 09:00:00.542814 B
61 El-Matio instalacje elektryczne Mateusz Walczak 2020-08-24 09:00:00.544319 B
62 BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA “ARKADA” WOJCIECHOWSKI JACEK 2020-08-24 09:00:00.545080 B
63 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piotr Rydzyński 2020-08-24 09:00:00.545492 B
64 PORADNIA DIETETYCZNA DOMINIKA KOZERA 2020-08-24 09:00:00.545792 B
65 OLLALA Aleksandra Ratajczak 2020-08-24 09:00:00.546070 A
66 INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
LEK.DENT. MICHAŁ BARYLAK
2020-08-24 09:00:00.546454 B
67 Wojciech Hirsch 2020-08-24 09:00:00.546496 B
68 MARCINIAK RYSZARD FIRMA ‘MARCINIAK’-KOMPLEKSOWE USŁUGI ELEKTRYCZNE 2020-08-24 09:00:00.546994 B
69 MAZ-BUD Michał Mazur 2020-08-24 09:00:00.552845 B
70 POLSKA IZBA GOSPODARCZA IMPORTERÓW,EKSPORTERÓW I KOOPERACJI 2020-08-24 09:00:00.561186 B
71 Centrum Biznesowe Kammet – Bartosz Moszyński 2020-08-24 09:00:00.580984 A
72 KUSICIEL Miłosz Kusiciel 2020-08-24 09:00:00.581232 B
73 PŁYTMAX Anna Berdychowska-Golcz 2020-08-24 09:00:00.581253 A
74 MECHANIKA POJAZDOWA MICHAŁ KOWALCZEWSKI 2020-08-24 09:00:00.581625 B
75 USŁUGI BUDOWLANE MAREK DONDEROWICZ 2020-08-24 09:00:00.585842 B
76 MAGDALENA PACZEŚ  MORRIGAN 2020-08-24 09:00:00.591059 A
77 Elektroserw Andżelika Kolińska 2020-08-24 09:00:00.591093 B
78 Kinga Górczak DEKORTEAM 2020-08-24 09:00:00.598660 B
79 PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI – TERRA VERDE 2020-08-24 09:00:00.618965 B
80 DAWBLO F.H.U. DAWID BLOCH 2020-08-24 09:00:00.635767 B
81 DAWID JÓZEFOWIAK PATRONE 2020-08-24 09:00:00.657309 B
82 STRUKTUA Przemysław Woźniczak 2020-08-24 09:00:00.657477 B
83 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO USŁUGOWE KOZ-BUD KRZYSZTOF KOZŁOWICZ 2020-08-24 09:00:00.663165 B
84 CREOTON Tomasz Przestacki 2020-08-24 09:00:00.663704 B
85 GABINET KOSMETYCZNY ELLE MAŁGORZATA GRZELAK 2020-08-24 09:00:00.663705 A
86 SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE TORKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:00.663732 B
87 Sana Mente Łukasz Wawrzyniak 2020-08-24 09:00:00.667539 A
88 SI SI ANITA SIEJEK 2020-08-24 09:00:00.671674 A
89 Handel Obwoźny Dariusz Siekierski 2020-08-24 09:00:00.676801 B
90 Kebab Ankara Żak Karolina 2020-08-24 09:00:00.737424 A
91 Sleek Car Rafał Tomczyk 2020-08-24 09:00:00.755625 B
92 AUROVOLT Krzysztof Szymański 2020-08-24 09:00:00.756316 B
93 PROJEKTUA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.756542 A
94 Dawid Drabik 2020-08-24 09:00:00.756703 B
95 QW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.756757 B
96 MIROSŁAWA WITCZAK PRACOWNIA PROJEKTÓW I USŁUG BUDOWLANYCH 2020-08-24 09:00:00.757131 B
97 WKS SPAWALNIK T. G. BURZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:00.757398 B
98 IDMK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.759307 B
99 ANFI ANNA NAWROT 2020-08-24 09:00:00.759550 B
100 CATCHSHIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:00.853856 B
101 ZAKŁAD USŁUGOWY BLACHARSTWO-DEKARSTWO-ŚLUSARSTWO ANDRZEJ SZCZUREK 2020-08-24 09:00:00.872493 B
102 Rewers Rafał RAF-MAX 2020-08-24 09:00:00.872501 B
103 Anna Baran Produkcja Mebli 2020-08-24 09:00:00.872502 B
104 ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Fahner 2020-08-24 09:00:00.872721 B
105 Bartosz Oźmiński 2020-08-24 09:00:00.873147 B
106 CLORCE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ 2020-08-24 09:00:00.873433 B
107 iNetSoft Piotr Łaczkowski 2020-08-24 09:00:00.873521 B
108 PIOTR SOBISIAK “SOBTECH” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 2020-08-24 09:00:00.873529 B
109 JAN MALEPSZAK JAN MALEPSZAK “BUDOMAL” 2020-08-24 09:00:00.875608 B
110 Find Home Łukasz Dasiewicz 2020-08-24 09:00:00.880976 B
111 Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Żak-Skiba 2020-08-24 09:00:00.967547 B
112 Szymon Fierek Transport Consulting 2020-08-24 09:00:00.970090 B
113 A & M CREDIT AGATA ŁOBACZ 2020-08-24 09:00:00.970225 B
114 “GABINET STOMATOLOGICZNY MOLO I WIŚNIEWSKA” S.C. 2020-08-24 09:00:00.971117 B
115 IDIOMA AGNIESZKA CHUDZIŃSKA-GRZESIAK 2020-08-24 09:00:00.971997 B
116 MM Construction Mateusz Mikołajczak 2020-08-24 09:00:00.973567 B
117 KAMIL PIECZYŃSKI 2020-08-24 09:00:00.975146 A
118 Centrum Ubezpieczeń SYRENA ANNA ANDRZEJEWSKA 2020-08-24 09:00:00.975351 B
119 KONSTRUKCJE ALUMINIOWE ALKON JACEK URBANIAK 2020-08-24 09:00:00.983000 B
120 Wojciech Siódmiak DANCE – ART 2020-08-24 09:00:00.996389 A
121 MISS-KIKI REMIGIUSZ MARCIUSZ 2020-08-24 09:00:01.024779 B
122 FIRMA BUDOWLANA “BUDREM” MARCIN KRYSZAK 2020-08-24 09:00:01.029747 B
123 TOMASZ PTAK “TOM – KOL” Sprzedaż Hurtowa Odpadów i Złomu Transport Drogowy Towarów 2020-08-24 09:00:01.029789 B
124 Dominika Jarecka Projektowanie Wnętrz 2020-08-24 09:00:01.029831 B
125 JOANNA SOBAŃSKA 2020-08-24 09:00:01.035545 A
126 BGH.WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:01.035674 B
127 FIRMA “PLUS” EWA CZAJKA, DARIUSZ CZAJKA SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:01.036108 B
128 Tomasz Pilarski  A & T CONSULTING 2020-08-24 09:00:01.044828 B
129 Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Zagata 2020-08-24 09:00:01.045850 B
130 SKLEP WIELOBRANŻOWY ” ZOSIA ” LESZEK MOSIEK 2020-08-24 09:00:01.082709 B
131 MEDICI DZWONKOWSKA-KRÓLAK, KRÓLAK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:01.086222 B
132 ŁUKASZ INDRZEJCZAK INFACT 2020-08-24 09:00:01.132788 B
133 Fox Cezary Gieracki 2020-08-24 09:00:01.140693 A
134 PGP DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:01.141037 B
135 PAULINA TWOREK KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA TWOREK 2020-08-24 09:00:01.155509 B
136 ZPUH “MINI ZAP” B I K ŁEPKOWICZ, A.ROGUSZNA – SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:01.155652 B
137 it-part Tomasz Kordys 2020-08-24 09:00:01.156003 B
138 PRUSKA-WACŁAW MAGDALENA MAŁY VIP 2020-08-24 09:00:01.156826 B
139 ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY “ADAŚ” ANDRZEJ STANISŁAWSKI 2020-08-24 09:00:01.159752 B
140 JEKKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:01.160828 B
141 MW MARCIN WÓJCIK 2020-08-24 09:00:01.161658 B
142 LENTIUS ARTUR NOWACKI 2020-08-24 09:00:01.212050 B
143 Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Majewicz 2020-08-24 09:00:01.247969 B
144 Salon Fryzjerski “Justyna” Justyna Golon 2020-08-24 09:00:01.248086 A
145 AUTO NAPRAWA PIOTR GATTNER 2020-08-24 09:00:01.248220 B
146 TRANSPORT RABE DAMIAN RABE 2020-08-24 09:00:01.256469 B
147 INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ IMAGE DOROTA GAWŁOWSKA-MAZUREK 2020-08-24 09:00:01.256469 A
148 KOCHANOWICZ MAGDALENA MK-MED 2020-08-24 09:00:01.256519 B
149 JAKUB KIERZKOWSKI EKOLOGICZNE CZYSZCZENIE ODZIEŻY “EXPRESS”; “KIERZKOWSKI”, “KIERZKOWSKI PRALNIA” 2020-08-24 09:00:01.257555 B
150 Usługi Spawalnicze Janusz Lewandowski 2020-08-24 09:00:01.257989 B
151 PRZEMYSŁAW RYBARCZYK “PRZYNĘTA” PRODUKCJA GARMAŻERSKI MIĘSNO-RYBNEJ BAR “KURCZACZEK” 2020-08-24 09:00:01.263788 B
152 DAMIAN KULOK 2020-08-24 09:00:01.267608 B
153 Jakub Wietrzyński AND MORE 2020-08-24 09:00:01.287556 B
154 Firma Handlowo-Usługowa Beata Żok 2020-08-24 09:00:01.287623 B
155 MACIEJ STANKE MS-ABAŻUR 2020-08-24 09:00:01.299737 B
156 Kamil Kamiński 2020-08-24 09:00:01.320300 A
157 PLUSZEK DESIGN Karina Hermann 2020-08-24 09:00:01.327056 B
158 JAKUBIAK MAŁGORZATA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SUKCES 2020-08-24 09:00:01.327137 A
159 “AUTO-SERVICE” PAWEŁ KAŹMIERCZAK 2020-08-24 09:00:01.327257 B
160 ZBIMAR ZBIGNIEW MAREK 2020-08-24 09:00:01.327509 B
161 JLL SYSTEMS Marcin Linka 2020-08-24 09:00:01.329484 B
162 FOTOGRAFIA SONIA KANCLERZ 2020-08-24 09:00:01.330489 B
163 QŹNIA TALENTU Paula Kaźmierczak 2020-08-24 09:00:01.348261 A
164 WĘDRYCHOWICZ VIOLETTA – SALON KOSMETYCZNY VIOLA 2020-08-24 09:00:01.375588 A
165 5PD PAWEŁ JÓŹWIK 2020-08-24 09:00:01.397317 B
166 Smiled Michał Pater 2020-08-24 09:00:01.399671 B
167 LEMPI MARCIN LEMPACH 2020-08-24 09:00:01.944079 B
168 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA u “AGATY” AGATA DYDERSKA 2020-08-24 09:00:01.967718 B
169 TADEUSZ JAGŁA MECHANIKA POJAZDOWA 2020-08-24 09:00:01.981029 B
170 Quality Anna Osowczyk 2020-08-24 09:00:01.999953 B
171 ROBERT BOROWSKI ROBOMOD 2020-08-24 09:00:02.007628 B
172 PRI-MAT 3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.008156 B
173 PIAN FORMERS S.C. 2020-08-24 09:00:02.018213 B
174 “FreshCar” – Jordan Rabczewski 2020-08-24 09:00:02.040973 B
175 “APO” S.C. 2020-08-24 09:00:02.040986 B
176 BIUROTECHNIKA.EU KATARZYNA KLISZEWSKA 2020-08-24 09:00:02.130890 B
177 SISTECH FN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:02.156799 B
178 iDev Center Michał Bobowski 2020-08-24 09:00:02.166243 B
179 3Drukujesz Jan Sobkowski 2020-08-24 09:00:02.169504 B
180 MOTOPARTS ROBERT PROKOPIAK 2020-08-24 09:00:02.169775 B
181 GRUPA INŻYNIERYJNA KONSTRUBOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.191680 B
182 LABORATORIUM AS-TECH-LAB EDYTA SOSIŃSKA 2020-08-24 09:00:02.192662 B
183 Pierogarnia NIEBO W GĘBIE Marta Tegeler 2020-08-24 09:00:02.217716 A
184 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Paweł Kaczmarek 2020-08-24 09:00:02.259468 B
185 INTER – TEL SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI 2020-08-24 09:00:02.259571 B
186 EMARKETING ŁUCJA KORDECZKA 2020-08-24 09:00:02.284060 B
187 MAŁGORZATA MALIK ENGLISH FUN CLUB 2020-08-24 09:00:02.337681 A
188 Arbo Mikołaj Kudła 2020-08-24 09:00:02.343783 B
189 RAGRA CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.343790 B
190 PPHU “JESZCZE RAZ”   Piotr Zalewski 2020-08-24 09:00:02.343801 B
191 DARIUSZ KREFT PRZEDSIėBIORSTWO HANDLOWE “TEXOLA” 2020-08-24 09:00:02.350944 B
192 STUDIO REKLAMY “UNIVERSE” BEATA STELMACH 2020-08-24 09:00:02.412599 A
193 Firma Handlowo Usługowa “Darro-Sped” Dariusz Wytwer 2020-08-24 09:00:02.412621 B
194 AGNIESZKA GALOCH ” INVEST” 2020-08-24 09:00:02.412800 B
195 AQUA GROUP JOANNA PAWEŁCZYK-DUDKA 2020-08-24 09:00:02.412897 B
196 DAWW SERWIS – Dawid Oblizajek 2020-08-24 09:00:02.413838 B
197 ZAKŁAD PRODUKCJI KOTŁÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA ARKADIUSZ DRASZAWKA 2020-08-24 09:00:02.453227 B
198 STUDIO SUNSHINE BOŻENA OLSZYNA 2020-08-24 09:00:02.481908 A
199 Indywidualna Praktyka Lekarska-Ewa Grzelak-Bugaj 2020-08-24 09:00:02.515752 B
200 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE  “JARZĘBINKA PACZKOWO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.515940 B
201 Firma usługowo – handlowa Adam Mielczarek 2020-08-24 09:00:02.516131 B
202 WOOD LIFE JAKUB GŁUSZCZAK 2020-08-24 09:00:02.516425 B
203 DRUKPOZNAN.PL ŁUKASZ CHĘCIŃSKI 2020-08-24 09:00:02.516432 B
204 QProject.eu Kajetan Rumbuć 2020-08-24 09:00:02.517198 B
205 Kancelaria Radcy Prawnego LEX SPECIALIS Karolina Mikołajczyk 2020-08-24 09:00:02.518372 B
206 Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Krysmann 2020-08-24 09:00:02.527645 B
207 Moldeo Jakub Majchrzak 2020-08-24 09:00:02.549404 B
208 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “ZeMi” ZENON MIĘKISZAK 2020-08-24 09:00:02.591820 A
209 BOŻENA ANTONIEWICZ ‘POKER-TRANS’ 2020-08-24 09:00:02.660233 B
210 VERA NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.660369 B
211 PACIFIC-EXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.660369 A
212 Przejmij Ster – dietetyk Sylwia Ratajczak 2020-08-24 09:00:02.660537 B
213 KAROLINA JĘDRZEJCZAK SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY 2020-08-24 09:00:02.661018 B
214 P.H.U. “GASTRO-MON” MONIKA SZATKOWSKA-BARTCZAK 2020-08-24 09:00:02.661037 A
215 PIOTR KAŁMUCZAK 2020-08-24 09:00:02.661039 B
216 Studio Materia – Jakub Kędzia 2020-08-24 09:00:02.661353 B
217 ADAM LISIECKI NEO-BUD 2020-08-24 09:00:02.662048 B
218 STUDIO METR NA 2 – PROJEKTOWANIE WNĘTRZ I MEBLI ARLETTA KILIJANEK 2020-08-24 09:00:02.665432 B
219 IT Bowling Iga Ryngwelska 2020-08-24 09:00:02.807636 B
220 MYWAY Patryk Huszcza 2020-08-24 09:00:02.807667 B
221 MAR DRIVE Marcin Stawski 2020-08-24 09:00:02.807696 B
222 ŁUKASZ BOCZKO GEODEZJA WIELKOPOLSKA NAZWA SKRÓCONA: GW 2020-08-24 09:00:02.808548 B
223 HOTEL “KOMEDA” A.Z. WALCZAK S.C. 2020-08-24 09:00:02.808654 A
224 “GŁOWACKI” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.809463 B
225 Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Rajewska-Tabor 2020-08-24 09:00:02.832529 B
226 MAREK MALAK MARBUD 2020-08-24 09:00:02.832630 B
227 Indywidualna Praktyka Stomatologiczna PATRYCJA SIKORA 2020-08-24 09:00:02.832631 B
228 FizjoHome Magdalena Lenart 2020-08-24 09:00:02.852047 A
229 MIKOŁAJ WOWER STUDIOWARSZTAT 2020-08-24 09:00:02.939709 B
230 Poznańskie Nieruchomości Krzysztof Szymański 2020-08-24 09:00:02.965055 B
231 Maria Nitka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “NITEX” 2020-08-24 09:00:02.965243 B
232 Gabinet Kosmetyczny Pod Aniołem Alicja Jarzyna 2020-08-24 09:00:02.983558 A
233 Kancelaria Radcy Prawnego Jan Łuczak Radca Prawny 2020-08-24 09:00:02.983571 B
234 PHU MONIKA SKOLMOWSKA 2020-08-24 09:00:02.983585 A
235 LTC TOMASZ CICHY 2020-08-24 09:00:02.988489 B
236 BIRKENORD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:02.995789 B
237 TRANSPRESS POLACHOWSKI IRENEUSZ 2020-08-24 09:00:02.995790 B
238 MARCIN INDRZEJCZAK SEVENCOMP 2020-08-24 09:00:02.995889 B
239 PIOTR HAUZA H-PROJEKT 2020-08-24 09:00:02.995918 B
240 ALEKSANDRA WINOGRADZKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA 2020-08-24 09:00:03.042541 B
241 KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH J.MAŁECKI, M.CHMIELOWSKI, J.GRAJZER SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:03.065230 B
242 APS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.066540 A
243 RENATA KRYGIER FRYZJERSTWO URODA 2020-08-24 09:00:03.077144 A
244 PRZED. WIELOBRANŻ. HAND. USŁ. “CHEMBUD” JERZY WARDEŃSKI 2020-08-24 09:00:03.077314 B
245 “RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY” BARBARA NIEDZIELA 2020-08-24 09:00:03.087553 B
246 ” KONIK-SPAW”  Piotr Konieczka 2020-08-24 09:00:03.093119 B
247 SPE JERZY WYLEGAŁA 2020-08-24 09:00:03.095670 B
248 MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:03.099522 B
249 PIOTR SIKORA “MONDO” P.H.U. 2020-08-24 09:00:03.099544 B
250 FIRMA HANDLOWA HERC JAROSŁAW DROST 2020-08-24 09:00:03.121449 B
251 “GRAMBET – GRUPA SBS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW GUCIA, MACIEJ GUCIA” 2020-08-24 09:00:03.123651 B
252 SPRINT -CRAFT PAWEŁ DUDZIK 2020-08-24 09:00:03.126380 B
253 DAWID NYCZKOWSKI 2020-08-24 09:00:03.127415 A
254 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE RUBIN JUSTYNA WOJTYCZKA JANUSZ WOJTYCZKA SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:03.163681 B
255 MK CONSULTING MARCIN KULIGOWSKI 2020-08-24 09:00:03.167511 B
256 Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Piotr Młynarski 2020-08-24 09:00:03.167687 B
257 Logos Gabinet Monika Mazurkiewicz 2020-08-24 09:00:03.167901 B
258 SOCEVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.168104 B
259 MARCIN ZIELONKA 2020-08-24 09:00:03.171391 A
260 SZYMON KRYNICKI MAX-PRINT 2020-08-24 09:00:03.171442 B
261 “LARGO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.175416 B
262 P.H.U. SPAWPOL JERZY JANKOWSKI 2020-08-24 09:00:03.175469 B
263 EKO ALU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:03.175781 B
264 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE “WESOŁY GAWROSZEK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.307488 B
265 S&E Estetica Sylwia Cieleń 2020-08-24 09:00:03.307572 A
266 LESZEK MALICKI PRACOWNIA ZŁOTNICZO-ODLEWNICZA 2020-08-24 09:00:03.311627 B
267 SZADKOWSKI PIOTR 2020-08-24 09:00:03.311638 B
268 ZAKŁAD BUDOWLANY TADEUSZ SOCHACKI 2020-08-24 09:00:03.311639 B
269 Q & S SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.311794 B
270 JACEK BUKOWSKI 2020-08-24 09:00:03.315671 B
271 Instalacje Elektryczne Robert Sobczak 2020-08-24 09:00:03.319510 B
272 Promotim Kamil Przytuła 2020-08-24 09:00:03.319527 B
273 “MW TERAPIA” Mateusz Wiśniewski 2020-08-24 09:00:03.320364 A
274 Gabinet Masażu,Fizjoterapii i Rehabilitacji “NEURO – FIZ” BARBARA NADOLSKA-BOCHEŃSKA 2020-08-24 09:00:03.370148 A
275 MARTA KAMASSA 2020-08-24 09:00:03.404532 B
276 FIRMA USŁUGOWA TOBIASZ ŚLIWIŃSKI 2020-08-24 09:00:03.405427 B
277 CEDRUS – Instalacje Damian Grzelczak 2020-08-24 09:00:03.405588 B
278 MK – Stal KAROLINA JANKOWIAK 2020-08-24 09:00:03.413167 B
279 HARDBIT K.BIAŁEK, P.POPRAWA SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:03.425547 B
280 odNOWA Salon Kosmetyczny Emilia Roguszna 2020-08-24 09:00:03.425631 A
281 UZPOL-IMPEX Jacek Michalski 2020-08-24 09:00:03.427019 B
282 “STYLIŚCI” MAGDALENA SZAJEK 2020-08-24 09:00:03.441845 A
283 SALON FRYZJERSKI SEKRET DANUTA SEKRECKA 2020-08-24 09:00:03.442841 A
284 Karolina Piątkowska Fitcomfort 2020-08-24 09:00:03.491647 B
285 SZCZEPAŃSKA AGNIESZKA FIRMA USŁUGOWA 2020-08-24 09:00:03.507468 B
286 MATEUSZ OWSIAŃSKI INVESTMENT 2020-08-24 09:00:03.507530 B
287 PUBLICZNY TRANSPORT CIĘŻAROWY, HANDEL SAMELAK CZESŁAW 2020-08-24 09:00:03.507541 B
288 MIKOŁAJCZAK RADOSŁAW “RCOM” 2020-08-24 09:00:03.508164 B
289 GRZEGORZ KRAWCZYK 2020-08-24 09:00:03.523662 B
290 TOMASZ KASPRZAK NOWA 2020-08-24 09:00:03.536286 B
291 SAMURAI ADAM NAWROT 2020-08-24 09:00:03.537167 B
292 HJ LOGISTICS Hubert Jarmuż 2020-08-24 09:00:03.542192 B
293 ARMASERWIS ROMAN KRZYŻANOWICZ 2020-08-24 09:00:03.542331 B
294 KAROL KAPTUREK USLUGI OGÓLNOBUDOWLANE 2020-08-24 09:00:03.562304 B
295 TBA MUSIC Tomasz Nowakowski 2020-08-24 09:00:03.565228 A
296 GABINET PEDAGOGICZNY INUS MARTA SŁAWIŃSKA 2020-08-24 09:00:03.567061 B
297 PH “EMEN ” MARCIN NOWAKOWSKI 2020-08-24 09:00:03.567070 B
298 MAŁGORZATA ANDRZEJEWSKA MAL-KAR 2020-08-24 09:00:03.567429 B
299 ROBERT BLICHARZ 2020-08-24 09:00:03.570984 B
300 FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA “KULISZAK” WALDEMAR KULISZAK 2020-08-24 09:00:03.599551 B
301 NOWAK – Jarocin Drukarnia, Wydawnictwo, Reklama Marcin Nowak 2020-08-24 09:00:03.599879 B
302 DREWNO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.599995 B
303 MAKEOVER Szymon Janik 2020-08-24 09:00:03.600911 B
304 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE “PASTELOWY ŚWIAT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:03.603213 B
305 ALEKSANDER DECHNIK 2020-08-24 09:00:03.605692 B
306 EDUKLIK FILIP CHODOROWSKI 2020-08-24 09:00:03.625553 A
307 GABINET PSYCHOLOGICZNY MARTA PIETROWICZ 2020-08-24 09:00:03.626079 B
308 Magama Studio Bartłomiej Jabczyński 2020-08-24 09:00:03.687723 B
309 GABINET KOSMETYCZNO-WIZAŻYSTYCZNY “VISAGE”  JOLANTA HERCKA-KEMPIŃSKA 2020-08-24 09:00:03.687723 A
310 DKS Consulting Łukasz Kożuch 2020-08-24 09:00:03.723523 B
311 Zakład Usług Stolarskich “FOR-MAT” Mateusz Hochenzy 2020-08-24 09:00:03.723523 B
312 PRIMOBUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PRZEMYSŁAW MACIEJEWSKI 2020-08-24 09:00:03.723532 B
313 ATTIKA UPOMINKI S.C. 2020-08-24 09:00:03.723639 B
314 WILAMET KRZYSZTOF JASZCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:03.723650 B
315 AGENCJA UBEZPIECZENIOWA KRZYSZTOF ŚPIĄCZKA 2020-08-24 09:00:03.724067 B
316 INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LIDIA WERAKSO 2020-08-24 09:00:03.724199 B
317 ADRIAN DĘBOWSKI INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2020-08-24 09:00:03.727918 B
318 PAXO Krystian Paszczak 2020-08-24 09:00:03.897229 B
319 HENRYK MISTRZYK “BAR – OLIWIA” 2020-08-24 09:00:03.897510 A
320 STĘPA PAWEŁ,ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY 2020-08-24 09:00:03.901650 B
321 Wojciech Grabiński 2020-08-24 09:00:03.901752 B
322 ELŻBIETA WŁOCH-BODZICZ GABINET STOMATOLOGICZNY 2020-08-24 09:00:03.901771 B
323 WWW.PIOSIK.PL DARIUSZ PIOSIK 2020-08-24 09:00:03.901775 B
324 GEOBUD S.C. MIROSŁAW I HALINA STACHOWSCY, MAREK MIĘŻAŁ 2020-08-24 09:00:03.901802 B
325 MONIKA THOM FAWORYT 2020-08-24 09:00:03.902710 A
326 DOJI SPÓŁKA AKCYJNA 2020-08-24 09:00:03.915859 B
327 PAWEŁ SOWIŃSKI ZAKŁAD FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:03.915936 A
328 StylistiQ Arte Sylwia Olejnik 2020-08-24 09:00:04.027733 B
329 Tomasz Ber 2020-08-24 09:00:04.027733 B
330 Kwiaty u Róży Róża Marciniak Florystyka i szkolenia 2020-08-24 09:00:04.027733 B
331 KB Kinga Brychcy Ubezpieczenia 2020-08-24 09:00:04.027829 B
332 Bernard Król 2020-08-24 09:00:04.027854 B
333 Estetivo Iwo Bogucki 2020-08-24 09:00:04.027911 B
334 SKLEP “MAXIM” AGATA SZCZEŚNIAK 2020-08-24 09:00:04.028306 B
335 ANDRZEJ RADZISZEWSKI ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH, PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE OKNOSTYL ANDRZEJ RADZISZEWSKI,KRZYSZTOF RADZISZEWSKI 2020-08-24 09:00:04.028545 B
336 KAMIENIARSTWO MUSZALSCY SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF MUSZALSKI, EWA MUSZALSKA, MATEUSZ MUSZALSKI 2020-08-24 09:00:04.028580 B
337 MakaluMedia Monika Grygieńcza 2020-08-24 09:00:04.039779 B
338 ARKOM – ARTUR MAJEWSKI 2020-08-24 09:00:04.087256 B
339 Gabinet Kosmetyczny SEKRET PIĘKNA Patrycja Lorenc 2020-08-24 09:00:04.167886 A
340 PixelAnt Jakub Nakielski 2020-08-24 09:00:04.168083 B
341 IT Solutions Dominik Kolasiński 2020-08-24 09:00:04.183580 B
342 KLAMA MACIEJ KANCELARIA ADWOKACKA 2020-08-24 09:00:04.183664 B
343 SZYMON PELCZYK “SIMON” SZYMON PELCZYK 2020-08-24 09:00:04.183667 B
344 “INRU” MAGDALENA ŁUKASIEWICZ 2020-08-24 09:00:04.183674 B
345 Usługi ogólnobudowlane. Łukasz Szykuła 2020-08-24 09:00:04.184463 B
346 “NOVA CENTRUM” LAMEK ANDRZEJ 2020-08-24 09:00:04.184502 A
347 USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAMIAN URBAŃSKI 2020-08-24 09:00:04.185377 B
348 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ŁUKASZ SARANIECKI 2020-08-24 09:00:04.282300 B
349 CONTECH – ZAKŁAD PROJEKTOWANIA I BUDOWY URZĄDZEŃ SPECJALNYCH DORADZTWO TECHNICZNE KRZYSZTOF BAZELAK 2020-08-24 09:00:04.371746 B
350 1 DR – MICHAŁ GRABIA 2020-08-24 09:00:04.371951 B
351 KATARZYNA REPETSKA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY J. NIDERLANDZKIEGO 2020-08-24 09:00:04.371951 B
352 Kancelaria Adwokacka Bartosz Bednarek 2020-08-24 09:00:04.372022 B
353 NEXTMA Mateusz Kumanowski 2020-08-24 09:00:04.372023 B
354 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Krzysztof Puchowski 2020-08-24 09:00:04.372134 B
355 Biuro Rachunkowe Ewa Kwiecińska 2020-08-24 09:00:04.372539 B
356 SZKOŁA TAŃCA DANCELIFE MICHAŁ GRZEŚKOWIAK 2020-08-24 09:00:04.372716 B
357 Kancelaria Adwokacka Bartek Torz 2020-08-24 09:00:04.746878 B
358 Ingard Radosław Strugała 2020-08-24 09:00:04.755467 B
359 Biegański Wojciech Beiga 2020-08-24 09:00:04.755535 B
360 “MAGICZNE CHWILE” EWA FABIAŃSKA 2020-08-24 09:00:04.763587 B
361 ALPOLTRANS  ADAM LACHOWICZ 2020-08-24 09:00:04.763636 B
362 HAIRSTYLE STUDIO FRYZUR Marta Flisiak 2020-08-24 09:00:04.772306 A
363 Pigwusiowo Pracownia Rękodzieła Katarzyna Spychała 2020-08-24 09:00:04.777468 B
364 FIRMA HANDLOWA “ANNA” ANETA MUSIELAK 2020-08-24 09:00:05.100413 B
365 Con.Tuus Agnieszka Konieczna 2020-08-24 09:00:05.100414 B
366 CITY BROKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.100418 B
367 MAŁGORZATA S.C. 2020-08-24 09:00:05.100432 B
368 PATRYK NOWAK 2020-08-24 09:00:05.100433 B
369 KRISAGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.103477 A
370 WŁODZIMIERZ KLIŚ BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE 2020-08-24 09:00:05.112524 B
371 ZAKŁAD POSADZKARSKI STANISŁAW MIKOŁAJCZAK 2020-08-24 09:00:05.134132 B
372 UTH “NIKPOL” KAROL SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:05.134176 B
373 CPC24.PL dr inż. Jakub Kowalczyk 2020-08-24 09:00:05.137337 A
374 ELIZA LAMENTOWICZ SKLEP Z KOSMETYKAMI NATURALNYMI “SKARBY NATURY” 2020-08-24 09:00:05.188453 B
375 MILER PROJEKT PIOTR MILER 2020-08-24 09:00:05.188488 B
376 KANCELARIA ADWOKACKA MARIA MATYBA-SZYMAREK 2020-08-24 09:00:05.188502 B
377 Greenmission JOANNA KŁOSOWICZ-PANCEWICZ 2020-08-24 09:00:05.189062 B
378 MIKROTECHSYSTEM Firma Informatyczna Mielnik Waldemar 2020-08-24 09:00:05.189304 B
379 BARTOSZ MASIAK “BAMA OPONY” 2020-08-24 09:00:05.191494 B
380 FIZJOTERAPIA IRMINA LANKIEWICZ-PINCZYŃSKA 2020-08-24 09:00:05.191587 A
381 FAROS LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.191691 B
382 “SANDAL-2” PRZEDS.PROD.-HANDLOWE PLUCIŃSKI BOŻYDAR 2020-08-24 09:00:05.193417 B
383 Auto Handel   KAMIL FARBICKI 2020-08-24 09:00:05.193675 B
384 PAULINA BIERNAT PAULA 2020-08-24 09:00:05.239234 A
385 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA   JANUSZ SZYMCZAK 2020-08-24 09:00:05.248651 B
386 ELEKTRO-FACH KRZYSZTOF ANDERSZ 2020-08-24 09:00:05.248847 B
387 MARIUSZ TYLKOWSKI BTB STUDIO 7 2020-08-24 09:00:05.249382 B
388 TRIANON Doradztwo Rolnicze Joanna Majorek 2020-08-24 09:00:05.249433 B
389 OrniCon Michał Przystański Biuro Ekspertyz Środowiskowych 2020-08-24 09:00:05.249922 B
390 PINK STUDIO NATALIA PERA 2020-08-24 09:00:05.250098 A
391 IT CAR SERVICE MARCIN OCKERT 2020-08-24 09:00:05.250297 B
392 “TARMET” JERZY, PAWEŁ I MICHAŁ PIASKOWSCY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:05.250342 B
393 AMAZING OWL MAGDALENA KRZEWIŃSKA 2020-08-24 09:00:05.256327 B
394 DREAM HOME DESIGN NATALIA OZIEMKOWSKA 2020-08-24 09:00:05.330896 B
395 TOM-PIECH PAULINA PIECHOWIAK 2020-08-24 09:00:05.394142 B
396 KATARZYNA STASIAK 2020-08-24 09:00:05.394230 B
397 NASK Agnieszka Grabowska, Sławomir Korczakowski s.c. 2020-08-24 09:00:05.394466 B
398 “BIZNES PARTNER” KRZYSZTOF STASIAK 2020-08-24 09:00:05.394987 B
399 PHU MICHU SŁAWOMIR MICHALAK 2020-08-24 09:00:05.395725 B
400 REGO PLUS Rafał Pieczyński 2020-08-24 09:00:05.395828 B
401 PRZEMYSŁAW MARCHLEWSKI 2020-08-24 09:00:05.396083 B
402 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŁUKASZ KOC 2020-08-24 09:00:05.396195 B
403 “EDICTUM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.396647 B
404 LESZEK FRANKOWSKI “FOT-KA” 2020-08-24 09:00:05.560083 B
405 DROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.561474 B
406 CENTRUM INFORMACJI MEDYCZNEJ TEL-MED JOANNA PTASZEK-TRZYNA 2020-08-24 09:00:05.562347 B
407 SZYMAŃSKA IWONA P.P.U.H. “POL-STARS” 2020-08-24 09:00:05.562357 B
408 P.H.U. Eder’s Przemysław Eder 2020-08-24 09:00:05.562358 B
409 KEY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.607817 B
410 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE VERONA JACEK BIELSKI 2020-08-24 09:00:05.632109 B
411 KonWer Group Weronika Biskupska 2020-08-24 09:00:05.633085 B
412 Paweł Siłakowski 2020-08-24 09:00:05.635595 B
413 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “FUDIM-POLMO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:05.636321 B
414 DESSINK studio graficzne Katarzyna Bastek-Balcerek 2020-08-24 09:00:05.636547 B
415 ANRIS DOROTA CIERNIEWSKA 2020-08-24 09:00:05.637171 B
416 JÓZEF KALINOWSKI  AGENCJA UBEZPIECZENIOWA 2020-08-24 09:00:05.637737 B
417 WLEKŁY GRZEGORZ – ,, CUSTOMAPPS ” 2020-08-24 09:00:05.683605 B
418 AGATA PAWLAK-JASZCZAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO 2020-08-24 09:00:05.683687 B
419 MAREK PRZYMUSZAŁA “MARKOGRAF” 2020-08-24 09:00:05.730478 B
420 Gralewski Janusz, Pracownia Protetyczna 2020-08-24 09:00:05.730648 B
421 KANCELARIA ADWOKACKA JAROSŁAW REIMUS 2020-08-24 09:00:05.730983 B
422 Robert Szutkowski 2020-08-24 09:00:05.731335 B
423 VAS SP. CYWILNA SKARBEK, MĄKOWSKI 2020-08-24 09:00:05.732199 B
424 JACEK SZURGOT Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ENERGY 2020-08-24 09:00:05.735540 B
425 ‘KARALUS RYSZARD PRZEDSIĘBIORSTWO “DROG KAR” ‘ 2020-08-24 09:00:05.735722 B
426 ACTIVE LIFE NATALIA KIRSZKE 2020-08-24 09:00:05.747489 A
427 ZAKŁAD USŁUG FOTOGRAFICZNYCH “FUJI FLESZ” STOŁOWSCY S.C. STOŁOWSKI MARIUSZ, STOŁOWSKA ZOFIA 2020-08-24 09:00:05.769895 B
428 PPHU “PALBOX” SPÓŁKA JAWNA – JAN KURDYK I DANUTA KURDYK 2020-08-24 09:00:05.769963 B
429 Marcin Jóźwiak “PCM” 2020-08-24 09:00:05.795532 B
430 NORDIC-REH MICHAŁ MAJCHRZAK 2020-08-24 09:00:05.795726 A
431 Natalia Niedziela 2020-08-24 09:00:05.821923 B
432 DARIUSZ RAJEK 2020-08-24 09:00:05.821967 B
433 PROJECT MANAGEMENT FERCHMIN EQUITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:05.822752 B
434 PELLPRO KAROLINA NOWACZYK 2020-08-24 09:00:05.822779 B
435 SZYMON WUJEWSKI 2020-08-24 09:00:05.822980 A
436 KOLREM S.C. 2020-08-24 09:00:05.855440 B
437 CREATI Paweł Lewandowski 2020-08-24 09:00:05.875544 B
438 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE EXPORT-IMPORT EWA OBŁÓJ 2020-08-24 09:00:05.923919 B
439 FIRMA HANDLOWA SŁODKI, ARTUR SŁODZINKA 2020-08-24 09:00:05.983657 B
440 Firma handlowo-usługowa DJ KRIS CROSS KRZYSZTOF KOWALSKI 2020-08-24 09:00:05.985049 A
441 Wycena Nieruchomości Katarzyna Mizier 2020-08-24 09:00:05.991939 B
442 STUDIO JĘZYKOWE KATARZYNA MIELCARZ 2020-08-24 09:00:05.991947 A
443 WebQ Karolina Mielcarek 2020-08-24 09:00:05.992551 B
444 F.H.U.W. “JUBILERSTWO”  JOANNA NAWROT 2020-08-24 09:00:05.995555 B
445 Oktawia Rogowska Fotografia 2020-08-24 09:00:05.995555 B
446 P.P.U.H.”NEW-DECOR” S.C. – JAROSŁAW LISIECKI I JUSTYNA LISIECKA 2020-08-24 09:00:06.003887 B
447 PRINTMEDIA ARC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:06.003899 B
448 KrainaZabawy Monika Garczarek 2020-08-24 09:00:06.004939 B
449 ZIĘTKOWSKI DARIUSZ PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH 2020-08-24 09:00:06.027832 B
450 FLORA-MAR MARCIN WALA 2020-08-24 09:00:06.039599 B
451 EsteDent ANETA MONKIEWICZ 2020-08-24 09:00:06.109218 B
452 INSTAL-KOR Bartosz Kornaś 2020-08-24 09:00:06.122000 B
453 Jakub Bojarski 2020-08-24 09:00:06.126313 B
454 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE BARTOSZ DOLIŃSKI 2020-08-24 09:00:06.126332 B
455 FAMA STUDIO FRYZJERSKIE EMILIA STRZELCZAK, F-ART 2020-08-24 09:00:06.219734 A
456 DREAMID IZABELA ZDYB 2020-08-24 09:00:06.242151 B
457 Marta Projekt Marta Wolniewińska 2020-08-24 09:00:06.242314 B
458 ATOMTECH S.C. DARIUSZ NIEDZIELA, MACIEJ NIEDZIELA 2020-08-24 09:00:06.242382 B
459 INNOVATIVE PLASTICS PROCESSING PAWEŁ ZAWADA 2020-08-24 09:00:06.323598 B
460 Maciej Kozłowski 2020-08-24 09:00:06.323688 B
461 DOMER SIERECKI SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:06.361486 B
462 CZESIU HANDEL ANNA JADZIEWICZ 2020-08-24 09:00:06.361556 B
463 FPHU “ED” PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH” Dominiak Elżbieta 2020-08-24 09:00:06.362049 B
464 ONE MILLION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:06.362110 B
465 KRZYSZTOF BIENIEK  KRIS.POL 2020-08-24 09:00:06.363819 B
466 GREENQL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:06.412114 B
467 KRZYSZTOF CZYŻ IPL 2020-08-24 09:00:06.414112 B
468 DARIUSZ PALCZEWSKI “TECHNIKA GRZEWCZA” 2020-08-24 09:00:06.414349 B
469 BARTOSZ MIKOŁAJCZAK 2020-08-24 09:00:06.447652 B
470 NATALIA KUCHARSKA 2020-08-24 09:00:06.447655 B
471 KIWI TRAVEL S.C. PAULINA ZUJ, KRZYSZTOF SIEDLECKI 2020-08-24 09:00:06.453117 A
472 ROBERT KUCZA ZAKŁAD USŁUG INSTALACYJNYCH WOD-KAN-GAZ- C.O. 2020-08-24 09:00:06.459803 B
473 MBS Home BARTOSZ SZULGA 2020-08-24 09:00:06.462267 B
474 ANNA KILANOWSKA ANMAC-AGENCJA REKLAMOWA 2020-08-24 09:00:06.497951 B
475 Indywidualna Praktyka Lekarska Marta Kisielewska 2020-08-24 09:00:06.511711 B
476 DARIUSZ SZYMKOWIAK TRANSPORT CIĘŻAROWY 2020-08-24 09:00:06.515224 B
477 MIKOŁAJ ANTONIEWICZ KALEN TRANSPORT 2020-08-24 09:00:06.515353 B
478 POWER Consulting
Kamila Pawlicka
2020-08-24 09:00:06.515581 B
479 CLEANGROUP PIOTR SZERSZEŃ 2020-08-24 09:00:06.531523 B
480 PPMB SYSTEM PAWEŁ BIAŁAS 2020-08-24 09:00:06.531980 A
481 MARIA PIASECKA 2020-08-24 09:00:06.561339 B
482 ANDRZEJ MATELA “GRAN-PLAST” FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA 2020-08-24 09:00:06.561361 B
483 MECHANIKA POJAZDOWA LESZEK BECKER 2020-08-24 09:00:06.562042 B
484 SIŁOWNIA-FITNESS “JOKER” MACIEJ GÓRNIAK, DARIUSZ DONKE SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:06.571463 A
485 Kancelaria Notarialna Maria Lewandowska 2020-08-24 09:00:06.571552 B
486 Zakład Usługowo – Handlowy “MARGO” Małgorzata Jańczak 2020-08-24 09:00:06.575688 B
487 IDEA Konsultant Wojciech Lewandowski 2020-08-24 09:00:06.575727 B
488 MLABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:06.583937 B
489 ELEKTRO-ROŻEK TOMASZ ROŻEK 2020-08-24 09:00:06.588951 B
490 Wykonywanie robót budowlanych Sławomir Psyk 2020-08-24 09:00:06.591455 B
491 Słodkownia Izabela Fijałkowska 2020-08-24 09:00:06.591551 B
492 MBM PROJEKT MARCIN BRZOSTOWSKI 2020-08-24 09:00:06.603535 B
493 XCACTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:06.631805 B
494 PPHU – USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE GRZEGORZ ROSZAK 2020-08-24 09:00:06.647626 B
495 EF CONSULTING EDYTA FISZGALA 2020-08-24 09:00:06.647687 B
496 TERJER HURT-DETAL S.C. TERESA I JERZY STURM 2020-08-24 09:00:06.647688 B
497 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKT ZBIGNIEW ANTCZAK 2020-08-24 09:00:06.705094 B
498 Anatoliy Melnyk Z.U.H. SUKCES 2020-08-24 09:00:06.705828 B
499 iTMAX Łukasz Bartoszewicz 2020-08-24 09:00:06.720583 A
500 OBIEKTYW RUDOŚCI FOTOGRAFIA IZABELA GROCHOWSKA 2020-08-24 09:00:06.720610 B
501 KATARZYNA GOCH 2020-08-24 09:00:06.720646 B
502 My School KRZYSZTOF PRZYGOŃSKI 2020-08-24 09:00:06.721131 A
503 Piotr Szuster – Consulting 2020-08-24 09:00:06.722634 B
504 MNN PARTNER MARCIN NIEDZIELA 2020-08-24 09:00:06.740014 B
505 “EXPECT” Szymon Król 2020-08-24 09:00:06.740069 B
506 Piotr Kanicki BUDEVER 2020-08-24 09:00:06.740092 B
507 P.U.H.”GEO-MED” SPÓŁKA CYWILNA MAŁGORZATA FLENS, TADEUSZ FLENS 2020-08-24 09:00:06.764599 B
508 AMELANT MATEUSZ ZYGMUNT 2020-08-24 09:00:06.764830 B
509 Estima Ilona Rak-Basińska 2020-08-24 09:00:06.771393 B
510 TRAVEL & COACH BARTOSZ ŚWIERGIEL 2020-08-24 09:00:06.771481 A
511 Przetłumaczymy.com Emilia Jędras 2020-08-24 09:00:06.771531 B
512 BOGDAN SZEFER “AGENTRANS” 2020-08-24 09:00:06.771534 B
513 KOS TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:06.829330 B
514 SALON FRYZJERSKI JOANNA WARDĘCKA 2020-08-24 09:00:06.831249 A
515 “INVEA APPS” Błażej Macniak 2020-08-24 09:00:06.831336 B
516 KACZAN-MELCER MARTA ATAR 2020-08-24 09:00:06.831843 B
517 TOMASZ KALINOWSKI 2020-08-24 09:00:06.832239 B
518 Patrycja Markiewicz 2020-08-24 09:00:06.839414 A
519 L.E.G. TRANSPORT Leszek Grzesiak 2020-08-24 09:00:06.959527 B
520 MARKA OPINIA I RYNEK KATARZYNA ŚLEBIODA 2020-08-24 09:00:06.959560 B
521 Bartosz Fluder 2020-08-24 09:00:06.959612 A
522 PROWAVE MARCIN GODEK 2020-08-24 09:00:06.960636 B
523 PRZEWOZY AUTOKAROWE WOJTAS MARIUSZ 2020-08-24 09:00:07.016557 B
524 BUD-ROM MARCIN ROMANIAK 2020-08-24 09:00:07.016790 B
525 “MIKO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:07.017221 B
526 RENATA PAŁCZYŃSKA  BIURO RACHUNKOWE 2020-08-24 09:00:07.017342 B
527 AS Biuro Rachunkowe Aldona Szymaszek 2020-08-24 09:00:07.018671 B
528 MM Invest Mateusz Murkowski 2020-08-24 09:00:07.019041 B
529 I-ART Katarzyna Primel 2020-08-24 09:00:07.295578 B
530 F – TRANS KUĆ ARKADIUSZ 2020-08-24 09:00:07.295579 B
531 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO TOMASZ MARCZAK RADCA PRAWNY 2020-08-24 09:00:07.295580 B
532 ZIMART KATARZYNA ZIEMBA, IZABELA MARCZENIA 2020-08-24 09:00:07.295609 A
533 TRUST PROFIT BIURO RACHUNKOWE Romana Wiatr 2020-08-24 09:00:07.295616 B
534 MATRIX KOMPUTER S.C. ALFRED TOMASZEWSKI,HELENA TOMASZEWSKA 2020-08-24 09:00:07.295841 B
535 TOMASZ JASZCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA 2020-08-24 09:00:07.296199 B
536 “STUDIO FOREDO” ALVARADO MARTA 2020-08-24 09:00:07.296207 B
537 SKLEP Z BIELIZNĄ Izabela Michalczyk 2020-08-24 09:00:07.296286 B
538 Olga Rosolska Blumania Vintage 2020-08-24 09:00:07.367565 B
539 MAGNET HUBERT NAPIERAŁA 2020-08-24 09:00:07.387466 B
540 JAGNASIAK Agnieszka Łosiak 2020-08-24 09:00:07.391400 B
541 Usługi Budowlane Mateusz Wasielewski 2020-08-24 09:00:07.391427 B
542 Procredito Tomasz Szymaniak 2020-08-24 09:00:07.399526 B
543 GABINET PSYCHOLOGICZNY DANUTA PIEGOWSKA-SPRENGEL 2020-08-24 09:00:07.399562 B
544 HUBERT ROTHE MOTOHUB 2020-08-24 09:00:07.399850 B
545 Adam Rakowski 2020-08-24 09:00:07.399880 A
546 Pracownia Terapii i Twórczego Rozwoju PSYCHORYTM Joanna Andrzejczak 2020-08-24 09:00:07.399974 B
547 BARTCOMP BARTOSZ ZDANOWSKI 2020-08-24 09:00:07.429917 B
548 S2N JULITA HASIK 2020-08-24 09:00:07.434617 B
549 TOMASZ KOWALCZYK MOTOAURA TOMASZ KOWALCZYK 2020-08-24 09:00:07.451546 B
550 MONIKA DĄBROWSKA SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI ‘HAMZA’ Monika Dąbrowska-Hamza 2020-08-24 09:00:07.493513 A
551 Transport Samochodowy “GUMBLACH’” Tomasz Mołdrzyk 2020-08-24 09:00:07.493549 B
552 Grzegorz Kanarkowski GKNET 2020-08-24 09:00:07.493554 B
553 DOR-DREW BŁAŻEJ WŁODAREK 2020-08-24 09:00:07.493557 B
554 KUBIKPRO design Kamil Kubikowski 2020-08-24 09:00:07.493585 B
555 DOMINIK KOSZAL 2020-08-24 09:00:07.493727 B
556 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE RAFPOŻ Rafał Górnaś 2020-08-24 09:00:07.494204 B
557 TRANSPORT CIĘŻAROWY ADAM KORNASZEWSKI 2020-08-24 09:00:07.499872 B
558 Magdalena Perczyńska 2020-08-24 09:00:07.500393 B
559 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe  “MORS” HENRYK KUŚMIERKIEWICZ 2020-08-24 09:00:07.523804 B
560 ORSEGA Marcin Spychalski 2020-08-24 09:00:07.584861 B
561 INTAK   DARIUSZ GRAY 2020-08-24 09:00:07.590396 B
562 HIGH LEVEL FINANCE MICHAŁ DZIERZGOWSKI 2020-08-24 09:00:07.590492 B
563 Firma Handlowa Natalia Dolata 2020-08-24 09:00:07.590951 B
564 Gabinet Rehabilitacji Bąk Małgorzata 2020-08-24 09:00:07.591010 A
565 Kancelaria Radców Prawnych Lidia Blaszka 2020-08-24 09:00:07.591090 B
566 ALMA ORWAT 2020-08-24 09:00:07.591124 B
567 HOTELE VIVALDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:07.591453 A
568 MAGDALENA JÓŹWIAK-KWIATEK “STUDIO MV” FIRMA HANDLOWA-IMPORT-EXPORT 2020-08-24 09:00:07.591487 B
569 FRYWOLNY STUDIO – TOMASZ WOLNY 2020-08-24 09:00:07.599424 B
570 JERZY KOKOT CUKIERNIA “MARCIN” JERZY KOKOT 2020-08-24 09:00:07.618716 B
571 Maciej Maćkowiak 2020-08-24 09:00:07.640739 B
572 ALEKSANDER FERCHMIN “VIP TRAVEL” 2020-08-24 09:00:07.645293 B
573 GOMER POPIS SŁAWOMIR 2020-08-24 09:00:07.647975 B
574 Roz-Mat Serwis Mateusz Meller Pomoc Drogowa i Transport 2020-08-24 09:00:07.648039 B
575 Kancelaria Notarialna Agnieszka Działoszyk 2020-08-24 09:00:07.650086 B
576 OPTYK OPTOMETRYSTA IRMINA FILIPIONEK 2020-08-24 09:00:07.650263 B
577 SERWIS MICZURIN BEATA WARTA 2020-08-24 09:00:07.650375 B
578 MALDA Dawid Malesza 2020-08-24 09:00:07.650469 B
579 PAULA Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej PAULINA RUBASZEK 2020-08-24 09:00:08.022415 A
580 FIRMA HANDLOWA MARIOTAL MARIUSZ COFTA 2020-08-24 09:00:08.049323 B
581 MAGIA URODY Karolina Nowacka 2020-08-24 09:00:08.063857 A
582 VAG CENTER MATEUSZ KUBACKI 2020-08-24 09:00:08.384876 B
583 ZBIGNIEW KUCAŁA 2020-08-24 09:00:08.385183 B
584 PRZEWOŹNY BARTOSZ KANCELARIA RADCY PRAWNEGO 2020-08-24 09:00:08.385498 B
585 Czub Nieruchomości Sebastian Czub 2020-08-24 09:00:08.385598 B
586 Binek Józef 2020-08-24 09:00:08.385910 B
587 MY PLACE BEATA MES 2020-08-24 09:00:08.397180 A
588 ENINA ANDRZEJ ŁUCZAK 2020-08-24 09:00:08.397224 B
589 KW ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:08.397239 B
590 USŁUGI ELEKTRYCZNE MARCIN BIERNACKI 2020-08-24 09:00:08.397528 B
591 JOANNA SKRZYPCZAK “AUTO-SZROT” 2020-08-24 09:00:08.437023 B
592 BOGDAN SKRZYPEK “ELNAP” INSTALACJE ELEKTRYCZNE I USŁUGI INTERNETOWE 2020-08-24 09:00:08.437035 B
593 PHOTO 4U2 ADRIAN FRANEK 2020-08-24 09:00:08.452745 B
594 FOOD&FRIENDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:08.452821 B
595 CENTRUM HOTELARSKO-GASTRONOMICZNE JACEK HEINRICH KARINA FURMAN MACIEJ FURMAN SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:08.459884 A
596 PRACOWNIA TAPICERSKO-KALETNICZO-RYMARSKA “EKA-E” ANDRZEJ GRUSZKA 2020-08-24 09:00:08.460555 B
597 SPED-LINE S.C. JANUSZ BOROWSKI, MARTA MAGDZIARZ 2020-08-24 09:00:08.472010 B
598 TRINSCHEK WEDDING DRESS PAMELA RUTKOWSKA 2020-08-24 09:00:08.472444 B
599 Lingopolis Marta Poczta 2020-08-24 09:00:08.472906 B
600 Arkadiusz Borowicz IMPRA QUEST ARKADIUSZ BOROWICZ 2020-08-24 09:00:08.521631 A
601 TAX SAFE BIURO RACHUNKOWE
 Daria Kosikowska
2020-08-24 09:00:08.557473 B
602 CENTRUM HAJDASZ S.C. 2020-08-24 09:00:08.615706 A
603 MANUFAKTURA BB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:08.615761 B
604 NOTE Bartosz Kawa 2020-08-24 09:00:08.664113 B
605 PORAJ MANAGEMENT-Tomasz Różański 2020-08-24 09:00:09.390684 B
606 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA PIRO ROMANA KLUGE 2020-08-24 09:00:09.410431 B
607 KORPOŻ L. KOKOWSKI SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:09.410545 B
608 TADEUSZ STACHOWIAK “TMK” TADEUSZ STACHOWIAK 2020-08-24 09:00:09.410996 A
609 Usługi Transportowe Michał Chudy 2020-08-24 09:00:09.413223 B
610 LUBUSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “ROMAR” ROMAN MARCINIAK 2020-08-24 09:00:09.413286 B
611 Filip Klimek Classic Taxi Mercedesem do Ślubu 2020-08-24 09:00:09.413334 B
612 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AWANGARDA Gertruda Cherdoud 2020-08-24 09:00:09.413361 A
613 KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA SYLWIA URBANIAK 2020-08-24 09:00:09.413387 A
614 GRAŻYNA CHARZEWSKA “GRAŻYNA” 2020-08-24 09:00:09.436776 B
615 FIRMA HANDLOWA “RASZ” RAFAŁ SZYMCZAK 2020-08-24 09:00:09.564793 B
616 SAMSARA HANNA NAJDEREK-FORECKA 2020-08-24 09:00:09.576017 A
617 MAŁGORZATA DUSZCZAK KLEOPATRA GABINET KOSMETYCZNY 2020-08-24 09:00:09.699528 A
618 MICHAŁ DYBSKI TRANSPORT OSOBOWY 2020-08-24 09:00:09.700268 B
619 Biuro Usług Turystycznych “AnHo-Travel” ANNA MROZIŃSKA 2020-08-24 09:00:09.711587 A
620 GLAM STAR STUDIO WIZAŻU I STYLIZACJI ARLETA GÓRECKA 2020-08-24 09:00:09.715601 A
621 WETERYNARIA S.C. 2020-08-24 09:00:09.748451 B
622 RagNet RAFAŁ DZIERGWA 2020-08-24 09:00:09.748463 B
623 Jarosław Sawinski INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE “EL-JAR”; LUX-LAMPY JAROSŁAW SAWINSKI 2020-08-24 09:00:09.748468 B
624 Indywidualna Praktyka Pielęgniarska – Emilia Bartoszewicz 2020-08-24 09:00:09.748893 B
625 Pracownia Czekolady Grzegorz Gwóźdź 2020-08-24 09:00:09.827963 B
626 MAXWELL MANAGEMENT, MACIEJ NOWAKOWSKI 2020-08-24 09:00:09.828044 B
627 JF SMART JAKUB FRANKIEWICZ 2020-08-24 09:00:09.883585 A
628 Gralewska Renata, Gabinet Stomatologiczny 2020-08-24 09:00:09.883615 B
629 LA MU DOROTA SŁOMSKA 2020-08-24 09:00:09.883616 B
630 doginamy.pl KATARZYNA WILK 2020-08-24 09:00:09.895634 B
631 ANTOLCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:09.895681 A
632 PAULINA KOBYLECKA “POLIGLOTA” SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH 2020-08-24 09:00:09.895689 A
633 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PRZEMYSŁAW NAWROCKI 2020-08-24 09:00:09.895721 B
634 BRAND EMOTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:09.905220 B
635 YORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:09.936171 B
636 MICHAŁ KANABAJ USŁUGI KURIERSKIE 2020-08-24 09:00:09.979505 B
637 FIRMA USŁUGOWA  KRZYSZTOF BOŻEK 2020-08-24 09:00:09.999016 B
638 MATEUSZ SOBKOWIAK USŁUGI ELEKTRYCZNE 2020-08-24 09:00:10.013901 B
639 MAT – MAT Mateusz Matuszewski 2020-08-24 09:00:10.315965 B
640 DARK ELECTRO Dominik Kmiołek 2020-08-24 09:00:10.328817 B
641 MAR-BUD ZAKŁAD BUDOWLANY MARCIN KŁOSOWSKI 2020-08-24 09:00:10.328892 B
642 MARCHEWKOWE POLE BG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:10.332142 A
643 RAFAŁ STRYKOWSKI “BESTSELLER” 2020-08-24 09:00:10.333780 B
644 ARKADIUSZ RAKOWSKI Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe “ARES” Export – Import. 2020-08-24 09:00:10.334804 B
645 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DROKAN  Izabela Grzegorczyk 2020-08-24 09:00:10.335323 B
646 ROSIK JUSTYNA I JÓZEF SP.C. GALWANOTECHNIKA-LAMPY I AKCESORIA DO POWOZÓW KONNYCH,PONIEC 2020-08-24 09:00:10.335830 B
647 MARCIN STRYKOWSKI USŁUGI SERWISOWE Marcin Strykowski 2020-08-24 09:00:10.351785 B
648 ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH GABINETÓW LEKARSKICH “MIRMAR” S.C. M. GIREK I M. MOSKALEWICZ 2020-08-24 09:00:10.351804 B
649 Apteka Kasztanowa Anna Jucyk 2020-08-24 09:00:10.440185 B
650 Krzysztof Waleński PPHU “Waleński” 2020-08-24 09:00:10.441370 B
651 HUBERT KUCHCIŃSKI 2020-08-24 09:00:10.441671 A
652 Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Soszyńska 2020-08-24 09:00:10.442120 B
653 TOMASZ FRANCUZ  FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA 2020-08-24 09:00:10.442421 B
654 STUDIO FRYZJERSKIE Katarzyna Jankowska 2020-08-24 09:00:10.443452 A
655 Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Strzesak 2020-08-24 09:00:10.444404 B
656 KRZYSZTOF ZIĘTEK “PH” 2020-08-24 09:00:10.444462 B
657 LPRINT ŁUKASZ LINKE 2020-08-24 09:00:10.444648 B
658 MAREK KREZYMAN F.H.U. MARTEL-KSIĄŻKI  MAREK KREZYMAN 2020-08-24 09:00:10.445050 B
659 ELTMAN ADAM 2020-08-24 09:00:10.475622 B
660 STALDRON  MAREK BAŻEGA 2020-08-24 09:00:10.475884 B
661 P.H.U “DAJA” LESZEK GRUCHOCIAK 2020-08-24 09:00:10.476091 B
662 “U ZYGMUNTA” Zygmunt Nowicki 2020-08-24 09:00:10.488786 B
663 JOANNA BURAKOWSKA SCORE PROJECT 2020-08-24 09:00:10.488949 A
664 AGENCJA CITY DAMIAN TRZCIŃSKI 2020-08-24 09:00:10.495233 A
665 HSK OPTOMETRIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:10.501574 B
666 Aqua-Nature Wojciech Pietraszczak 2020-08-24 09:00:10.501798 B
667 GOSPODARSTWO OGRODNICZE ZBIGNIEW MOTYLEWSKI 2020-08-24 09:00:10.503079 B
668 EWA WNUK PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY 2020-08-24 09:00:10.503122 B
669 KUBSKI WOJCIECH GABINET LEKARSKI WOJCIECH KUBSKILEKARZ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH 2020-08-24 09:00:10.503425 B
670 Tomasz Gajewski 2020-08-24 09:00:10.503839 B
671 PRACOWNIA EDUKACJI I COACHINGU MAŁGORZATA BURZYŃSKA. MONIKA KŁOS SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:10.511591 A
672 Łukasz Gdyk 2020-08-24 09:00:10.511633 B
673 CONTI ŁUKASZ FRASUNKIEWICZ 2020-08-24 09:00:10.521491 B
674 MARIOLA TOMCZAK ART& DESIGN 2020-08-24 09:00:10.531587 A
675 POLPROJECT  JACEK PRZYBYŁEK 2020-08-24 09:00:10.555551 B
676 MATEUSZ RYBAK TACTUS GABINET MASAŻU 2020-08-24 09:00:10.562251 A
677 JOR-DENT PORADNIA STOMATOLOGICZNA S.C. HANNA ABU-FILLAT,FOAD ABU-FILLAT 2020-08-24 09:00:10.562814 B
678 JS Elektro Szymon Kaczmarek 2020-08-24 09:00:10.568688 B
679 STUDIO ZDJĘCIOWE ” na zawsze ” PAULINA GĘBCZYŃSKA-OGRABEK 2020-08-24 09:00:10.571927 B
680 Usługi Opiekuńcze Emilia Kłosowska 2020-08-24 09:00:10.584200 B
681 Jacek Książkiewicz 2020-08-24 09:00:10.585354 A
682 ALFA PAWEŁ NOREK 2020-08-24 09:00:10.585589 B
683 PAWEŁSPAWTECH PAWEŁ PYTA 2020-08-24 09:00:10.585966 B
684 JAWOR PIOTR JAWORSKI 2020-08-24 09:00:10.594609 B
685 JACEK KORNOSZ 2020-08-24 09:00:10.618120 B
686 DOMINIKA WACHOWSKA-LUTO USŁUGI EDUKACYJNE 2020-08-24 09:00:10.633723 A
687 BIURO GEODEZJI “GEOMAX” WOJCIECH KOZŁOWICZ 2020-08-24 09:00:10.645353 B
688 NAMI NATALIA MIŃSKA 2020-08-24 09:00:10.904004 A
689 Rekon Bartosz Haręza 2020-08-24 09:00:10.907539 B
690 ALLAS Artur Steinke 2020-08-24 09:00:10.907621 B
691 AUTO MOTO “DANUTA” Włodzimierz Nieske 2020-08-24 09:00:11.102076 B
692 PROBUD SPÓŁKA CYWILNA GRZEGORZ MOCH PAWEŁ PIOTROWSKI 2020-08-24 09:00:11.102245 B
693 FALCON Maciej Nowak 2020-08-24 09:00:11.102288 B
694 MODERNO PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA AGNIESZKA KAŁMUCKA-WOJTECKA 2020-08-24 09:00:11.103080 B
695 SET.SERVICE EXPO TEAM S.C. KRZYSZTOF KRÓL, WITOLD KRÓL 2020-08-24 09:00:11.103091 A
696 STB S.C. DOROTA MATUS-JANKOWIAK, MAGDALENA MATUS 2020-08-24 09:00:11.103131 B
697 KATARZYNA ŁYDUCH-NOWAK/ KAJDA FOTOGRAFIA 2020-08-24 09:00:11.103181 B
698 PRZEMYSŁAW KIJAK “TOP-MODA” HANDEL HURTOWY I DETALICZNY; TOP BUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA 2020-08-24 09:00:11.103393 B
699 EPIC MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.103589 B
700 Sylwia Szwedkowicz 2020-08-24 09:00:11.103690 A
701 Daniel Zys FHU “ATTIC” 2020-08-24 09:00:11.132423 B
702 P.H.U. SŁAWOMIR MAZUR 2020-08-24 09:00:11.139690 B
703 2M MARTYNA WASILEWSKA-MARCINIAK 2020-08-24 09:00:11.139699 B
704 Paweł Bońda “Elektro-Bond” 2020-08-24 09:00:11.151715 B
705 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PAWEŁ GRABOWSKI 2020-08-24 09:00:11.151739 B
706 BIOMASS MEDIA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.152743 B
707 ikancelaria.biz Internetowa Kancelaria Podatkowa Jakub Rezler Kreacja Podróży 2020-08-24 09:00:11.152783 B
708 “DOLINA WARTY” S.C. MICHAŁ PSYK, MARTA SZELEJEWSKA-PSYK  2020-08-24 09:00:11.153191 A
709 BYWARD POLSKA MAŁGORZATA HYBOWSKA 2020-08-24 09:00:11.198669 B
710 Paweł Pieczyński 2020-08-24 09:00:11.198726 B
711 RADOSŁAW NOWAK “RADFORM” 2020-08-24 09:00:11.214516 B
712 ORGANIZACJA SKUPU ŻYWCA AGNIESZKA GIERZ 2020-08-24 09:00:11.227101 B
713 STUDIO KREATYWNE MAGDALENA PIASZYK-MIELCAREK 2020-08-24 09:00:11.227341 B
714 GRZEGORZ MORAWSKI “GELANOR” 2020-08-24 09:00:11.227344 B
715 ‘TOMASZ WŁODARCZYK  ‘ 2020-08-24 09:00:11.243623 B
716 SPEED ROAD ADRIAN IZYDORCZYK 2020-08-24 09:00:11.248374 B
717 SOMA VINTAGE EWA ULATOWSKA 2020-08-24 09:00:11.248792 B
718 LECH MAKOWSKI “FIRMA MAKOWSKI” – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 2020-08-24 09:00:11.259810 B
719 ‘KACZMAREK STEFANIA ZAKŁAD FRYZJERSKI ‘ 2020-08-24 09:00:11.283504 A
720 HUBERT AMPUŁA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DIRECTON 2020-08-24 09:00:11.287987 A
721 SERIAN MICHAŁ JESIOŁOWSKI 2020-08-24 09:00:11.314921 B
722 EDI CENTRUM SZKOLENIA EWA FIRLEJ 2020-08-24 09:00:11.315238 A
723 MEBLE SZCZEPAŃSCY A.SZCZEPAŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:11.318189 B
724 “MABA PLAST” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.323511 B
725 ,,PLUTER” TOMASZ PLUCIŃSKI 2020-08-24 09:00:11.323576 B
726 Hanna Szopińska 2020-08-24 09:00:11.323715 B
727 WERO-MART KRZYSZTOF ŁABĘCKI 2020-08-24 09:00:11.328201 B
728 “PETER PARKER” MACIEJ GRAJ 2020-08-24 09:00:11.328370 B
729 BIURO TURYSTYCZNE “DOMINIKA” Przemysław Hęćka 2020-08-24 09:00:11.345890 A
730 ROBERT FRĄCKOWIAK BIURO HANDLOWE MAAT 2020-08-24 09:00:11.350706 B
731 IPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.425670 B
732 KRM KAROLINA KLÓSKA-CACKOWSKA 2020-08-24 09:00:11.428301 B
733 MARKETINGOWELOVE.PL JAKUB ORŁOWSKI 2020-08-24 09:00:11.455694 B
734 FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA “SARA” STANISŁAW HAUZA 2020-08-24 09:00:11.469792 B
735 MARIUSZ BRYCZKOWSKI 2020-08-24 09:00:11.475021 B
736 SEOPROTECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.475026 B
737 SYSTEM-X  JACEK STASINCZUK 2020-08-24 09:00:11.515452 B
738 ENGLISH LAB ALDONA BOKUN 2020-08-24 09:00:11.515523 A
739 Józef Kaczmarek   P.H.P.U. 2020-08-24 09:00:11.516835 B
740 ROK MEN PAWEŁ PATYNOWSKI 2020-08-24 09:00:11.607635 A
741 KRÓLIKIEWICZ SZYMON RABBIT SOFT 2020-08-24 09:00:11.607989 B
742 ANNA BANASIEWICZ “PASS – WORD” 2020-08-24 09:00:11.616499 B
743 BELLA FARMACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:11.624255 B
744 KANCELARIA PRAWNA RPMS STANISZEWSKI & WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:11.624329 B
745 RECRUITMENT SERVICES ANDRIY ANTONYAK 2020-08-24 09:00:11.624397 B
746 SEBASTIAN RYZNAR ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE 2020-08-24 09:00:11.651633 B
747 NATALIA FLOREK INFINITY NATALIA FLOREK 2020-08-24 09:00:11.655494 B
748 Firma Ogólnobudowlana Jakub Nowicki 2020-08-24 09:00:11.683733 B
749 DARIUSZ ZAWADKA INVESTCAP 2020-08-24 09:00:11.785931 B
750 BIURO PODRÓŻY MYTRAVEL MACIEJ KRYSZTOFORSKI 2020-08-24 09:00:11.914527 A
751 RS INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.915143 B
752 Przemysław Ochociński ABC FIN 2020-08-24 09:00:11.915288 B
753 ZRÓBWAGĘ.PL ŁUKASZ CZERWIŃSKI 2020-08-24 09:00:11.915391 B
754 DAR-BUD DARIUSZ JAŃCZAK 2020-08-24 09:00:11.915398 B
755 OGRODY URODY SALON PIĘKNOŚCI JOANNA PELCZYK 2020-08-24 09:00:11.918620 A
756 HUBER DYSTRYBUCJA POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:11.918657 B
757 MICHAŁ RĄCZKA PM 2020-08-24 09:00:11.919035 B
758 AGNIESZKA KAŹMIERCZAK “AMESYS” 2020-08-24 09:00:11.927838 A
759 BARBARA KOWALEWSKA “TALENT SOLUTION” 2020-08-24 09:00:11.928992 B
760 Art of Nails Rita Wachowska 2020-08-24 09:00:11.955979 A
761 Butik La Passion Wioletta Jakubowska 2020-08-24 09:00:12.007827 B
762 Desir Piotr Burnat 2020-08-24 09:00:12.007961 B
763 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ARKADIUSZ NAWROCKI 2020-08-24 09:00:12.047551 B
764 MILUX TOMASZ MICHALSKI 2020-08-24 09:00:12.047567 B
765 Doradztwo Biznesowe Małgorzata Skoczylas-Błaszczyk 2020-08-24 09:00:12.047573 B
766 PRYWATNY GABINET FIZJOTERAPII PRZEMYSŁAW BOROWCZYK 2020-08-24 09:00:12.048247 A
767 LONGIN KOSIKOWSKI USŁUGI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWE 2020-08-24 09:00:12.069320 B
768 “KING TONY POLSKA” M. CHUDY, J.SIEMIENAS, M.SZYMANKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:12.070704 B
769 Bartosz Nowicki P. H. RABWON 2020-08-24 09:00:12.071142 B
770 PPHU DOREX-BIS Adam Pęcherz 2020-08-24 09:00:12.071182 B
771 KATARZYNA BARCZYŃSKA-BLACHNIEREK KAJA 2020-08-24 09:00:12.083983 A
772 Usługi Muzyczno-Oświetleniowe Elżbieta Nowicka 2020-08-24 09:00:12.163623 A
773 BIELECKA I PARTNER  JOANNA BIELECKA 2020-08-24 09:00:12.163789 B
774 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE DAMIAN SWĘDROWSKI 2020-08-24 09:00:12.163857 B
775 PIOTR KULCZYCKI CRAFTON; CRAFTOON 2020-08-24 09:00:12.164496 B
776 01_STUDIO Pracownia Intermedialna Jakub Bogatko 2020-08-24 09:00:12.167573 B
777 RO.K – SET ROMANA KRÓL 2020-08-24 09:00:12.167616 B
778 Damian Rosiński KADR-FOTO 2020-08-24 09:00:12.172757 B
779 BIOTRIALS BARANOWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 2020-08-24 09:00:12.179459 B
780 RENTIERZY.FM  CYBUL KAMIL 2020-08-24 09:00:12.179902 B
781 RÓWNOWAGA SYLWIA JĘDRZEJCZYK-PAZDZIOCH 2020-08-24 09:00:12.209189 B
782 ERYK KRYSZTOFIAK 2020-08-24 09:00:12.291597 B
783 ANDRZEJ ŚWINIARSKI POLSKIE CENTRUM WSPARCIA ROZWOJU I BIZNESU 2020-08-24 09:00:12.291788 B
784 “PUPIL” LUCYNA HANKOWSKA 2020-08-24 09:00:12.291954 A
785 Marta Szeja 2020-08-24 09:00:12.291978 A
786 USŁUGI SPECJALISTYCZNE POKRZYWKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA JOANNA POKRZYWKA, JERZY POKRZYWKA 2020-08-24 09:00:12.291993 B
787 Studio Flow Dominika Bilska 2020-08-24 09:00:12.292195 A
788 MASARNIA FIZJOTERAPIA I MASAŻ Agnieszka Przybylak 2020-08-24 09:00:12.297463 A
789 Chromatic Studio Zuzanna Garsztka 2020-08-24 09:00:12.359517 B
790 ROBERT RADECKI ZAKŁAD BLACHARSKO-LAKIERNICZY 2020-08-24 09:00:12.471696 B
791 ELEKTROMECHANIKA MICHAŁ KRÓLICZAK 2020-08-24 09:00:12.498991 B
792 MORNEL S.C. 2020-08-24 09:00:12.499237 B
793 BEFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:12.499427 A
794 CZAJKA INVESTMENT MICHAŁ CZAJKA 2020-08-24 09:00:12.499472 B
795 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DARIUSZ WOJCIECHOWSKI 2020-08-24 09:00:12.499603 B
796 SYSTHERM INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:12.499614 B
797 BC BARTOSZ KRUPIŃSKI 2020-08-24 09:00:12.515613 B
798 PASTELKOLOR MARCIN KUZEMKO 2020-08-24 09:00:12.547802 B
799 ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY KALA ARKADIUSZ 2020-08-24 09:00:12.548533 B
800 PPHU “NOVSAT” ANNA LENORT 2020-08-24 09:00:12.559638 B
801 BUMERANG WĄGROWIEC ANITA ZYSK 2020-08-24 09:00:12.559683 B
802 TOMASZ DESKA GABINET WETERYNARYJNY “MOBIVET” 2020-08-24 09:00:12.559770 B
803 “M.S.-MOTO” MAĆKOWIAK MAŁGORZATA; 2020-08-24 09:00:12.561115 B
804 ZAKŁAD STOLARSKI  ADAMCZAK MIROSŁAW 2020-08-24 09:00:12.576388 B
805 Gabinet masażu i zabiegi odnowy biologicznej Kamila Zborowska 2020-08-24 09:00:12.587546 A
806 Paweł Majchrzak Hydro Works 2020-08-24 09:00:12.587551 B
807 TOMASZ OSMAŃSKI “IVNETWORK INC.” 2020-08-24 09:00:12.591551 B
808 Atori Tomasz Zięcik 2020-08-24 09:00:12.603607 B
809 SZYMON TRENDA SZYM-TRANS 2020-08-24 09:00:12.603648 B
810 JOANNA LENICKA LEO ART MARKETING I KOMUNIKACJA 2020-08-24 09:00:12.653084 B
811 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANNA CHABIERA 2020-08-24 09:00:12.655372 B
812 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “MILMAR” MARIUSZ SKRZYPEK 2020-08-24 09:00:12.655500 B
813 “STYROBUD-BIS” SPÓŁKA JAWNA R. I J. FINGAS 2020-08-24 09:00:12.655533 B
814 PBM ANGELIKA SZELEJEWSKA 2020-08-24 09:00:12.692054 B
815 MAREK NIECHCIAŁ GABINET STOMATOLOGICZNY 2020-08-24 09:00:12.692155 B
816 Marta Orłowicz-Usługi kosmetyczne 2020-08-24 09:00:12.692450 A
817 JUT MARIUSZ SKORASZEWSKI 2020-08-24 09:00:12.692546 B
818 PYRA STUDIO Karolina Krasucka 2020-08-24 09:00:12.692554 A
819 ZOFIA RITTER 2020-08-24 09:00:12.709991 B
820 MOBILNY ZAKŁAD MECHANICZNO-SPAWALNICZO-ŚLUSARSKI  ANDRZEJ AMERNIK 2020-08-24 09:00:12.749123 B
821 PRACOWNIA DREWNIANYCH ROZMAITOŚCI Sandra Szymczak 2020-08-24 09:00:12.749123 B
822 JRK ROMAN KORZENIEWSKI 2020-08-24 09:00:12.749182 B
823 Usługi ślusarskie Stalspaw Grzegorz Fiołka 2020-08-24 09:00:12.749552 B
824 ‘WAWRZYNIAK BARTOSZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE “SIGNUS”‘ 2020-08-24 09:00:12.749597 B
825 Firma Handlowo-Usługowa Kalbarczyk-Rybarczyk Marta 2020-08-24 09:00:12.750080 B
826 GMO GRZELCZYK MICHAŁ 2020-08-24 09:00:12.755454 B
827 PRZEMYSŁAW FELSKI 2020-08-24 09:00:12.755482 B
828 SKLEP WIELOBRAŻOWY ” JACEK I AGATKA ” BARBARA WŁODARCZYK 2020-08-24 09:00:12.761796 B
829 MAGDALENA KOZŁOWSKA “CONTACT & SERVICE” PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE 2020-08-24 09:00:12.775544 B
830 MARIUSZ BIEDALAK 2020-08-24 09:00:12.807734 B
831 NOWA SŁAWOMIR NOWAK 2020-08-24 09:00:12.840550 B
832 EURO-CAR-SERWIS MARCIN ZAJĄC 2020-08-24 09:00:12.843667 B
833 Stacja demontażu pojazdów ZŁOMUJGRATA.PL Jakub Moksiewicz 2020-08-24 09:00:12.843675 B
834 DANIEL SKRZYPCZAK USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE DANIEL SKRZYPCZAK 2020-08-24 09:00:12.843699 B
835 ŁADNE KWIATY – WARSZTAT KWIATOWY HANNA FOGT 2020-08-24 09:00:12.843804 B
836 Michał Juszczak IT Solutions 2020-08-24 09:00:12.880144 B
837 “STUDIO ARKAS” KATARZYNA POLEROWICZ 2020-08-24 09:00:12.880147 A
838 Radca Prawny Mateusz Garnuszewski 2020-08-24 09:00:12.880169 B
839 NT ROBERT NIEDZIELSKI 2020-08-24 09:00:12.880362 B
840 MICHAŁ SZYMAŃSKI 2020-08-24 09:00:12.895658 B
841 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO- USŁUGOWE “CZAR” KRZYSZTOF CZARNKOWSKI 2020-08-24 09:00:12.907693 B
842 CREOZ STUDIO MICHAŁ JENDRYCA 2020-08-24 09:00:12.956538 B
843 rehamobile.pl Krzysztof Konik 2020-08-24 09:00:12.956557 A
844 BOGUSZ ROSZAK BUDOWNICTWO 2020-08-24 09:00:12.959553 B
845 DORADZTWO GOSPODARCZE ALEKSANDER MURAWSKI 2020-08-24 09:00:12.959701 B
846 MAGIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:12.975691 A
847 FRIGOMAT Karol Cichoń 2020-08-24 09:00:12.975786 B
848 MBA Patryk Hoffmann 2020-08-24 09:00:12.975801 B
849 Jagoda Franciszczak-Dia Pracownia Fryzjerska 2020-08-24 09:00:13.012476 A
850 S2B PRZEMYSŁAW PIECHOCKI 2020-08-24 09:00:13.012537 B
851 MATER Robert Matczyński 2020-08-24 09:00:13.018991 B
852 Lakiernictwo i kosmetyka pojazdowa MIROSŁAW NOWACKI 2020-08-24 09:00:13.018995 B
853 FINCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.019550 B
854 KANCELARIA ADWOKACKA MAĆKOWIAK MARIUSZ 2020-08-24 09:00:13.043611 B
855 Pol-Haz Paweł Ochowiak 2020-08-24 09:00:13.055382 A
856 BIURO RACHUNKOWE A&C SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.063702 B
857 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE JAROSŁAW WAWRZYNIAK 2020-08-24 09:00:13.063937 B
858 Pracownia Protetyczna EWA HAJDASZ 2020-08-24 09:00:13.075541 B
859 Kinga Sikora-Wencławek Firma Szkoleniowo – Usługowa 2020-08-24 09:00:13.075622 B
860 TADEUSZ ADAMUS 2020-08-24 09:00:13.078402 B
861 DUOS RENATA GEMBIAK-BINKIEWICZ 2020-08-24 09:00:13.078441 B
862 TWÓJ POŚREDNIK MARCIN WILCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:13.087436 B
863 MATEUSZ GIBOWSKI 2020-08-24 09:00:13.109785 B
864 SERWIS MASZYN I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH Krzysztof Kaleta 2020-08-24 09:00:13.133333 B
865 Bartosz Siuda Eventovnia 2020-08-24 09:00:13.133496 B
866 J&A WPROWADZENIE Andrzej Janowski 2020-08-24 09:00:13.133632 B
867 ZBIGNIEW KOZŁOWSKI “CLIPSE” P.H.U. 2020-08-24 09:00:13.164425 B
868 MARCHEWKOWE POLE  S.C.  KAROLINA GUDERSKA, EWA RATASZEWSKA-KUKLA 2020-08-24 09:00:13.164688 A
869 Kancelaria Radcy Prawnego Witold Szyszko 2020-08-24 09:00:13.206106 B
870 SŁAWOMIR KUBIAK 2020-08-24 09:00:13.206315 B
871 Customate. Mateusz Kędzia 2020-08-24 09:00:13.210405 B
872 PHU ROBERT BEDNAREK 2020-08-24 09:00:13.210482 B
873 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE OKNOSTYL  ANDRZEJ RADZISZEWSKI, KRZYSZTOF RADZISZEWSKI – SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:13.210831 B
874 ELŻBIETA KOSTRZEWSKA TRUCK PARTNER 2020-08-24 09:00:13.210994 B
875 KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA KRUK 2020-08-24 09:00:13.211029 B
876 MAŁGORZATA GLINKOWSKA SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY “GLAMOUR” 2020-08-24 09:00:13.211348 A
877 WKJ USŁUGI SPECJALISTYCZNE KAROLINA JANKOWSKA 2020-08-24 09:00:13.213185 B
878 Jakub Pachciarek 2020-08-24 09:00:13.260022 B
879 VASIL MACIEJ WASIELEWSKI 2020-08-24 09:00:13.306886 B
880 KRZYSZTOF GRAUSZ WYDAWNICTWO KAGRA 2020-08-24 09:00:13.362871 B
881 MACIEJ SZYMAŃSKI “IMART” FABRYKA REKLAMY 2020-08-24 09:00:13.362949 B
882 BIURO PROJEKTOWE – PAULINA ŁAJS 2020-08-24 09:00:13.363288 B
883 JAKUBOWSKI KAROL PRZETWÓRSTWO MIĘSA I HANDEL TRANSPORT DROGOWY 2020-08-24 09:00:13.371392 B
884 MAGDALENA MIEŚCICKA “MULTIDOM” 2020-08-24 09:00:13.371427 B
885 BPI MARTA JAGIEŁŁO 2020-08-24 09:00:13.371433 A
886 Strefa Dziecka Agnieszka Sękowska 2020-08-24 09:00:13.371443 A
887 MODRZEW BŁAŻEJ WITCZAK 2020-08-24 09:00:13.401870 B
888 COVRIG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.423824 B
889 MODELSKA MAŁGORZATA BIURO OBSŁUGI KSIĘGOWEJ 2020-08-24 09:00:13.504061 B
890 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jultrans DAMIAN WNUK 2020-08-24 09:00:13.504063 B
891 SALAMANCA  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.504646 A
892 ROBERT KIJANOWSKI ZAKŁAD ELEKRTONICZNY-ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA – Robert Kijanowski 2020-08-24 09:00:13.515474 B
893 KUBIAKO ŁUKASZ KUBIAK 2020-08-24 09:00:13.587723 B
894 Food Design Angelika Olejniczak 2020-08-24 09:00:13.588218 B
895 ZAKŁAD GALANTERII SKÓRZANEJ “STEFANIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:13.588330 B
896 KRZYSZTOF BARTCZAK 2020-08-24 09:00:13.600057 B
897 ATI LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.641154 B
898 Efekt Angelika Dulewicz 2020-08-24 09:00:13.760378 A
899 MACIEJ WALKOWIAK “MW” 2020-08-24 09:00:13.760394 B
900 ELŻBIETA ROGALSKA ELHAR 2020-08-24 09:00:13.760439 B
901 ANN-Z ANNA GOLISZEK 2020-08-24 09:00:13.760447 B
902 TOMASZ NAPIERAŁA 2020-08-24 09:00:13.760467 A
903 makeITbetter Michał Wołczyk 2020-08-24 09:00:13.760503 B
904 Targex Błażej Musielak 2020-08-24 09:00:13.760651 A
905 PAWEŁ SZUBERT “K&S ELEKTRO” 2020-08-24 09:00:13.760676 B
906 DANUTA NOWACZYK ETNA UBEZPIECZENIA FINANSE DANUTA NOWACZYK 2020-08-24 09:00:13.760676 B
907 P3K Visuals Przemysław Kubiak 2020-08-24 09:00:13.761059 B
908 FIRMA HANDLOWA “DESA” Sławomir Buśkiewicz 2020-08-24 09:00:13.868668 B
909 CADAM Damian Kierepka 2020-08-24 09:00:13.870486 B
910 PHU  LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE ROMUALD ZAMRZYCKI 2020-08-24 09:00:13.870521 B
911 ALEKSANDRA ANDRZEJAK 2020-08-24 09:00:13.870524 B
912 IGD CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:13.870845 A
913 NEW DAY EVENT MARIA KUKLA-KRÓL 2020-08-24 09:00:13.900132 A
914 MAREK ANDRZEJCZAK 2020-08-24 09:00:13.915482 B
915 KATARZYNA DOMINICZAK ESTETYCZNA 2020-08-24 09:00:13.915614 A
916 Anita Kubisiak Salon fryzjerski Glamur 2020-08-24 09:00:13.916020 A
917 weDevelop Wojciech Lenartowski 2020-08-24 09:00:13.916095 B
918 JÓŹWIAK S.C. ADAM JÓŹWIAK, DOROTA JÓŹWIAK, ADAM JÓŹWIAK, MACIEJ JÓŹWIAK 2020-08-24 09:00:13.916724 B
919 BUDOWLANE USŁUGI STOLARSKIE MAJKA ZBIGNIEW 2020-08-24 09:00:13.927516 B
920 Rzemiosło – Architekci Anna Zielińska 2020-08-24 09:00:13.939456 B
921 LUXURYWEAR SANDRA CIESIELSKA 2020-08-24 09:00:13.987982 B
922 PIOTR KOŃSKI STUDIO K2 2020-08-24 09:00:13.988000 B
923 SUNEO Bartosz Spychalski 2020-08-24 09:00:13.992337 B
924 MAH PACK Michał Piniarski 2020-08-24 09:00:13.992807 B
925 GABINET KOSMETYCZNY “DIAMENTOWY WDZIĘK” Jolanta Kozica 2020-08-24 09:00:13.993712 A
926 ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA KOR-NAT Krzysztof Bartkowiak 2020-08-24 09:00:13.995768 B
927 SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA MARIUSZ WRÓBLEWSKI 2020-08-24 09:00:13.995821 B
928 ModneMedia.pl Adrian Józefacki 2020-08-24 09:00:13.995870 B
929 INMARKETING KRZYSZTOF GORECKI 2020-08-24 09:00:13.997455 B
930 TADEUSZ KUDŁA “TEDIK” 2020-08-24 09:00:14.004222 B
931 STASZEWSKI ARKADIUSZ 2020-08-24 09:00:14.043498 B
932 Biuro Rachunkowe Izabella Wojciechowska 2020-08-24 09:00:14.043531 B
933 ANNA ZAWROTNIAK “PARTNER IT” 2020-08-24 09:00:14.051567 B
934 PRO-soft Systemy Informatyczne Marcin Hrymnak 2020-08-24 09:00:14.051602 B
935 HALINA SADOWSKA FIRMA HANDLOWA MAJKA 2020-08-24 09:00:14.052029 B
936 ROMAN BARTKOWIAK HANDEL OBWOŹNY ROMAN BARTKOWIAK 2020-08-24 09:00:14.059653 B
937 BusinessHR Krzysztof Pietrusewicz 2020-08-24 09:00:14.075366 B
938 “VARIA” FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NAZWA SKRÓCONA: F.H.U.VARIA SZPYTKO PIOTR 2020-08-24 09:00:14.075542 A
939 ROMAN MARCINIAK SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNO-PROTETYCZNY 2020-08-24 09:00:14.094744 B
940 AMK PROCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:14.127528 B
941 BIURO RACHUNKOWE “MAGDA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:14.127590 B
942 JACEK MATUSZAK 2020-08-24 09:00:14.127891 B
943 Indywidualna Praktyka Lekarska Stefan Urbaś 2020-08-24 09:00:14.139510 B
944 BARTOSZ BANASZAK, JACEK BANASZAK, PIOTR BANASZAK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:14.481433 B
945 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “PAWIT”  SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:14.499443 A
946 JACEK SPICHALSKI NIEPUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CHIRURGIA ENDOSKOPOWA “ENDOMEDICAL” 2020-08-24 09:00:14.499507 B
947 WZURB WOJCIECH JAROCHOWSKI 2020-08-24 09:00:14.501391 B
948 MATEUSZ DUDZIAK USŁUGI HYDRAULICZNE 2020-08-24 09:00:14.512598 B
949 RIT-SAN Jerzy Ritter 2020-08-24 09:00:14.512718 B
950 Mirosław Słupicki  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW 2020-08-24 09:00:14.512892 B
951 KATARZYNA NOWAK KĄCIK URODY 2020-08-24 09:00:14.515205 A
952 GEO-TECH Badania Geologiczne i Środowiskowe Łukasz Dobrowolski 2020-08-24 09:00:14.515626 B
953 RAPICO PHU PIOTR SZURMAN 2020-08-24 09:00:14.516313 B
954 WANDA SULIMIERSKA WANDA SULIMIERSKA “KAPEĆ” 2020-08-24 09:00:14.694797 B
955 PS PIOTR SKOCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:14.703945 A
956 Leszek Smektalski ZUB Living Apartments 2020-08-24 09:00:14.704152 B
957 ZAJAZD OSTRZESZÓW MAGIELSKA-ANDRZEJEWSKA JOLANTA 2020-08-24 09:00:14.707938 A
958 Autobłysk Piotr Czubak 2020-08-24 09:00:14.707975 B
959 Brantech Szymon Kowalczyk 2020-08-24 09:00:14.708020 B
960 BIURO RACHUNKOWE LIDIA SIBILSKA-SZMYT 2020-08-24 09:00:14.708147 B
961 Firma Usługowa “POMOCNI” Łukasz Tomaszewski 2020-08-24 09:00:14.708172 B
962 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Robert Hereć 2020-08-24 09:00:14.708334 B
963 BUDLIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:14.711524 B
964 MACIEJ MUSIAŁ “ALPRO” 2020-08-24 09:00:14.738242 B
965 USŁUGI INSTALACYJNO-SPAWALNICZE BORUSIAK GRZEGORZ 2020-08-24 09:00:14.782588 B
966 SAFEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:14.799824 B
967 Tomasz Wudarski 2020-08-24 09:00:14.799933 B
968 GA-MA MEBLE NA MIARĘ MACIEJ GRAMZA 2020-08-24 09:00:14.799956 B
969 Galeria Artystyczna “Paratiisi” Bożena Lena Nawrocka 2020-08-24 09:00:14.800121 B
970 Han Consulting Hanna Grabowska 2020-08-24 09:00:14.800125 B
971 JACEK KACZMARCZYK INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA 2020-08-24 09:00:14.800297 B
972 “ABYSS” S.C. MAŁGORZATA SZOFER, KRZYSZTOF SZOFER 2020-08-24 09:00:14.800404 B
973 POSADZKARSTWO, UKŁADANIE PŁYTEK, REMONTY PODDASZY, HANDEL – ANDRZEJ WRZESIEŃ 2020-08-24 09:00:14.801195 B
974 AUTOKLUB POZNAŃSKI “OCTAVIUS” 2020-08-24 09:00:14.801195 B
975 LILIANNA DREWNIAK-ŻABA KANCELARIA NOTARIALNA 2020-08-24 09:00:14.831723 B
976 Top-Alu Małgorzata Elman 2020-08-24 09:00:14.833852 B
977 STUDIO PAZOOR STYLYZACJA PAZNOKCI , HENNA BRWI I RZĘS, ORAZ KOSMETYKA KATARZYNA OSOWSKA 2020-08-24 09:00:14.863861 A
978 EKO-SOFT Maciej Korpik 2020-08-24 09:00:14.863882 B
979 QUEST CAPITAL SZAWARSKA, KONIECZNY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:14.864184 B
980 VITAL POINT Karolina Gumienna-Szczygieł 2020-08-24 09:00:14.864282 A
981 Przedsiębiorstwo Handlowe “TECHNIK” Czesław Łapawa 2020-08-24 09:00:14.864415 B
982 CUKIERNIA KAROLINA LISIAK 2020-08-24 09:00:14.864449 B
983 DOROTA ZIELEWICZ-ŚLEDZIŃSKA “POSNANIA NIERUCHOMOŚCI” 2020-08-24 09:00:14.864463 B
984 BŁAŻEJ RUSIN INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA 2020-08-24 09:00:14.865965 B
985 Auto-Części Piotr Grelak 2020-08-24 09:00:14.866715 B
986 PIOTR DUKARSKI ANAKONDA 2020-08-24 09:00:14.915381 B
987 FAGROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:14.919078 B
988 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE UNIRE MONIKA KARNAFEL 2020-08-24 09:00:14.919103 B
989 FOTO IRIS IRENA CYPRIAN 2020-08-24 09:00:14.919580 B
990 DARIUSZ FLIS – DORADZTWO LOGISTYCZNE 2020-08-24 09:00:14.921691 B
991 BIURO PODRÓŻY VIATOR MARCIN KROMA 2020-08-24 09:00:14.921935 A
992 BARTKOWIAK JAN ZAKŁAD PRZEROBU DREWNA 2020-08-24 09:00:14.922095 B
993 MIROSŁAW STACHOWSKI PROJEKTOWE USŁUGI BUDOWLANE 2020-08-24 09:00:14.935361 B
994 Adam Rewers iBUS 2020-08-24 09:00:14.935391 B
995 Activtravel Arkadiusz Pędziński, Marika Pałuka-Pędzińska spółka cywilna. 2020-08-24 09:00:14.953550 A
996 FizjoCare Łukasz Karbowski 2020-08-24 09:00:14.974898 A
997 Vape Fox Bartosz Liskowski 2020-08-24 09:00:14.987548 B
998 SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ “ROLPIG” 2020-08-24 09:00:14.987571 B
999 Łukasz Szpot 2020-08-24 09:00:14.991687 B
1000 FIRMA KOSMETYCZNO – FRYZJERSKA IZABELA BORKIEWICZ-KAAZ 2020-08-24 09:00:14.991723 A
1001 Ratajewski Maciej Domy Szkieletowe 2020-08-24 09:00:14.991843 B
1002 H&B EDU Hanna Ernst-Borowczyk 2020-08-24 09:00:14.992122 A
1003 RENATA LASKOWSKA FIRMA HANDLOWA “RENIA” RENATA LASKOWSKA 2020-08-24 09:00:14.995349 B
1004 MICHAŁ GRYCIUK “MIKA” FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA 2020-08-24 09:00:14.996063 B
1005 PIOTR STANIKOWSKI 2020-08-24 09:00:15.010115 B
1006 USŁUGI MEDYCZNE-ANNA MACHLAŃSKA 2020-08-24 09:00:15.036038 B
1007 JERZY MARCINIAK “GEM SERWIS” 2020-08-24 09:00:15.036676 B
1008 LUKAS PARTNER ŁUKASZ HAJT 2020-08-24 09:00:15.036947 B
1009 DULEBA DARIUSZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “DAREK” 2020-08-24 09:00:15.036984 B
1010 FLAME Dorota Cebulska 2020-08-24 09:00:15.037152 B
1011 “FLESZ” PIOTR MIKOŁAJCZAK 2020-08-24 09:00:15.038488 B
1012 RYSZARD KULIK 2020-08-24 09:00:15.038745 B
1013 MarTrans Marcin Gralewski 2020-08-24 09:00:15.038898 B
1014 Dylas Creation Lab Marcin Dylas 2020-08-24 09:00:15.047890 B
1015 MENAS CONSULTING DOMINIK MAŁGOWSKI 2020-08-24 09:00:15.055707 B
1016 AGROMAX MAKSYMILIAN JAŚKIEWICZ 2020-08-24 09:00:15.088357 A
1017 PROELIT ŁUKASZ KRUSZONA 2020-08-24 09:00:15.090182 B
1018 MARTYNA DRZEWIECKA LEKARZ DENTYSTA 2020-08-24 09:00:15.090197 B
1019 BOXFIT BIS PAWEŁ KARDYNI 2020-08-24 09:00:15.090198 B
1020 JTM JUSTYNA BEGIER-MIEDZA 2020-08-24 09:00:15.090202 B
1021 GEO-TEAM USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE MICHAŁ JANKOWIAK 2020-08-24 09:00:15.090212 B
1022 VERY LASHES WERONIKA MUSZYŃSKA 2020-08-24 09:00:15.090796 A
1023 TOMASZ HENCLEWSKI KANCELARIA ADWOKACKA 2020-08-24 09:00:15.090806 B
1024 LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE ROBERT BANASZAK 2020-08-24 09:00:15.099035 B
1025 Artur Paczkowski “AMA” 2020-08-24 09:00:15.127886 B
1026 SEO CREATOR KAMIL WOJCIECHOWSKI 2020-08-24 09:00:15.649374 B
1027 TEBIM GRUPA INTERAKTYWNA DAWID GRAJEK 2020-08-24 09:00:15.649591 B
1028 SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY “IMAGE”  Regina Borowczyk 2020-08-24 09:00:15.732320 A
1029 INWESTPRO SŁAWOMIR JÓŹWIAK 2020-08-24 09:00:15.732331 B
1030 NEOSET SEBASTIAN SZYMSKI 2020-08-24 09:00:15.732333 B
1031 “Magic hair” Karolina Krysiak 2020-08-24 09:00:15.732699 A
1032 MARMO STUDIO NATALIA STĘPA 2020-08-24 09:00:15.732820 A
1033 FIRMA MA-REST IGNASIAK MICHAŁ 2020-08-24 09:00:15.733054 B
1034 MIKULSKI PRZEMYSŁAW ‘ITEL’ 2020-08-24 09:00:15.733112 B
1035 MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK “PAMAR” 2020-08-24 09:00:15.733162 B
1036 KATARZYNA DUROWICZ “MARIGOLD” 2020-08-24 09:00:15.769954 A
1037 RANUS AGENCJA ARTYSTYCZNO-PRODUKCYJNA KRZYSZTOF RANUS 2020-08-24 09:00:15.783925 A
1038 ALEKSANDRA STACHURA IN WORDS 2020-08-24 09:00:15.786148 A
1039 SOLIDNY SPAW ZUZANNA PFEIFFER 2020-08-24 09:00:15.786391 B
1040 SZYMON KOSTYK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “TRANS-POL” 2020-08-24 09:00:15.787776 B
1041 DOMINIKA SZKUDLAREK 2020-08-24 09:00:15.789459 B
1042 FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA PAWEŁ BEDNAREK 2020-08-24 09:00:15.789459 A
1043 BIBELOT MARIOLA PIEKARSKA ; FRYZJER 81 2020-08-24 09:00:15.789714 A
1044 Berlineo Conferentia Kamil Pastwa 2020-08-24 09:00:15.789825 B
1045 JANUSZ CHOJNACKI 2020-08-24 09:00:15.789827 B
1046 FIRMA HANDLOWA “WOŹNIAK” IWONA WOŹNIAK 2020-08-24 09:00:15.819723 B
1047 FUH HANNA KUNICKA-GORZAN 2020-08-24 09:00:15.819854 B
1048 PAWEŁ KISIELEWSKI USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE 2020-08-24 09:00:15.820243 B
1049 RokK Group Roksolana Maydanska-Kopka 2020-08-24 09:00:15.820319 B
1050 PRACOWNIA PROTETYCZNA WIESŁAW SOKOŁOWSKI 2020-08-24 09:00:15.847604 B
1051 MAGDALENA PRZEWOŹNA-LISIECKA PM FINANCE 2020-08-24 09:00:15.849647 B
1052 KANCELARIA ADWOKACKA ZUZANNA RĄCZKOWIAK 2020-08-24 09:00:15.849722 B
1053 FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA “KAMKOZ” KAMIL KOZŁOWSKI 2020-08-24 09:00:15.849722 B
1054 gridCORE Bartosz Płotkowiak 2020-08-24 09:00:15.850029 B
1055 RESTAURACJA “RETRO” Bartosz Wierzbiński 2020-08-24 09:00:15.855554 A
1056 KINGA HEIGENBART Salon Fryzjerski “KINGA” 2020-08-24 09:00:15.896948 A
1057 IZOLPOZ Damian Sewiło 2020-08-24 09:00:15.897106 B
1058 PHU “MIŚ” SYLWIA KAMIŃSKA 2020-08-24 09:00:15.903303 B
1059 “RA” TERAPIE NATURALNE HALINA RADOMSKA 2020-08-24 09:00:15.924413 B
1060 VIVIEN FASHION SALON MODY ŚLUBNEJ MAŁGORZATA ŚPIĄCZKA 2020-08-24 09:00:15.975684 B
1061 STAMPA MARCIN MUSZYŃSKI 2020-08-24 09:00:15.975716 B
1062 M. M. BAU MARCIN KARASIEWICZ 2020-08-24 09:00:15.976005 B
1063 MARCIN KOCZOROWSKI “JANIMEX” EKSPORT-IMPORT 2020-08-24 09:00:15.976093 B
1064 “BOGUCKI-WYDAWNICTWO NAUKOWE” BOGUCKI JAROSŁAW-BOGUCKI GRZEGORZ SP.C. 2020-08-24 09:00:15.976131 B
1065 EWELINA WALINCIAK KANCELARIA RACHUNKOWO-AUDYTORSKA 2020-08-24 09:00:15.979656 B
1066 OGRODNICTWO CZECHOWSCY S.C. DANUTA CZECHOWSKA, KAJETAN CZECHOWSKI 2020-08-24 09:00:15.979719 B
1067 Czeladziński Bartosz 2020-08-24 09:00:15.979943 B
1068 NOWAK DARIUSZ CAR MAXX 2020-08-24 09:00:15.979948 B
1069 1. KWIACIARNIA “ZIELONO MI” KATARZYNA KARPIŃSKA
2. “BANDAMKA”  KATARZYNA KARPIŃSKA
2020-08-24 09:00:15.990160 B
1070 “KORMAR” MAREK KORTONIUK 2020-08-24 09:00:15.999750 B
1071 MODE:LINA ARCHITEKCI PAWEŁ GARUS, JERZY WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:16.021231 B
1072 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOMASZ PRZYWARA 2020-08-24 09:00:16.021249 B
1073 PRZEMYSŁAW GRABOWSKI PRZEDSIėBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “INTER-BUD” GRABOWSKI PRZEMYSŁAW 2020-08-24 09:00:16.021354 B
1074 PAWEŁ MICHALCZYK “PAW-EL” 2020-08-24 09:00:16.021370 B
1075 VERSO MAJA WYBORNA 2020-08-24 09:00:16.021594 B
1076 FEBED Krzysztof Szymański 2020-08-24 09:00:16.021809 B
1077 M KWADRAT Marcin Grupiński 2020-08-24 09:00:16.022238 B
1078 Czcisława Kaniewska TARTAK  STARA KROBIA Skład Drewna Budowlanego 2020-08-24 09:00:16.022576 B
1079 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “JUNIOR-INSTAL” TADEUSZ PRZEWOŹNY 2020-08-24 09:00:16.030373 B
1080 JULIA SMEKTALSKA 2020-08-24 09:00:16.030402 A
1081 MARCIN SKRZYPCZAK “IMAGINI” , “STREFA REKLAMY” , “PIGMENTO”, “FLOVELY”, “PRZYLBICE.COM.PL”, “MONOCAL” 2020-08-24 09:00:16.060628 B
1082 RYSZARD KUCZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 2020-08-24 09:00:16.426153 B
1083 ARTUR KAROŃ KAROŃ DISTRIBUTION 2020-08-24 09:00:16.433060 B
1084 1. VERTICAL Tomasz Pilarski 2. DABSTORY Spółka Cywilna Tomasz Pilarski 2020-08-24 09:00:16.433471 B
1085 ICT Bartosz Czerniak 2020-08-24 09:00:16.439753 B
1086 SALON FRYZJERSKI KAMILA CHORYŃSKA 2020-08-24 09:00:16.443628 A
1087 Wojciech Zaradny “AUTO-ZAR” 2020-08-24 09:00:16.546810 B
1088 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Małgorzata Latoń 2020-08-24 09:00:16.546861 A
1089 CENTRUM BADAWCZO – ROZWOJOWE PALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:16.546899 B
1090 Zbigniew Kwiatkowski Katering i Gastronomia 2020-08-24 09:00:16.546909 B
1091 Mein ICE Sławomir Pałczyński 2020-08-24 09:00:16.547513 B
1092 VIOLETTA WIELGOSZ “STUDIO MV” FIRMA HANDLOWA 2020-08-24 09:00:16.547936 B
1093 “POLDAR” IWONA CZEKAŁA I DARIUSZ CZEKAŁA SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:16.548037 B
1094 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MICHAŁ MONKIEWICZ 2020-08-24 09:00:16.548490 B
1095 SALON URODY RUBIN MAJA KRAMER 2020-08-24 09:00:16.548496 A
1096 MARATOŃCZYK MACIEJ ŁUCYK 2020-08-24 09:00:16.604781 B
1097 Salon Fryzjerski AWANGARDA Emilia Lenkiewicz 2020-08-24 09:00:16.606363 A
1098 ANITA DZIECIĄTKOWSKA-PIEŚCIK 2020-08-24 09:00:16.606587 B
1099 STUDIO TAŃCA I REKREACJI EWY BODYS EWA DMYTROWSKA-BODYS 2020-08-24 09:00:16.606659 A
1100 BIURO SERWIS WSZYSTKO DLA BIURA SYLWIA SPYCHAŁA 2020-08-24 09:00:16.606838 B
1101 KRZYSZTOF MAJEROWICZ multiSPA 2020-08-24 09:00:16.619449 B
1102 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “ROL-MET” KRYSTYNA SPITALNIAK 2020-08-24 09:00:16.619459 B
1103 FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA “KRÓCZYŃSKI” PRODUCENT WYROBÓW GUMOWYCH PIOTR KRÓCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:16.619493 B
1104 FHU “DYMARCZYK I GÓRCZYŃSKI” SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:16.627780 A
1105 TOMASZ GŁUSZKIEWICZ AQUAOMEGA 2020-08-24 09:00:16.639390 A
1106 CONSTEAM Rafał Leszczyński 2020-08-24 09:00:16.664484 B
1107 F.H.U. “DORIS” DOROTA OSOŁKOWSKA 2020-08-24 09:00:16.685663 B
1108 MARCHEWKOWE POLE MALTA S.C. KAROLINA GUDERSKA, EWA RATASZEWSKA-KUKLA 2020-08-24 09:00:16.686286 A
1109 “SYN” Kamila Wysocka 2020-08-24 09:00:16.686329 B
1110 ArtDom – Trans Katarzyna Magda 2020-08-24 09:00:16.686414 B
1111 SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY JANKOWSKI JERZY 2020-08-24 09:00:16.686426 B
1112 ROMAN BINEK ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO 2020-08-24 09:00:16.686494 B
1113 RTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:16.687068 A
1114 FIBER4U.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:16.687931 B
1115 TERESA CZARCIŃSKA “LIFE STYLE” 2020-08-24 09:00:16.688020 A
1116 PanGEO Jakub Zieliński 2020-08-24 09:00:16.705756 B
1117 DARIUSZ ŚWIĄTKOWSKI PHU ELPROF 2020-08-24 09:00:16.717767 B
1118 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PAWEŁ KULIŃSKI 2020-08-24 09:00:16.717873 B
1119 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ŁUKASZ GAŁACH 2020-08-24 09:00:16.717942 B
1120 ŚWIERCZEK MIKOŁAJ P.P.H.U. “EDMAX” 2020-08-24 09:00:16.718093 B
1121 PROMIND Damian Juszczak 2020-08-24 09:00:16.718143 B
1122 Andrzej Kiepul Handel Obwoźny 2020-08-24 09:00:16.720740 B
1123 KOLEGIAL Przemysław Rybka Kancelaria Radcy Prawnego 2020-08-24 09:00:16.720752 B
1124 NOOX S.C. MAREK SZYMAŃSKI, JAN MIREK 2020-08-24 09:00:16.720776 B
1125 JULIA JABŁOŃSKA DANCE ACADEMY 2020-08-24 09:00:16.721079 B
1126 Mamar Marta Gorzecka 2020-08-24 09:00:16.729031 B
1127 ST. MARTIN GLASS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:16.736227 B
1128 MARCIN MADANOWSKI MADMAX 2020-08-24 09:00:16.779652 B
1129 “GREEN PARKING POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:16.780210 B
1130 NETCRAFT BASTIAAN REPETSKI 2020-08-24 09:00:16.780214 B
1131 P.H.   “NA  CZAS” Waldemar Piwek 2020-08-24 09:00:16.780367 B
1132 “ELECTRO” ARKADIUSZ BOGIELCZYK 2020-08-24 09:00:16.780389 B
1133 TRANSPORT OSOBOWY DAWID LANGNER 2020-08-24 09:00:16.856049 B
1134 Usługi elektroinstalacyjne Łukasz Skąpski 2020-08-24 09:00:16.859490 B
1135 FRANCE MOBILE S.C. 2020-08-24 09:00:16.862060 B
1136 TOMASZ WIERZOWIECKI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH 2020-08-24 09:00:16.862386 B
1137 SIMPLY TALKING EDYTA ZIĘBA 2020-08-24 09:00:16.863840 A
1138 “MICROMEX” ARGASIŃSKI ANDRZEJ 2020-08-24 09:00:16.899569 B
1139 Maciej Cieślewicz MCS TARGI 2020-08-24 09:00:16.899621 A
1140 Maciej Pieszała 2020-08-24 09:00:16.899636 B
1141 SABA SPÓŁKA JAWNA S.GERTCHEN, A.KOŚMIDER 2020-08-24 09:00:16.899836 B
1142 “PANAGASTRO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:16.900080 B
1143 Tomasz Trębasiewicz 2020-08-24 09:00:16.937447 B
1144 LA Dominik Smektalski 2020-08-24 09:00:16.937607 B
1145 KIDOŃ KAROLINA ZAKŁAD FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:16.937623 A
1146 Sklep Rybny “MORS” Mirosława Orłowska 2020-08-24 09:00:16.937631 B
1147 STACHERA MARIAN ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY 2020-08-24 09:00:16.937753 B
1148 REKREACJA RUCHOWA – AIKIDO ANDRZEJ MATUSIAK; VOJTECH STUDIO; WOLNA-PIEKARNIA BEZGLUTENOWA ŁÓDŹ 2020-08-24 09:00:16.937763 B
1149 SANHOME NIERUCHOMOŚCI SANDRA SYNOWIEC 2020-08-24 09:00:16.938011 B
1150 Doruch Andrzej STAL-DREW 2020-08-24 09:00:16.938057 B
1151 Marek Zawadzki – Zakład Handlowo-Produkcyjny ZAWMARK 2020-08-24 09:00:16.959577 B
1152 INFIN  Robert Kujawa 2020-08-24 09:00:16.959881 B
1153 ATK Fashion Adrian Adamczak 2020-08-24 09:00:16.978390 B
1154 RESTAURACJA PENSJONAT “LIDO” DANUTA KOWALSKA 2020-08-24 09:00:17.217364 A
1155 Bm² BOGNA ZAWADZKA 2020-08-24 09:00:17.224567 B
1156 SKUP I SPRZEDAŻ ZWIERZĄT SŁAWOMIR HETMAŃCZYK 2020-08-24 09:00:17.225787 B
1157 KRAWCZYK-KALIŃSKA MAGDALENA      PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA 2020-08-24 09:00:17.225956 B
1158 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MARIAN SROKA 2020-08-24 09:00:17.232120 B
1159 HAPPINESS BARTOSZ PAŹ 2020-08-24 09:00:17.232274 B
1160 perfekcyjneStrony.pl Łukasz Krzyżoszczak 2020-08-24 09:00:17.263751 B
1161 KWIACIARNIA  “SALONIK” IWONA TOMCZAK-GADOMSKA 2020-08-24 09:00:17.263833 B
1162 MONTEX-BUD Andrzej Marszałek 2020-08-24 09:00:17.290978 B
1163 RZEMIEŚLNICZA FIRMA STOLARSKA “STOLMAR” ANNA, WOJCIECH JARCZYŃSCY 2020-08-24 09:00:17.290988 B
1164 FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LEPO MACIEJ NOŻYŃSKI 2020-08-24 09:00:17.291013 B
1165 JĘZYKOWNIA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I TŁUMACZENIA Patrycja Śliwińska 2020-08-24 09:00:17.376194 A
1166 FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KULTURY I SZTUKI – ANIMACJA 2020-08-24 09:00:17.376253 B
1167 SŁAWOMIR KACZMAREK FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA 2020-08-24 09:00:17.376361 B
1168 TOMASZ STAŃSKI “INFO-BAZA” 2020-08-24 09:00:17.383458 B
1169 MARCIN SOBÓTKA “INTERFACE” 2020-08-24 09:00:17.383477 B
1170 Realizacja dźwięku i nagłośnienie Stanisława Mocarska 2020-08-24 09:00:17.383675 A
1171 LABDES MICHAŁ DESPERAK 2020-08-24 09:00:17.397559 B
1172 Kancelaria Adwokacka Paweł Okal 2020-08-24 09:00:17.426810 B
1173 MIZUTRONIK MARIUSZ SZYMKOWIAK 2020-08-24 09:00:17.426852 B
1174 KRZYSZTOF TABACZYŃSKI USŁUGI DEKARSKIE 2020-08-24 09:00:17.426899 B
1175 BLUESTONE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:17.426975 B
1176 LECH BOJARSKI 2020-08-24 09:00:17.426987 B
1177 ROB-SYSTEM  DAWID MIEDZIŃSKI 2020-08-24 09:00:17.427002 B
1178 Agencja Marketingowa Efekto MICHAŁ PODEJMA 2020-08-24 09:00:17.427183 B
1179 “HOL-TRANS” WITOLD GOŹDZIK 2020-08-24 09:00:17.430392 B
1180 Mogame Wojciech Witowski 2020-08-24 09:00:17.442595 B
1181 COLORFUL MEDIA S.C.  MARTA OLEJNICZAK  PIOTR OLEJNICZAK 2020-08-24 09:00:17.483765 B
1182 “GHOST” AGNIESZKA GRYGIEL-ŚWITAŁA 2020-08-24 09:00:17.483793 B
1183 MUTO AGATA PIERZCHAŁA 2020-08-24 09:00:17.483821 A
1184 Firma Usługowo-Handlowa Stefan Waszak 2020-08-24 09:00:17.483825 B
1185 Dawid Antczak 2020-08-24 09:00:17.484768 B
1186 TYMCAR GRZEGORZ TYMECKI 2020-08-24 09:00:17.484914 B
1187 LEAD24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:17.488758 B
1188 KAROLINA TAUCHERT-SZMYT “PORADNIA STOMATOLOGICZNA” NZOZ 2020-08-24 09:00:17.488886 B
1189 ‘MACIEJEWSKI PIOTR “TAK” ‘ 2020-08-24 09:00:17.489076 B
1190 USŁUGI KOSMETYCZNE PAULINA RATAJCZAK 2020-08-24 09:00:17.499809 A
1191 Piotr Fuchs Smart Research 2020-08-24 09:00:17.573630 B
1192 ElectroExpo Przemysław Soćko 2020-08-24 09:00:17.617979 A
1193 ITEL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:17.628409 B
1194 ALTHEOS – FIZJOTERAPEUTA WOJCIECH BURAKOWSKI 2020-08-24 09:00:17.628409 A
1195 RAFAŁ GĄSIOR BUDRAF USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE 2020-08-24 09:00:17.639996 B
1196 “2+1” Biuro Rachunkowe Iwona Idzik 2020-08-24 09:00:17.640037 B
1197 VOGO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:17.640063 B
1198 Natalia Czoszyk
Wełna i Flora
2020-08-24 09:00:17.640256 B
1199 GABINET STOMATOLOGICZNY SZYCHULSKA IWONA 2020-08-24 09:00:17.640452 B
1200 RADOSŁAW SZYMKOWIAK BON-APPETIT 2020-08-24 09:00:17.680319 B
1201 Katarzyna Trębasiewicz 2020-08-24 09:00:17.691437 B
1202 Aurelia Frydrych-Zdanowska MEME STUDIO 2020-08-24 09:00:17.756985 B
1203 Andrzej Niechciał Innovation 2020-08-24 09:00:17.802862 B
1204 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA JOLANTA SOŁTYSIAK 2020-08-24 09:00:17.802962 B
1205 ANDAR ADRIAN PALUSZKIEWICZ 2020-08-24 09:00:17.803274 B
1206 SznurkoweLove Paulina Dziubak 2020-08-24 09:00:18.379747 B
1207 BDO Michał Błaszyk 2020-08-24 09:00:18.380122 B
1208 EUROEXIM LEVCHENKO SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:18.380131 B
1209 MACIEJ WIELECHOWSKI “ALARM SERWIS” 2020-08-24 09:00:18.380176 B
1210 “Gutsy Dwarf” Tomasz Maciejewski 2020-08-24 09:00:18.380476 B
1211 DK Performance DENIS KUBIAK 2020-08-24 09:00:18.381451 B
1212 KATARZYNA POPIÓŁ “MINIMAX” 2020-08-24 09:00:18.381585 B
1213 Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Chęciński 2020-08-24 09:00:18.395598 B
1214 DARIUSZ WYSOCZAŃSKI “SUNNY HOTEL” 2020-08-24 09:00:18.395606 A
1215 DEKARS Mateusz Idziaszek 2020-08-24 09:00:18.396306 B
1216 PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA LEK. STOM. MARCIN HOFMAN 2020-08-24 09:00:18.470834 B
1217 DeepAnalyzer, Ilona Nawrot 2020-08-24 09:00:18.470857 B
1218 PIOTR ŁUKASZEWICZ DRO-MED-ART 2020-08-24 09:00:18.470859 B
1219 “FIRMA MAKOWSKI” BARTOSZ MAKOWSKI, ADAM MAKOWSKI SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:18.471064 B
1220 ZUZANNA TULISZKA 2020-08-24 09:00:18.471274 B
1221 Rubinty Michał Wiktorowski 2020-08-24 09:00:18.471468 B
1222 Aleksander Ulatowski Navigo Broker 2020-08-24 09:00:18.472737 B
1223 WALDEMAR ANTONOWICZ LOOXWEB 2020-08-24 09:00:18.478447 B
1224 MARON TOMASZ HYDROTERM ZAKŁAD INSTALACYJNY CO.WOD.KAN.GAZ 2020-08-24 09:00:18.478464 B
1225 Marek Bielecki 2020-08-24 09:00:18.492457 B
1226 PAWEŁ CYBAL SEVEN P.H. 2020-08-24 09:00:18.498641 B
1227 CITI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:18.498646 B
1228 SERWIS SPRZĘTU MEDYCZNEGO Piotr Fijałkowski 2020-08-24 09:00:18.498704 B
1229 PRO-MOTOR Agnieszka Różańska 2020-08-24 09:00:18.498729 B
1230 MECHANIKA POJAZDOWA I BLACHARSTWO  KRZYSZTOF CEPA 2020-08-24 09:00:18.498920 B
1231 eMARKET 24.PL-Prałat Adam 2020-08-24 09:00:18.499040 B
1232 CUD MONTESSORI II SZKOLENIA KONSULTACJE EWA NIKOŁAJEW-WIECZOROWSKA 2020-08-24 09:00:18.510076 B
1233 Comluk interactive Łukasz Kłossowski 2020-08-24 09:00:18.511920 B
1234 RAFAŁ PAWŁOWSKI SMARTSERWIS 2020-08-24 09:00:18.511937 B
1235 MAŁGORZATA WIERCIŃSKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HA NDLOWE ABAT II 2020-08-24 09:00:18.792653 B
1236 PAWEŁ KOTKOWSKI 2020-08-24 09:00:18.792794 B
1237 CRC Magdalena Chudzinska-Nowak 2020-08-24 09:00:18.794212 A
1238 KM FORWARDING MIŁOSZ SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:18.794256 B
1239 Nixoft Nikodem Rafalski 2020-08-24 09:00:18.794265 B
1240 NISTA-TRANS Krzysztof Korpik 2020-08-24 09:00:18.862649 B
1241 CORP – TRADE Irmina Korpik 2020-08-24 09:00:18.863569 B
1242 MARCIN CZUBALA  FONETIKA 70 2020-08-24 09:00:18.863809 A
1243 WAF-TECH Krzysztof Niedziela 2020-08-24 09:00:18.864080 B
1244 RESTAURACJA CONCORDIA “PRO DESIGN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:18.865609 A
1245 Firma Ślusarska Beata Walczak 2020-08-24 09:00:18.865906 B
1246 INSTAL MONTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:18.888510 B
1247 Amikron Michał Nowicki 2020-08-24 09:00:18.892725 B
1248 P.H.U. EWMAR Roman Nowaczyk 2020-08-24 09:00:18.893913 B
1249 INTAK SYSTEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:18.895227 B
1250 PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA KAROL WESOŁOWSKI 2020-08-24 09:00:18.897589 B
1251 ATELIER MODY BK.WIELGOSZ BEATA WIELGOSZ 2020-08-24 09:00:18.899277 B
1252 ZRI Monika Szczechowiak 2020-08-24 09:00:18.899525 A
1253 USŁUGI FINANSOWO – UBEZPIECZENIOWE Agnieszka Nowacka 2020-08-24 09:00:18.908466 B
1254 RT-LOGIS ROMAN BOGACZYŃSKI 2020-08-24 09:00:18.908537 B
1255 EWA OTRZĄSEK “OTTA” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 2020-08-24 09:00:18.908750 B
1256 Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Żebiałowicz 2020-08-24 09:00:18.915187 B
1257 HANDEL ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWYMI EWA KASPRZAK 2020-08-24 09:00:18.915371 B
1258 MARCINKOWSKI ANDRZEJ ‘FIRMA KONSULTINGOWA’ 2020-08-24 09:00:18.930361 A
1259 MICHAŁ DRYGAS TRADER 2020-08-24 09:00:18.959279 B
1260 “ISKRA” Łukasz Dudziak 2020-08-24 09:00:18.959385 A
1261 JAROSŁAW KĄKOL USŁUGI TRANSPORTOWE 2020-08-24 09:00:18.959515 B
1262 ZAKŁAD KSZTAŁTOWANIA TERENÓW ZIELENI “MÓJ OGRÓD” Romuald Nowicki 2020-08-24 09:00:18.975751 B
1263 JOANNA KARPIŃSKA “AVANT” 2020-08-24 09:00:18.975807 B
1264 JOANNA JAWORSKA 2020-08-24 09:00:18.975972 B
1265 MAŁGORZATA PAPRZYCKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “BERGAMOTKA” 2020-08-24 09:00:18.976256 B
1266 DH DOMINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:18.986329 B
1267 USŁUGI FRYZJERSKO – KOSMETYCZNE Katarzyna Kusa 2020-08-24 09:00:18.986766 A
1268 MARZENA POPRAWA HERBACIARNIA CAMELLIA 2020-08-24 09:00:19.001286 B
1269 QNS MEDIA ŁUKASZ BOCIAN 2020-08-24 09:00:19.020677 B
1270 POLCASE PAWEŁ BENDOWSKI 2020-08-24 09:00:19.031596 B
1271 ARTUR ROGER “TAKE-OUT”, “KUŹNIA EKSPERTÓW”, “CIENISTA OFFICE” 2020-08-24 09:00:19.031700 A
1272 4 people Ewa Tomczak 2020-08-24 09:00:19.031727 A
1273 TOBRUS Handel&Usługi Tobiasz Rusek 2020-08-24 09:00:19.031817 B
1274 RAF-POL RAFAŁ KORDUBSKI 2020-08-24 09:00:19.032027 B
1275 EDUCUS CENTRUM SZKOLENIOWE TOMASZ KIRSZENSZTEJN 2020-08-24 09:00:19.035328 A
1276 SZYMON ŚWIATŁY ZAKŁAD ELEKTROTECHNICZNY 2020-08-24 09:00:19.035344 B
1277 ALINA KOŚMICKA “TAURUS” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 2020-08-24 09:00:19.035432 B
1278 KRAINA ROZMAITOŚCI MACIEJ SAS 2020-08-24 09:00:19.047107 B
1279 Kancelaria Doradcy Prawnego Magdalena Michałowska 2020-08-24 09:00:19.071546 B
1280 Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Szkołut 2020-08-24 09:00:19.095359 B
1281 GRZEGORZ OLIK GREGORBIKE 2020-08-24 09:00:19.095363 B
1282 WebBox Jakub Ławniczak 2020-08-24 09:00:19.097979 B
1283 EXPOBRESZKA TOMASZ BIERNACIK 2020-08-24 09:00:19.749095 B
1284 “ZMM” EXPORT – IMPORT Mariusz Kwiatkowski 2020-08-24 09:00:19.757530 B
1285 FARINA&MUCCA ELŻBIETA HYLA 2020-08-24 09:00:19.758218 A
1286 BF4 Business Krzysztof Synoradzki 2020-08-24 09:00:19.758222 B
1287 AGMAR AGNIESZKA GREBER 2020-08-24 09:00:19.758451 B
1288 IN BORYS IWANOW 2020-08-24 09:00:19.759966 B
1289 SMAKOSZ JUSTYNA CIERNIAK 2020-08-24 09:00:19.836064 A
1290 DARIA CHEŁSTOWSKA 2020-08-24 09:00:19.839683 A
1291 KATARZYNA CIEŚLIŃSKA NZOZ “OBRONNA” 2020-08-24 09:00:19.839696 B
1292 PROPEDE PAULINA BENKE, AGNIESZKA HOPPEL SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:19.839780 B
1293 ZAKŁAD ŚLUSARSKI P.P.H.U. “DAR-MET” DARIUSZ NAPIERAŁA 2020-08-24 09:00:19.839788 B
1294 “DOMITECH” IWONA MAZURKIEWICZ 2020-08-24 09:00:19.840032 B
1295 KP Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Pelczyk 2020-08-24 09:00:19.840041 B
1296 E-BUILDING WANDA SCHERNER 2020-08-24 09:00:19.840606 B
1297 KARO REGINA POLAK 2020-08-24 09:00:19.840673 B
1298 Barbara Cwojdzińska BIURO TŁUMACZEŃ 2020-08-24 09:00:19.841018 A
1299 “EL-ART” ARTUR ZBOROWSKI 2020-08-24 09:00:19.893428 B
1300 STUDIO KOSMETYCZNE “CAROLINE” Karolina Chodyła 2020-08-24 09:00:19.898607 A
1301 ANDRZEJ CZOCHRALSKI “VIP TRANSPORT” MIKROBUSY KOMFORTOWE 2020-08-24 09:00:19.899645 B
1302 KRZYSZTOF LAMCH “INDYWIDUALNA SPECJALISYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W MIEJSCU WEZWANIA” 2020-08-24 09:00:19.899651 B
1303 “AMD – ARTUR DOLIŃSKI” 2020-08-24 09:00:19.899774 B
1304 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWE “DROMO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:19.899865 B
1305 SEBASTIAN WOJNICZ Rally Service 2020-08-24 09:00:19.911275 B
1306 BN MOTORS Natalia Włodarska 2020-08-24 09:00:19.911616 B
1307 PHYSIO CARE CENTRUM FIZJOTERAPII MONIKA SZYMONIAK-PISZORA 2020-08-24 09:00:19.916143 A
1308 HUBERT PAWLAK 2020-08-24 09:00:19.943715 B
1309 KAPUŚCIŃSKA SYLWIA P.H.U. “TRZYNASTKA” – “BISTRO MŁYN” 2020-08-24 09:00:19.964850 A
1310 KAM FAMILI JAKUB WYSOCKI 2020-08-24 09:00:19.965112 B
1311 Grzegorz Peśla TRADEBUD 2020-08-24 09:00:19.965143 B
1312 BIURO RACHUNKOWE MARCIN KOSTKA 2020-08-24 09:00:19.965150 B
1313 DUMA SPÓŁKA JAWNA ALEKSANDER DUR, JACEK MATUSZEWSKI 2020-08-24 09:00:19.965373 B
1314 ANDRZEJ CHOJNACKI “MIKROFILM-CENTER” “DIGITAL-CENTER” 2020-08-24 09:00:19.979833 B
1315 Atelier Dżoll Nails JOLANTA TULISZKA-PIETRUSZKA 2020-08-24 09:00:19.979843 A
1316 ORLIK SERWIS MARIUSZ BOROWSKI 2020-08-24 09:00:19.979932 B
1317 ANNA KOLASIŃSKA GABINET KOSMETYCZNY “ANKA” 2020-08-24 09:00:19.982126 A
1318 PAWEŁ DROGI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ESTA POLAND 2020-08-24 09:00:19.999664 B
1319 “MANUFAKTURA. KONIN” – TWOJA KSIĘGOWOŚĆ MARIA GAJ 2020-08-24 09:00:20.046656 B
1320 Zakład  Robót Inżynieryjnych Produkcyjno-Usługowo-Handlowy  –  Mieczysław Szczechowiak 2020-08-24 09:00:20.051274 B
1321 SYMBIOTIC BUSINESS SOLUTIONS PIOTR MOSKAL 2020-08-24 09:00:20.051358 B
1322 AGNIESZKA NOWICKA PIĘKNO NARODZIN – USŁUGI POŁOŻNICZE 2020-08-24 09:00:20.057061 B
1323 NE-ON GRZEGORZ BIBRO 2020-08-24 09:00:20.057214 B
1324 MARIUSZ BARANOWSKI PARTNER STUDIO GRAFIKI REKLAMOWEJ 2020-08-24 09:00:20.057493 B
1325 Auto – Radio PIOTR ADAMCZAK 2020-08-24 09:00:20.057914 B
1326 P.H.U. Joanna Kaczmarek 2020-08-24 09:00:20.057943 B
1327 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Radosław Cegła 2020-08-24 09:00:20.058829 B
1328 KKI DOMINIK ŁOCHYŃSKI 2020-08-24 09:00:20.199356 B
1329 FHU MACIEJ GORZAN 2020-08-24 09:00:20.209661 B
1330 MONIKA KASPRZAK 3DMEDIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:20.209686 B
1331 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Berlińska 2020-08-24 09:00:20.209694 B
1332 MICHAŁ SIEŃSKI PSYCHOLOG 2020-08-24 09:00:20.209760 B
1333 KATARZYNA JANKOWSKA-KACZMAREK TROJKA DESIGN 2020-08-24 09:00:20.209774 B
1334 PAWEŁ SZYMAŃSKI PS SOLUTIONS 2020-08-24 09:00:20.209786 B
1335 Mateusz Kolendo 2020-08-24 09:00:20.209938 B
1336 Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Marciniak Robert 2020-08-24 09:00:20.210043 B
1337 ALE – REJESTRACJA Aleksandra Kwintkiewicz 2020-08-24 09:00:20.210079 B
1338 AP AUTOMATYKA MACIEJ PABEL, MARCIN PROKOPIAK S.C. 2020-08-24 09:00:20.286151 B
1339 Jakub Jaśkowiak MOTORTECH 2020-08-24 09:00:20.286215 B
1340 “GOOD TASTE PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:20.286399 A
1341 Adam Kazubowski 2020-08-24 09:00:20.286516 B
1342 W.R. GEPARD ADRIAN SKOWROŃSKI 2020-08-24 09:00:20.286773 B
1343 AM BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:20.286918 B
1344 TGM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.288808 B
1345 LIGARO MARZENA GROMADA 2020-08-24 09:00:20.289270 B
1346 AGNIESZKA KUŁACZKOWSKA SCHOOL OF ENGLISH 2020-08-24 09:00:20.292423 A
1347 BTI GUMKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:20.292671 B
1348 SŁAWOMIR SOBCZAK PPHU MARGO SOBCZAK SŁAWOMIR 2020-08-24 09:00:20.311740 B
1349 OSK NARWAL Michał Lewowicki 2020-08-24 09:00:20.312706 B
1350 KANCELARIA PRAWNA DR MACIEJ KRUŚ 2020-08-24 09:00:20.312765 B
1351 MP ELEKTROTECHNIKA  MARCIN PASIAK 2020-08-24 09:00:20.312852 B
1352 Piotr Domański 2020-08-24 09:00:20.312914 B
1353 EDYTA KAZANIECKA KANCELARIA RADCY PRAWNEGO 2020-08-24 09:00:20.312921 B
1354 HANNA GRZYBOWSKA “RAWENT SERWIS” 2020-08-24 09:00:20.322649 B
1355 Dawid Rzeszewski Salon Fryzjerski Dawid Strzyże 2020-08-24 09:00:20.328524 A
1356 Rol-tronic Łukasz Jaworski 2020-08-24 09:00:20.328533 B
1357 SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA KATARZYNA RUSZKOWSKA 2020-08-24 09:00:20.328561 B
1358 Handel – Usługi Łukasz Trzaskawka 2020-08-24 09:00:20.331913 B
1359 AUTO NAPRAWA Samochodów ciężarowych i osobowych Jarosław Pluskota 2020-08-24 09:00:20.339617 B
1360 Nikoletta Woźniczka 2020-08-24 09:00:20.339685 A
1361 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “ELEKTRO – BOR.” Jerzy Borkowski 2020-08-24 09:00:20.339894 B
1362 Daria Pawlak Strefa zdrowia 2020-08-24 09:00:20.340078 A
1363 MONADENT MONIKA ANTONIEWICZ 2020-08-24 09:00:20.340096 B
1364 MIROSŁAWA MAKOWSKA SALON FRYZJERSKI “WENA” 2020-08-24 09:00:20.359730 A
1365 MOTIV HOME SPÓŁKA JAWNA, JAKUB JESIOŁOWSKI, JAKUB KNOBLOCH 2020-08-24 09:00:20.384159 B
1366 “GABINET STOMATOLOGICZNY IWONA ZANTKIEWICZ-BAJERLEIN” 2020-08-24 09:00:20.384900 B
1367 Royalsoft Wojciech Piechocki 2020-08-24 09:00:20.386309 B
1368 “TRYCHOMED” DANUTA BARCZEWSKA 2020-08-24 09:00:20.386512 B
1369 AUTO – MOTO – IMPEX PAWEŁ JAŚKIEWICZ 2020-08-24 09:00:20.414088 B
1370 MALESZKA                          ROBERT                   ABRADIO ROBERT MALESZKA 2020-08-24 09:00:20.414497 B
1371 MARI DANCE MARIA GÓRSKA-ŚLEBIODA 2020-08-24 09:00:20.414581 B
1372 TOMASZ WACHOWIAK TOMASZ WACHOWIAK 2020-08-24 09:00:20.414745 B
1373 ADMAYER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.414854 B
1374 ZAKŁAD BLACHARSTWA I LAKIERNICTWA POJAZDOWEGO STRZECH WALDEMAR 2020-08-24 09:00:20.415032 B
1375 JOANNA BUDZISZ DUOGASTRO 2020-08-24 09:00:20.434137 A
1376 OLGA KLIM-PIELUSZYŃSKA 2020-08-24 09:00:20.434186 B
1377 AMGRO Zdzisław Gulik 2020-08-24 09:00:20.434212 B
1378 SOURCING AND MORE DAWID ROBASZKIEWICZ 2020-08-24 09:00:20.434336 B
1379 WARZYWA OWOCE KALAREPKA Elżbieta Wojnowska 2020-08-24 09:00:20.434340 B
1380 SOFIT Konstrukcje Drewniane Remigiusz Jarzębski 2020-08-24 09:00:20.434590 B
1381 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska 2020-08-24 09:00:20.434655 B
1382 Łukasz Cecotka Constructions 2020-08-24 09:00:20.434720 A
1383 LAWOTECH Wojciech Ladwich 2020-08-24 09:00:20.434828 B
1384 NETKOM S.C. PAWEŁ PAWLAK   PIOTR PAWLAK 2020-08-24 09:00:20.445906 B
1385 LECH WOJTASIK WOJTASIK – PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA LECH WOJTASIK 2020-08-24 09:00:20.459840 B
1386 JAKUB BIEŃKOWSKI “QBOTA” 2020-08-24 09:00:20.461353 B
1387 “BRUM BRUM” MECHANIKA POJAZDOWA ŁUKASZ JANIAK 2020-08-24 09:00:20.461399 B
1388 MHSPORT MONIKA HAJDUK 2020-08-24 09:00:20.461669 A
1389 MOST – PROJEKT PRACOWNIA PROJEKTOWA TOMASZ BIELAZIK 2020-08-24 09:00:20.461678 B
1390 KAMILA ŁUKOWSKA KAMAX – systemy okienne 2020-08-24 09:00:20.461707 B
1391 Janusz Pietrowiak Skład Opału ” ISKRA “ 2020-08-24 09:00:20.461792 B
1392 FizjoHome Magdalena Antas 2020-08-24 09:00:20.461807 A
1393 Janusz Jędrzejewski 2020-08-24 09:00:20.461869 B
1394 Jakub Sola Consulting 2020-08-24 09:00:20.462923 B
1395 Renata Kruszyk-Kaczmarek Kruszyk-Kaczmarek USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE 2020-08-24 09:00:20.477719 B
1396 PRZEDSZKOLE ,, SŁONECZKO ” – JOANNA FRANKOWSKA 2020-08-24 09:00:20.477789 B
1397 MDMprojekt Damian Moliński 2020-08-24 09:00:20.480185 B
1398 ALPINWELD Jakub Blachnierek 2020-08-24 09:00:20.487353 B
1399 WIOLETTA KRZYSZOWSKA Usługi Remontowo Budowlane 2020-08-24 09:00:20.487638 B
1400 TOMASZ MIKOSIK 2020-08-24 09:00:20.487665 B
1401 Konsulting Sebastian Kosiak 2020-08-24 09:00:20.512800 B
1402 NIERUCHOMOŚCI ANGELA NYGA 2020-08-24 09:00:20.512835 B
1403 AKTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.512932 B
1404 Beata Romańska Praktyka Pielęgniarska 2020-08-24 09:00:20.514241 B
1405 Mama  i Ja Sklep Dziecięcy Barbara Brylińska 2020-08-24 09:00:20.514349 B
1406 Marcin Jarysz INF-EL 2020-08-24 09:00:20.514352 B
1407 KANCELARIA ADWOKACKA ANNA KONRADY 2020-08-24 09:00:20.515640 B
1408 TOMASZ JANIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 2020-08-24 09:00:20.515790 B
1409 DIMCO DIMMICH KRZYSZTOF 2020-08-24 09:00:20.517997 B
1410 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ “MEDICUS” S.C. MAŁGORZATA, KRZYSZTOF ŁUKASIEWICZ 2020-08-24 09:00:20.519595 B
1411 Lilandia Anna Sawa 2020-08-24 09:00:20.553357 B
1412 FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA ADAM MARCINIAK 2020-08-24 09:00:20.578511 B
1413 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
ZOFIA KOLESIŃSKA
2020-08-24 09:00:20.578870 B
1414 AUTO-RENOWACJA MACIEJ MODRZEJEWSKI 2020-08-24 09:00:20.578872 B
1415 PRACOWNIA PROJEKTOWA MAGDALENA MAJEWSKA 2020-08-24 09:00:20.581223 B
1416 KANCELARIA PRAWNA EUROTAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.581850 B
1417 Doradztwo Paweł Siedlecki 2020-08-24 09:00:20.583608 B
1418 BRAJL PUNKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.583632 A
1419 ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH “ARKADA” – WINTER KRZYSZTOF 2020-08-24 09:00:20.584595 B
1420 PRACOWNIA ARTYSTYCZNA WERONIKI WERONIKA KASZUB 2020-08-24 09:00:20.587504 A
1421 Tomasz Pelczarski P.P.L EXPO 2020-08-24 09:00:20.588833 B
1422 ONIA JANDA ANNA JANDA PRACOWNIA KRAWIECKA 2020-08-24 09:00:20.602057 B
1423 Aleksandra Andrzejewska   Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe “Gastronomia” 2020-08-24 09:00:20.607524 B
1424 DENTOPOLIS S.C. AGNIESZKA ZIMNY, KAROLINA ZIMNY 2020-08-24 09:00:20.608046 B
1425 “CDW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.623914 B
1426 Roxi-Car Magdalena Jakubek 2020-08-24 09:00:20.641663 B
1427 FIRMA “SKRZAT” ELŻBIETA DYRLA 2020-08-24 09:00:20.647274 B
1428 ŻŁOBEK TULIMISIE JOANNA BALCEREK 2020-08-24 09:00:20.651485 B
1429 GREFICZ KRZYSZTOF “GREF-TRANS” 2020-08-24 09:00:20.651542 B
1430 PHU “SIGMA” S.C. WOJCIECH SOLARSKI,PRZEMYSŁAW SOLARSKI 2020-08-24 09:00:20.651571 B
1431 AGROBET Wiesław Kuźniacki 2020-08-24 09:00:20.655312 B
1432 TAXCOACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.655373 B
1433 ŁUKASZ TYRAŁA “UP STAND” 2020-08-24 09:00:20.655394 A
1434 JAKUB CYBIŃSKI “FCDESIGN” 2020-08-24 09:00:20.687299 B
1435 Dave Studio Dawid Olejniczak 2020-08-24 09:00:20.691572 B
1436 LIDO CATERING ADAM KOWALSKI 2020-08-24 09:00:20.748657 A
1437 Biuro Projektowe “Mech-Engineering” Arkadiusz Kupczyński 2020-08-24 09:00:20.749050 B
1438 Kulinski Tomasz 2020-08-24 09:00:20.751416 B
1439 KAMILA KOCHAN SIESTA BEAUTY 2020-08-24 09:00:20.751626 A
1440 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE SZYMON KURZYCA SKRÓT: PUH SZYMON KURZYCA 2020-08-24 09:00:20.751661 B
1441 TOMASZ WUJEC ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY “TOMART” 2020-08-24 09:00:20.751797 B
1442 PlannINK MAGDALENA SZCZEPAŃSKA 2020-08-24 09:00:20.755049 B
1443 PRZEMYSŁAW SZYSZKA FOTO PIKSEL 2020-08-24 09:00:20.755058 B
1444 KANCELARIA ADWOKACKA SAWICKI I MARCINIAK-SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:20.755323 B
1445 CATRICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.767970 B
1446 M&M Mirosław Molik 2020-08-24 09:00:20.780009 B
1447 FABISIAK KATARZYNA VOLVER 2020-08-24 09:00:20.786264 A
1448 LUK-CAR Lebizon Łukasz 2020-08-24 09:00:20.786676 B
1449 BPRO Group Paweł Bankert 2020-08-24 09:00:20.788706 B
1450 POSMEDIA MACIEJ ŁOSIAK 2020-08-24 09:00:20.788722 A
1451 Łukaszewski Grzegorz 2020-08-24 09:00:20.788848 B
1452 LOCCO RAFAŁ BARTKOWIAK 2020-08-24 09:00:20.789179 A
1453 SPEKTRUM PIOTR GRZESIAK 2020-08-24 09:00:20.791607 B
1454 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “OKSTOL” MAĆKOWIAK, SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:20.791633 B
1455 JC CONSULTING Jarosław Ciągniwoda 2020-08-24 09:00:20.791635 B
1456 RENATA GILMORE 2020-08-24 09:00:20.800348 B
1457 GRAŻYNA KRZYSZTOFORSKA “KANCELARIA ADWOKACKA – KRZYSZTOFORSKA GRAŻYNA” 2020-08-24 09:00:20.810631 B
1458 JAROSŁAW KUŚ “K U Ś” 2020-08-24 09:00:20.810924 B
1459 PAWEŁ BĄK P.W. MOZER 2020-08-24 09:00:20.811795 B
1460 “MERISON HENRYK OSUCH” 2020-08-24 09:00:20.819485 B
1461 KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT NATALIA LAMPRYCHT-JANEK 2020-08-24 09:00:20.819535 B
1462 HALINA GRYSZCZENIA FIRMA HANDLOWO-USŁUDOWA “HALINA” 2020-08-24 09:00:20.820231 A
1463 STUDIO NAGRAŃ “MEGAFON” Mariusz Urbaniak 2020-08-24 09:00:20.821714 B
1464 PAULINA MICHALSKA FIRMA SPRZĄTAJĄCA “CZY100” 2020-08-24 09:00:20.821716 B
1465 KATARZYNA MICHALSKA-JURDECZKA FA-BRYKA 2020-08-24 09:00:20.821743 A
1466 SIEG Jakub Sieg 2020-08-24 09:00:20.843532 B
1467 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DAWID PIASTA 2020-08-24 09:00:20.843547 B
1468 jordsoft Marcin Szymanowski 2020-08-24 09:00:20.843559 B
1469 INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BARTOSZ KUCHARCZYK 2020-08-24 09:00:20.857731 B
1470 F.H.U. Beata Krzekotowska-Wyzuj 2020-08-24 09:00:20.857832 B
1471 TRZYNASTKA PLUS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TOMCZYK MACIEJ 2020-08-24 09:00:20.857949 B
1472 PHU WALLSTAR PIOTR MUSZKIETA 2020-08-24 09:00:20.859186 B
1473 P.H.U. FULL-COMPLEX MAREK RATAJCZYK 2020-08-24 09:00:20.860504 B
1474 MLenter MATEUSZ LEWANDOWSKI 2020-08-24 09:00:20.860634 B
1475 Kancelaria adwokacka Piotr Adamski adwokat 2020-08-24 09:00:20.860715 B
1476 HUBERT BERNACIAK CRENEO 2020-08-24 09:00:20.891662 B
1477 DARIUSZ KOWALSKI Video-Filmowanie Studio DIKS 2020-08-24 09:00:20.915554 B
1478 FIRMA HANDLOWA ” M A G D A ” Marzena Jadziewicz 2020-08-24 09:00:20.915595 B
1479 BRUNON MICHAŁOWSKI 2020-08-24 09:00:20.915618 B
1480 IPI – INSTYTUT PSYCHOLOGICZNYCH INNOWACJI Iwona Zimniewska 2020-08-24 09:00:20.916257 A
1481 ZBIGNIEW REMLEIN AKRAT 2020-08-24 09:00:20.916939 A
1482 URSZULA WILCZYŃSKA-KALAK “NAMASTE YOGA” 2020-08-24 09:00:20.917130 A
1483 IT – MARCIN NOWAK 2020-08-24 09:00:20.917592 B
1484 Your PT Johnny Habib 2020-08-24 09:00:20.918313 A
1485 Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Grzelak 2020-08-24 09:00:20.919500 B
1486 KATARZYNA KEMPF-WACHOWIAK 2020-08-24 09:00:20.924704 B
1487 ANNA KACZMAREK “CARSON” 2020-08-24 09:00:20.941377 B
1488 IGOR KLIMEK 2020-08-24 09:00:20.949793 B
1489 Krzysztof Kosmatka – KosmalBike 2020-08-24 09:00:20.949961 B
1490 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE WIOLETTA LESIŃSKA 2020-08-24 09:00:20.966686 A
1491 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK ITRAP 2020-08-24 09:00:20.967157 B
1492 BIURO PROJEKTÓW GOTOWYCH KAROLINA RYKOWSKA 2020-08-24 09:00:20.967178 B
1493 “FAMILY BUS” – ROMUALD PRASEK 2020-08-24 09:00:20.967436 B
1494 FLAME Agnieszka Zielińska-Wnuk 2020-08-24 09:00:20.967581 B
1495 KANCELARIA PRAWNO – PODATKOWA TIPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:20.967642 B
1496 MARTA MELER, ARMAND PRZYGODZKI ADVOX STUDIO SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:20.977179 B
1497 Artterium – Barbara Miłowska Architektura i Sztuka 2020-08-24 09:00:20.977529 B
1498 KANCELARIA ADWOKACKA ALINA TARNAWSKA 2020-08-24 09:00:20.977720 B
1499 Z.P.U.H ,,Eksport -Import”  Karol Gołdyn 2020-08-24 09:00:20.982839 B
1500 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE – “ELEKTRONIKA INFORMATYKA TELEKOMUNIKACJA-Jagieła Tomasz 2020-08-24 09:00:20.984400 B
1501 KAROLINA WŁOCŁAWSKA “TESSARRI” 2020-08-24 09:00:20.990060 B
1502 FIRMA FOKS BIS Małgorzata Ślęzak 2020-08-24 09:00:21.009490 B
1503 AUTO DOM BIURO Krystian Kolasiński 2020-08-24 09:00:21.009816 B
1504 Sebastian Mikołajczyk Clever Solutions 2020-08-24 09:00:21.009886 B
1505 Anna Leporowska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KASWAG 2020-08-24 09:00:21.010036 B
1506 MARIAN MLICZEK AUTO-HOLOWANIE MARIAN MLICZEK 2020-08-24 09:00:21.014712 B
1507 Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Jesiołowski 2020-08-24 09:00:21.015218 B
1508 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MIRON GREINERT-CZEKALSKI 2020-08-24 09:00:21.015336 B
1509 Fryderyk Mączkowski FM INVEST 2020-08-24 09:00:21.015599 B
1510 JOLANTA WAWRZYNIAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE – RAWEX 2020-08-24 09:00:21.015639 B
1511 IRENA LISOWSKA “ZIP” ZAKŁAD INFORMATYKI PRAKTYCZNEJ 2020-08-24 09:00:21.015686 B
1512 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DYMARCZYK I GÓRCZYŃSKI SKRÓT FHU “DYMARCZYK I       GÓRCZYŃSKI” * FHU “ADMA” MAREK GÓRCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:21.047011 A
1513 Co.dzienny Jakub Kałka 2020-08-24 09:00:21.062647 B
1514 MAGIEL STUDIO JOANNA JAŚKIEWICZ 2020-08-24 09:00:21.062683 B
1515 Jarosław Kasik 2020-08-24 09:00:21.067483 B
1516 MAMMOTH CONSTRUCTION MATEUSZ ZAWIEJA 2020-08-24 09:00:21.067557 B
1517 RESTAURACJA JEMSUSHI S.C. 2020-08-24 09:00:21.067780 A
1518 ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TADEUSZ GACA 2020-08-24 09:00:21.072710 B
1519 secpro Maciej Kasprzyk 2020-08-24 09:00:21.080050 B
1520 SĘKOWSKA-POSPIESZNA KAROLINA USŁUGI TRANSPORTOWE,KANCELARIA PODATKOWA M&K 2020-08-24 09:00:21.113878 B
1521 P.H.U. Szewczyk Waldemar 2020-08-24 09:00:21.113935 B
1522 Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka 2020-08-24 09:00:21.119351 B
1523 KACZMAREK JANUSZ TRANSPORT CIĘŻAROWY 2020-08-24 09:00:21.119398 B
1524 Michał Hołowko 2020-08-24 09:00:21.119476 B
1525 Michał Dudka Media 2020-08-24 09:00:21.123711 B
1526 FIRMA AUTO-FELGI WIOLETTA TOMCZYK 2020-08-24 09:00:21.123776 B
1527 KSIĘGARNIA MUSZYŃSCY S.C. PIOTR MUSZYŃSKI, MONIKA HOFFMANN 2020-08-24 09:00:21.139390 B
1528 Eshop RTV System JERZY KACPRZAK 2020-08-24 09:00:21.163359 B
1529 PIOTR KRZYSZOWSKI  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE ” HATEX “ 2020-08-24 09:00:21.168319 B
1530 STREFA DZIECKA HALINA BURCHARDT 2020-08-24 09:00:21.175493 A
1531 RAFAŁ KACZMAREK F.P.H.U. “INST-RAF” 2020-08-24 09:00:21.195394 B
1532 TERMGAZ Adam Czosnowski 2020-08-24 09:00:21.195456 B
1533 FIRMA SZCZEPANIAK SERWIS TACHOGRAFÓW CYFROWYCH DORADZTWO EWELINA SZCZEPANIAK-MAŃDOK 2020-08-24 09:00:21.208660 B
1534 MILAGRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.208703 A
1535 SM Łukasz Sturma 2020-08-24 09:00:21.210412 B
1536 KMK KRZYSZTOF KOLIŃSKI 2020-08-24 09:00:21.210700 B
1537 Robert Huszcza ROBEX 2020-08-24 09:00:21.212469 B
1538 F. H. U. KARO Karolina Młynarczak 2020-08-24 09:00:21.212984 B
1539 BitRoute Michał Maciejewski 2020-08-24 09:00:21.223607 B
1540 SPIGIEL KONRAD “USŁUGI FOTOGRAFICZNO-MUZYCZNE” 2020-08-24 09:00:21.343557 B
1541 DERBEN Jarosław Grabowski 2020-08-24 09:00:21.347826 B
1542 JAROSŁAW SZCZUKOWSKI 2020-08-24 09:00:21.351519 B
1543 Piotr Szymaniak 2020-08-24 09:00:21.351555 B
1544 ” METAL – REMONT ” ZENON CZUBAJ 2020-08-24 09:00:21.351576 B
1545 AKCENTY SEBASTIAN SZYMAŃSKI 2020-08-24 09:00:21.359533 A
1546 EXABAJT MARCIN TORNO 2020-08-24 09:00:21.359679 B
1547 INFO – OMER SERWIS PRZEMYSŁAW ŁĄCZNIAK 2020-08-24 09:00:21.359683 B
1548 PAWEŁ AUGUSTYN 2020-08-24 09:00:21.359776 B
1549 GCS GRZEGORZ JACHIMKO 2020-08-24 09:00:21.375865 B
1550 INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE WITOLD ZIĘCIAK 2020-08-24 09:00:21.409447 B
1551 SŁAWOMIRA SZPILAK PHU Seitech 2020-08-24 09:00:21.451859 B
1552 ,,Mi Amore” Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Ewa Kuder 2020-08-24 09:00:21.452296 B
1553 KATARZYNA MATERNA-BŁASZCZYK FLY EVENT 2020-08-24 09:00:21.468797 B
1554 EVELIKA Beauty Spot EWELINA KAMIŃSKA 2020-08-24 09:00:21.468806 A
1555 FIRMA “KRAMER” S.C KRAMER BOGDAN-KRAMER TOMASZ 2020-08-24 09:00:21.468822 B
1556 PHU Białas Tomasz 2020-08-24 09:00:21.468823 B
1557 Marcin Wojciech Frączkowski 2020-08-24 09:00:21.469199 A
1558 Exacto Stomatologia Krzysztof Czarnecki 2020-08-24 09:00:21.475426 B
1559 OL-MIR Remigiusz Olek Mirosław Olek spółka cywilna 2020-08-24 09:00:21.475454 B
1560 “MAGRAF” MACIEJ MATELSKI, ROBERT MAŃCZAK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:21.475985 B
1561 MOBILIA TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.498052 B
1562 LIGHT CONCEPT ŁUKASZ BELKA 2020-08-24 09:00:21.544193 B
1563 Empirre Magdalena Dolata 2020-08-24 09:00:21.555784 A
1564 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GRZEŚKOWIAK MARCIN 2020-08-24 09:00:21.579112 B
1565 GK-TRAKTOR Grzegorz Krzywy 2020-08-24 09:00:21.579490 B
1566 USŁUGI TRANSPORTOWE KACPER ŚNIEŻEK 2020-08-24 09:00:21.580963 B
1567 USŁUGI GASTRONOMICZNE KRZYSZTOF KOWALSKI 2020-08-24 09:00:21.581963 A
1568 KARINA WITASZEK 2020-08-24 09:00:21.583343 B
1569 MARZENNA SEKULSKA PRAKTYKA LEKARSKA, GAUDIA 2020-08-24 09:00:21.583389 B
1570 USŁUGI ŚLUSARSKIE DANIEL PAWLICKI 2020-08-24 09:00:21.583449 B
1571 ANITA KASIK 2020-08-24 09:00:21.588461 B
1572 ABISAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.628116 A
1573 SG Contractor Szymon Gierszewski 2020-08-24 09:00:21.651764 A
1574 EKO-AKUSTYKA Filip Dymek 2020-08-24 09:00:21.651824 B
1575 ANNA GRZEŚKOWIAK 2020-08-24 09:00:21.652003 A
1576 OLCZAK ADAM 2020-08-24 09:00:21.652143 B
1577 PRODMET S.C. KATARZYNA WOJCIECHOWSKA,MACIEJ WOJCIECHOWSKI 2020-08-24 09:00:21.652175 B
1578 Segment Łukasz Szymański 2020-08-24 09:00:21.659592 B
1579 RED FIT Expert Robert Machura 2020-08-24 09:00:21.659682 A
1580 PIOTR REPCZYŃSKI  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “TOP” 2020-08-24 09:00:21.659994 A
1581 “FLOTS” MONIKA FRĄCKOWIAK 2020-08-24 09:00:21.664083 B
1582 Superlift  ALICJA ŻABKA 2020-08-24 09:00:21.708868 B
1583 DAW-MAR Transport Krajowy i Międzynarodowy Marcin Semrau 2020-08-24 09:00:21.729008 B
1584 SYSTEM SERVICE Marcin Nadolczak 2020-08-24 09:00:21.731135 B
1585 Artur Fengler AMES 2020-08-24 09:00:21.731157 B
1586 Dariusz Antokolski Elevato Media 2020-08-24 09:00:21.731203 B
1587 ART PROMO AGENCJA ARTYSTYCZNA KRYSTIAN KOŁAKOWSKI 2020-08-24 09:00:21.731582 A
1588 CENTRUM ROZWOJU DZIECKA MARLENA BINKOWSKA 2020-08-24 09:00:21.731670 B
1589 Handel Obwoźny Kruszyna Krzysztof 2020-08-24 09:00:21.731895 B
1590 ANDŻELIKA SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:21.732140 A
1591 ELEKTROBUD PRZEMYSŁAW HEJDYSZ 2020-08-24 09:00:21.733260 B
1592 TELEGRAF PIOTR ZELIUS 2020-08-24 09:00:21.738123 B
1593 PUH”EXPORT – IMPORT SŁAWOMIR PRELWIC 2020-08-24 09:00:21.743944 B
1594 CUPPER Filip Paetz 2020-08-24 09:00:21.743998 B
1595 PRAKTYKA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH TERESA JĘDRZEJAK 2020-08-24 09:00:21.744238 B
1596 J2G Jakub Gajewski-Głodek 2020-08-24 09:00:21.744314 B
1597 AVis projekt Agnieszka Rybka 2020-08-24 09:00:21.744482 B
1598 G-Tronic Piotr Żelechowski 2020-08-24 09:00:21.744522 B
1599 DORIT PRACOWNIA HAFTU KOMPUTEROWEGO DOROTA NOWAKOWSKA 2020-08-24 09:00:21.744701 B
1600 IT PRO SOLUTIONS DAMIAN SOBCZAK 2020-08-24 09:00:21.744885 B
1601 STOMATOLOGIA BARTOSIK SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:21.753496 B
1602 RUSZKOWSKI STANISŁAW -RZEŻNICTWO – WĘDLINIARSTWO 2020-08-24 09:00:21.767583 B
1603 Agnieszka Chrapek PET CARE BOOKING 2020-08-24 09:00:21.767900 B
1604 JAROSŁAW PRZYBOROWSKI 2020-08-24 09:00:21.767984 B
1605 XENPOL AUTO CZĘŚCI – SKUP – SPRZEDAŻ MICHAŁ KAWICKI 2020-08-24 09:00:21.768199 B
1606 Dotax Dominik Janik 2020-08-24 09:00:21.768221 B
1607 WI-VET WIKTOR SZYMCZAK 2020-08-24 09:00:21.768388 B
1608 BIELIŃSKI Maciej Bieliński 2020-08-24 09:00:21.775512 B
1609 ACM DARIUSZ MARCINIAK 2020-08-24 09:00:21.783990 B
1610 Outside Beauty Marta Walczak 2020-08-24 09:00:21.784556 A
1611 EWELINA RASZEWSKA BIURO RACHUNKOWE 2020-08-24 09:00:21.786211 B
1612 PHU AN – MAR MAREK KOŁODZIEJ 2020-08-24 09:00:21.794206 B
1613 STM Budownictwo Piotr Stemplewski 2020-08-24 09:00:21.806863 B
1614 PRYWATNE PRZEDSZKOLE “LISEK URWISEK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.806891 B
1615 KANCELARIA ADWOKACKA EWELINA MACIEJEWSKA 2020-08-24 09:00:21.806893 B
1616 KANCELARIA ADWOKACKA ADAM ANTKOWIAK 2020-08-24 09:00:21.806915 B
1617 PAKSERWIS JERZY ŚWIETLIKOWSKI 2020-08-24 09:00:21.806923 B
1618 DARIUSZ JAMROZIAK  AUTOMYJNIA 2020-08-24 09:00:21.807145 B
1619 WOJCIECH MAŁECKI ECHEM 2020-08-24 09:00:21.813862 B
1620 FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA “PAWBUD” inż Sławomir Pawelec 2020-08-24 09:00:21.815454 B
1621 STYLIZACJA PAZNOKCI ANNA BANACH 2020-08-24 09:00:21.824422 A
1622 ALDA DAWID KASPRZAK 2020-08-24 09:00:21.840780 B
1623 Instal Audio Andrzej Trzmielewski 2020-08-24 09:00:21.840823 B
1624 Swimdoktor Rafał Witczak 2020-08-24 09:00:21.852029 A
1625 MARCIN ZIMNY ARENADENT 2020-08-24 09:00:21.852042 B
1626 “COTTON MANIA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.855981 B
1627 MOME.PL agencja promocyjna Kamil Biegański 2020-08-24 09:00:21.871345 B
1628 AUTO HIFI S.C. MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW, SZUKAŁA ROBERT 2020-08-24 09:00:21.871590 B
1629 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INFORMATYCZNYCH KOWALCZAK.PL  ROBERT KOWALCZAK 2020-08-24 09:00:21.872005 B
1630 KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SDP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.895445 B
1631 PRZEMYSŁAW REJER “TORPRESS” AGENCJA WYDAWNICZA 2020-08-24 09:00:21.919267 B
1632 NDM DOROTA I MARIAN JAROSZ,ZIELONA WIEŚ 2020-08-24 09:00:21.924587 B
1633 SKRB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.928595 A
1634 MARCIN FELLMANN “ALMAREN” 2020-08-24 09:00:21.928727 B
1635 MIROSŁAW MARCINIAK KANCELARIA KSIĘGOWO – FINANSOWA 2020-08-24 09:00:21.928973 B
1636 “TRAX-PROJEKT” AGNIESZKA SZUBA 2020-08-24 09:00:21.929088 B
1637 Przemysław Gubrewicz PROject Design 2020-08-24 09:00:21.929419 B
1638 GABINET MASAŻU  JAKUB SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:21.929435 A
1639 Radosław Piskorski. ICA BEAVMONT C.G. 2020-08-24 09:00:21.929643 B
1640 MAPI-IT PIOTR MAĆKOWIAK 2020-08-24 09:00:21.932093 B
1641 ALPHAPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.951793 B
1642 PARYMET Paweł Jędraszyk 2020-08-24 09:00:21.953324 B
1643 “BOMBARDINI” S.C. 2020-08-24 09:00:21.972063 A
1644 PIOTR OLEJNICZAK POLO 2020-08-24 09:00:21.972693 B
1645 MONIMA Maciej Urbanowicz 2020-08-24 09:00:21.983579 B
1646 Pracownia Projektowa Piotr Mosiek 2020-08-24 09:00:21.983731 B
1647 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ INTERMED EUGENIA JUCYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:21.983742 B
1648 KATARZYNA CUKRAS – BIURO USŁUGOWE 2020-08-24 09:00:21.983966 B
1649 LESZEK CYKOWIAK PHU ALMA LESZEK CYKOWIAK 2020-08-24 09:00:21.984205 B
1650 MOBILE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:21.999492 B
1651 GRANI Stefan Garsztka 2020-08-24 09:00:22.023723 B
1652 QBA TRANSPORT Jakub Poprawka 2020-08-24 09:00:22.041490 B
1653 BARTŁOMIEJ KOTECKI 2020-08-24 09:00:22.041491 A
1654 Carte Rose Magdalena Brzoza 2020-08-24 09:00:22.063484 B
1655 Pracownia Projektowa Maria Jachalska 2020-08-24 09:00:22.087375 B
1656 CONCEPT Dorota Lewandowska 2020-08-24 09:00:22.087480 B
1657 KAROLINA SZUSZKIEWICZ FIRMA SZUSZKIEWICZ 2020-08-24 09:00:22.087518 B
1658 ZORIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:22.087600 B
1659 It-Setup Piotrowski Przemysław 2020-08-24 09:00:22.087884 B
1660 P.H.U. SMOKTEC-HUBERT SMOK 2020-08-24 09:00:22.088115 B
1661 MILENA MELLER 2020-08-24 09:00:22.124754 B
1662 EWELINA ROGOWSKA 2020-08-24 09:00:22.146605 B
1663 BOSCO  SECCO JAKUB KĘPIŃSKI 2020-08-24 09:00:22.146978 B
1664 PAWEŁ KRUSZYŃSKI “PEER DESIGN” 2020-08-24 09:00:22.147047 B
1665 MAŁGORZATA KACZMAREK SKLEP PRZEMYSŁOWY 2020-08-24 09:00:22.147366 B
1666 MARIUSZ KOSZEL 2020-08-24 09:00:22.148701 A
1667 MECHANIKA BLACHARSTWO POJAZDOWE ZBIGNIEW GRZELAK 2020-08-24 09:00:22.204931 B
1668 MT-COM Tomasz Małolepszy Usługi Informatyczne 2020-08-24 09:00:22.251933 B
1669 PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA DENTYSTYCZNA – MARTA SMOLIŃSKA 2020-08-24 09:00:22.480430 B
1670 KĄCIK MUZYCZNY KAROLINA WITCZAK 2020-08-24 09:00:22.481799 B
1671 USŁUGI MARKETINGOWE – Michał Lipka 2020-08-24 09:00:22.482305 B
1672 FURESO KRZYSZTOF FABIAŃSKI 2020-08-24 09:00:22.482361 B
1673 AKTYW Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Krystian Ostaficzuk 2020-08-24 09:00:22.482610 B
1674 HELLOMAN JOANNA BRUCH 2020-08-24 09:00:22.482938 B
1675 AG-MAR USŁUGI BUDOWLANE AGNIESZKA I MARCIN KUBIAK SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:22.482965 B
1676 DORADZTWO GOSPODARCZE I INWESTYCYJNE GRZEGORZ KAMIŃSKI 2020-08-24 09:00:22.505253 B
1677 JAKUB SZEWCZYK ISIGMA 2020-08-24 09:00:22.519537 B
1678 GABINET STOMATOLOGICZNY INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA WOJDYGA MARIUSZ 2020-08-24 09:00:22.560210 B
1679 TADEUSZ KOSTKA USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE 2020-08-24 09:00:22.560228 B
1680 ANNA LUBCZYŃSKA Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska 2020-08-24 09:00:22.560265 B
1681 FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA JAROSŁAW WRÓBEL 2020-08-24 09:00:22.560405 B
1682 JACEK UKLEJA “WARIANT” POŚREDNICTWO FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE 2020-08-24 09:00:22.573994 B
1683 BIURO PODRÓŻY “BAKAJANA” Agnieszka Idkowiak 2020-08-24 09:00:22.574355 A
1684 Jerzy Janiszewski – Tkaniny 2020-08-24 09:00:22.575378 B
1685 EVENTOWO JOANNA WIERSZYŁŁOWSKA 2020-08-24 09:00:22.589392 A
1686 SALA RESTAURACYJNA “SOSNOWA” ANIMACJE DEKORACJE NATALIA WCZESNA 2020-08-24 09:00:22.607571 B
1687 GABINET KOSMETYCZNY ELWIRA RZEPCZYK-KOWALSKA 2020-08-24 09:00:22.619353 A
1688 ZBIGNIEW ORCHOWSKI Biuro Usług Turystycznych i Informatycznych “Orchowscy” 2020-08-24 09:00:22.635771 A
1689 R – TRANS RAFAŁ WARSZCZYŃSKI , WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ INTERCONTINENTAL TRANS 2020-08-24 09:00:22.655349 B
1690 MALMAC PIOTR KOŚCIAŃSKI 2020-08-24 09:00:22.655351 B
1691 2serca.com Mikołaj Kostera 2020-08-24 09:00:22.655352 B
1692 MAREK BUCHELT ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY 2020-08-24 09:00:22.655361 B
1693 AWALS Maciej Wujec 2020-08-24 09:00:22.655364 B
1694 WOJCIECH RYBARCZYK Instalatorstwo 2020-08-24 09:00:22.659368 B
1695 CERSTYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:22.659751 B
1696 POWER FITT PAWLAK MAREK 2020-08-24 09:00:22.691394 B
1697 GOLDENHOME NIERUCHOMOŚCI ARKADIUSZ MICZEK, JAROSŁAW MAZUREK SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:22.707617 B
1698 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA SZYMON PRZEZBÓR 2020-08-24 09:00:22.711040 B
1699 GENEZA STUDIO JOANNA ŚMIDOWICZ 2020-08-24 09:00:22.711094 B
1700 gego Grzegorz Wujciów 2020-08-24 09:00:22.711142 B
1701 NANOBEAUTY KATARZYNA ŁUGIEWICZ 2020-08-24 09:00:22.711468 A
1702 “STEN” PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE STEFAN NAWROCKI 2020-08-24 09:00:22.715394 B
1703 JAN KUKUŁKA “Drew-lak” 2020-08-24 09:00:22.715477 B
1704 ISPL PROTETYKA STOMATOLOGICZNA STOMATOLOGIA OGÓLNA MARZENA KAŁAT-WETESKO 2020-08-24 09:00:22.715491 B
1705 WITOLD JAKUSZEK WITO ENGINEERING WITOLD JAKUSZEK 2020-08-24 09:00:22.771360 B
1706 GAJEWY PRACOWNIA PROTETYCZNA PIOTR GAJEWY 2020-08-24 09:00:22.772455 B
1707 ACM MICHAŁ MARYNIAK 2020-08-24 09:00:22.772537 B
1708 WISE STEPS RAFAŁ CZARCIŃSKI 2020-08-24 09:00:22.805812 A
1709 ALSEL MARCIN KOZIKOWSKI 2020-08-24 09:00:22.811457 B
1710 Kwiaty Hurt-Detal Piotr Przedwojski 2020-08-24 09:00:22.811473 B
1711 SZYMON WERBLIŃSKI “F.T.” 2020-08-24 09:00:22.811477 B
1712 MONIKA FILIPEK GABINET LOGOPEDYCZNY 2020-08-24 09:00:22.811481 B
1713 TIN TIN JAROSŁAW KOTARBA 2020-08-24 09:00:22.816859 A
1714 ART IN VERTIGO DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:22.832261 B
1715 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “ELMAR-TRANS” DĄBROWICZ SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:22.899747 B
1716 INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA MAŁGORZATA STUWE-KACZMAREK 2020-08-24 09:00:22.900239 B
1717 PRZEMYSŁAW FLIS 2020-08-24 09:00:22.900297 B
1718 od.NOVA MAGDALENA PIOSIK 2020-08-24 09:00:22.918548 A
1719 XBIURO  KAROL MAROSZEK 2020-08-24 09:00:22.918671 B
1720 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE “REM – BUD” ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH – KRZYSZTOF MĄDRACHOWSKI 2020-08-24 09:00:22.931307 B
1721 Piotr Sówka SOWA 2020-08-24 09:00:22.931500 B
1722 PATI – CAR HENRYKA ZIELIŃSKA 2020-08-24 09:00:22.931642 B
1723 COF CENTRUM OBSŁUGI FINANSÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:22.931668 B
1724 ANDRZEJ ANDERSOHN “PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE K R M STUDIO DEKORACJI OKNA” 2020-08-24 09:00:22.932555 B
1725 SŁAWOMIR MIKA 2020-08-24 09:00:22.955084 B
1726 REHABILITACJA MGR ANNA WOJTKOWIAK 2020-08-24 09:00:23.001316 A
1727 Patrycja Antczak – PAOKO Arts 2020-08-24 09:00:23.002850 B
1728 Wojciech Borejsza-Wysocki Smart Solutions 2020-08-24 09:00:23.002897 B
1729 RETRO-LOFT Karol Urban 2020-08-24 09:00:23.003108 A
1730 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane JM INSTAL Mateusz Chruszcz 2020-08-24 09:00:23.003302 B
1731 Doradztwo prawne Adam Kałużny 2020-08-24 09:00:23.003329 B
1732 DodoDev Szymon Dolata 2020-08-24 09:00:23.004041 B
1733 DACHY KACZMAREK ZBIGNIEW KACZMAREK 2020-08-24 09:00:23.007203 B
1734 APTEKI DLA CIEBIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.009602 B
1735 CARMOTION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.015676 B
1736 SZYMON CISZAK “COMRES” 2020-08-24 09:00:23.050452 B
1737 SYMETRIA UX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.088750 B
1738 IWONA LECHONIEWICZ 2020-08-24 09:00:23.088751 B
1739 “MW design” KRYSTIAN MACIEJ WARDĘCKI USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE 2020-08-24 09:00:23.088850 B
1740 STANISŁAW DZIUDZIEL SEDO 2020-08-24 09:00:23.088919 B
1741 BUD – MAR – Marcin Kubiak 2020-08-24 09:00:23.089168 B
1742 Handel-Obwoźny Iwona Kruszka 2020-08-24 09:00:23.089286 B
1743 Wacław Mączyński 2020-08-24 09:00:23.100600 B
1744 DOMINIKA PAŁĘCKA ZAKŁAD KREATYWNY 2020-08-24 09:00:23.123754 B
1745 PAWEŁ PACHOCKI “TAXUS” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE NAZWA SKRÓCONA: ”TAXUS” PAMPROJECT S.C. 2020-08-24 09:00:23.140846 B
1746 ARTUR SOBCZAK ART-BRUK 2020-08-24 09:00:23.167587 B
1747 IT-Con Robert Zerzut 2020-08-24 09:00:23.204031 B
1748 LindnerHouse  Biuro projektowe Piotr Lindner 2020-08-24 09:00:23.264008 B
1749 Plums Paweł Śliwa 2020-08-24 09:00:23.264036 B
1750 NEOTEAM MARCIN DROŻDŻ 2020-08-24 09:00:23.264068 B
1751 WYSIŁKOWNIA RYSZARD WOHLGETAN 2020-08-24 09:00:23.264434 A
1752 ManiFest Joanna Niemier 2020-08-24 09:00:23.264537 A
1753 KRZYSZTOF NAPIERALSKI KONSTRUKCJE BUDOWLANE “FACHBUD” NAZWA SKRÓCONA: KB”FACHBUD” 2020-08-24 09:00:23.275810 B
1754 Firma Usługowa NORBERT WEBER 2020-08-24 09:00:23.275861 B
1755 Łukasz Jaśkowiak Projektowanie i Fotografia 2020-08-24 09:00:23.275883 B
1756 BIURO RACHUNKOWE 5PIT Leszek Piątek 2020-08-24 09:00:23.276187 B
1757 Andrzej Strzyż Usługi Transportowe 2020-08-24 09:00:23.315958 B
1758 KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT SYLWIA NAWROT 2020-08-24 09:00:23.341728 B
1759 PAWEŁ WOJTKOWIAK 2020-08-24 09:00:23.374973 B
1760 Bartczak Michał BROWAR BARTEK 2020-08-24 09:00:23.375843 B
1761 Usługi Księgowe Marek Jankowski 2020-08-24 09:00:23.375860 B
1762 BABST CONSULTING PIOTR BABST 2020-08-24 09:00:23.375860 B
1763 MAGDALENA GURECKA M.STORAGE 2020-08-24 09:00:23.375871 B
1764 P.H.U. ,,BUDAMEX” DAMIAN ŁYSIAK 2020-08-24 09:00:23.376004 B
1765 DAWID KUNC GABINET REHABILITACJI “OSTEO-MED” 2020-08-24 09:00:23.387968 A
1766 Przemysław Pucek Viga Flowers 2020-08-24 09:00:23.388306 B
1767 Kancelaria Adwokacka Bartosz Sufryd 2020-08-24 09:00:23.408558 B
1768 Sebastian Kamzol 2020-08-24 09:00:23.480231 B
1769 “CENTRUM PIĘKNA” JUSTYNA PAWŁOWSKA 2020-08-24 09:00:23.481451 A
1770 NAVI-EXPRESS KAMIL BARCZOK 2020-08-24 09:00:23.481463 B
1771 LILA BAR Monika Grześkiewicz 2020-08-24 09:00:23.481530 A
1772 EKO ŚCIEŻKA Magdalena Brzostowska 2020-08-24 09:00:23.482695 B
1773 TRUE ADVENTURE JAKUB GORZELAŃCZYK 2020-08-24 09:00:23.482966 B
1774 USŁUGI FOTOGRAFICZNE “MIGAWKA” AGNIESZKA KRÓLICZAK 2020-08-24 09:00:23.483566 B
1775 Kamil P. Baranowski Instalacje 2020-08-24 09:00:23.486354 B
1776 Kancelaria Adwokacka Michał Leń 2020-08-24 09:00:23.490986 B
1777 PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO- USŁUGOWE “TRANS-EFFECTIV” Aldona Grzelak-Kozajda 2020-08-24 09:00:23.507888 B
1778 SPA DLA UMYSŁU MARIA BARANOWSKA 2020-08-24 09:00:23.524397 B
1779 AG POL TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.533940 B
1780 SŁAWOMIR JANKOWSKI USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE 2020-08-24 09:00:23.534039 B
1781 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “MAGAN” ROBERT GRAJEK 2020-08-24 09:00:23.534300 B
1782 PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA RAFAŁ WIERZBIŃSKI 2020-08-24 09:00:23.539705 B
1783 Hoom Maksymilian Robiński 2020-08-24 09:00:23.576908 B
1784 WEB ENGINES PIOTR SZELIGA 2020-08-24 09:00:23.577131 B
1785 FIZJOPRO 2.0 mgr Sebastian Bereszyński 2020-08-24 09:00:23.577413 A
1786 WIESŁAW SULIMIERSKI ZAKŁAD FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:23.581530 A
1787 MUSZKOWO.PL BEATA JACKOWSKA 2020-08-24 09:00:23.581654 B
1788 TELCO PAWEŁ MIGAJ 2020-08-24 09:00:23.581983 B
1789 ADAM DOMKE INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA 2020-08-24 09:00:23.582096 B
1790 FIRMA HANDLOWA NATALIA SOBCZYK 2020-08-24 09:00:23.582341 B
1791 Zbigniew Wardak USŁUGI KONSERWACYJNE i TRANSPORTOWE 2020-08-24 09:00:23.583631 B
1792 TOMASZ MULTAŃSKI – HANDEL OKRĘŻNY 2020-08-24 09:00:23.590368 B
1793 MPROVOKE Maia Miętkiewicz 2020-08-24 09:00:23.627459 B
1794 PAWEŁ KARDACH-ARCHITEKT 2020-08-24 09:00:23.639525 B
1795 KRISS-CAR KRZYSZTOF KRALA 2020-08-24 09:00:23.639567 B
1796 CMT ADVISORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.639766 B
1797 JAROSŁAW KUSZTELAK PRACE OGÓLNOBUDOWLANE 2020-08-24 09:00:23.677844 B
1798 Leena Studio Julia Klorek 2020-08-24 09:00:23.678093 B
1799 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ŁUKASZ BRAŃKA – RADCA PRAWNY 2020-08-24 09:00:23.678390 B
1800 OSAJDA IRENEUSZ ‘BUDIMOS’ BIURO USŁUG PROJEKTOWO-BUDOWLANYCH 2020-08-24 09:00:23.678514 B
1801 “EKO-GRUNT” JAN TOMASZEWSKI 2020-08-24 09:00:23.683431 B
1802 TERRANO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:23.688412 B
1803 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Czyżak 2020-08-24 09:00:23.703736 B
1804 ART-BRUK ARKADIUSZ BYKOWICZ 2020-08-24 09:00:23.716608 B
1805 OLEN ALEKSANDRA LEŃ 2020-08-24 09:00:23.716775 B
1806 dr Nina Woderska – Pracownia Integracji Pokoleń 2020-08-24 09:00:23.716814 A
1807 “Poyel” PPHU MAGDALENA BRONIKOWSKA 2020-08-24 09:00:23.742130 B
1808 MOBILNE USŁUGI KONSERWACJI SAMOCHODÓW ROBERT ZYGMUNT 2020-08-24 09:00:23.743044 B
1809 Kancelaria Doradztwa Podatkowego Andrzej Goc 2020-08-24 09:00:23.767441 B
1810 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA HDM MICHAŁ DOMBEK 2020-08-24 09:00:23.767470 A
1811 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA OL-TECH DOMINIKA TOMYS 2020-08-24 09:00:23.772256 B
1812 POLIEKO  Marcin Nowak 2020-08-24 09:00:23.772397 B
1813 KUZNIAREKLAMY.PL – SPÓŁKA CYWILNA KRZYSZTOF GRUCHALSKI, ŁUKASZ BRYL 2020-08-24 09:00:23.772738 B
1814 CookArt Szymon Wagner 2020-08-24 09:00:23.772773 B
1815 JACEK PIETRZYK 2020-08-24 09:00:23.773215 B
1816 ABELO JUSTYNA ANDRZEJEWSKA 2020-08-24 09:00:23.788108 B
1817 ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY “SABA” EDWARD WIŚNIEWSKI 2020-08-24 09:00:23.829770 B
1818 Iwona Przyłoga 2020-08-24 09:00:23.831194 B
1819 E-WCZASY.PL Eliasz Polański 2020-08-24 09:00:23.831301 B
1820 MICHAŁ PRZESŁAŃSKI PRZENIU-MOTOCYKLE 2020-08-24 09:00:23.840955 B
1821 RADOSŁAW RUTKOWSKI RUTIM RADOSŁAW RUTKOWSKI FIZJOTERAPEUTA 2020-08-24 09:00:23.841147 A
1822 REKONESANS ARKADIUSZ NECZYŃSKI 2020-08-24 09:00:23.841471 B
1823 LIDIA WOLTER PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “MODNY STRÓJ” 2020-08-24 09:00:23.841500 B
1824 BIURO RACHUNKOWE MTM TOMASZ MARKIEWICZ 2020-08-24 09:00:23.842333 B
1825 EWA WĘŻYK “EWITA” 2020-08-24 09:00:23.847786 B
1826 MEDIA-PARTNERS ALEKSANDRA OSIŃSKA 2020-08-24 09:00:23.872120 B
1827 HoReCa Prosperity Aleksandra Jagodzińska 2020-08-24 09:00:23.891588 B
1828 AUTENTYK KUCHNIA I LUDZIE S.C. ANNA WOJTERA, TOMASZ WOJTERA 2020-08-24 09:00:24.012911 A
1829 Mieczysław Osiński STAR CAR 2020-08-24 09:00:24.021330 B
1830 LUKSIS MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:24.036081 B
1831 USŁUGI TRANSPORTOWE “STEBACH-TRANS” MAREK STEBACH 2020-08-24 09:00:24.039601 B
1832 MARIUSZ CZUBAŁA P.H.P. HANSA – ODZIEŻ ROBOCZA I REKLAMOWA NAZWA SKRÓCONA: P.H.P HANSA 2020-08-24 09:00:24.043543 B
1833 DARIUSZ RÓŻYCKI 2020-08-24 09:00:24.043607 B
1834 OLO GASTRO CONCEPT TOMASZ OLEWSKI 2020-08-24 09:00:24.051717 B
1835 PKF PIÓRO KONTRA FLAMASTER WOJCIECH SZALBIERZ 2020-08-24 09:00:24.068092 A
1836 emkode Maciej Sypniewski 2020-08-24 09:00:24.082184 B
1837 “DRIVER” WOJCIECH JANKOWIAK 2020-08-24 09:00:24.107964 B
1838 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO WOJCIECH KASPRZYK 2020-08-24 09:00:24.108018 B
1839 ROBERT STOLARCZYK DMA 2020-08-24 09:00:24.133598 B
1840 AV Consulting Magdalena Sikorska 2020-08-24 09:00:24.139108 B
1841 AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ WORKSOL Michał Solecki 2020-08-24 09:00:24.139445 B
1842 KAROLANT BIURO USŁUG PERSONALNYCH Karolina Antkowiak 2020-08-24 09:00:24.149234 B
1843 ART HOUSE Piotr Balcerzak 2020-08-24 09:00:24.149342 B
1844 BIURO RACHUNKOWE JOANNA NOWAK 2020-08-24 09:00:24.168994 B
1845 TADEUSZ KIERAKOWICZ “BETA” 2020-08-24 09:00:24.172077 B
1846 WARMO MACIEJ MATUSIAK 2020-08-24 09:00:24.172421 B
1847 decoCards Małgorzata Egiert 2020-08-24 09:00:24.217619 B
1848 SCHODY DREWNIANE  PIOTR PIKUSA 2020-08-24 09:00:24.220162 B
1849 TECHTEK Wojciech Żurek 2020-08-24 09:00:24.223542 B
1850 PRODUKCYJNO HANDLOWE PRZEDSIĘBIORSTWO TEX-BIS Grzegorz Cieślarski 2020-08-24 09:00:24.227593 B
1851 KANCELARIA ADWOKACKA ALEKSANDRA KRÓLIKOWSKA 2020-08-24 09:00:24.229593 B
1852 Usługi Serwis Radosław Dziubak 2020-08-24 09:00:24.414593 B
1853 WALDEMAR STRACZYCKI “FIRMA – DOMEX” 2020-08-24 09:00:24.443303 B
1854 ARSOFT ARKADIUSZ BANASIAK 2020-08-24 09:00:24.455355 B
1855 Zuzanna Taranczewska Kancelaria Adwokacka 2020-08-24 09:00:24.455508 B
1856 RKK Automation Rafał Kaźmierczak 2020-08-24 09:00:24.455847 B
1857 Pośpiech Andrzej Zakład Usług Leśnych 2020-08-24 09:00:24.468367 B
1858 ALINA BARTOSIK GABINET STOMATOLOGICZNY 2020-08-24 09:00:24.475360 B
1859 Szczepański Antoni Zakład Stolarski EXPORT-IMPORT 2020-08-24 09:00:24.475518 B
1860 KANCELARIA RADCY PRAWNEGO FRYDERYK KRIGER 2020-08-24 09:00:24.487336 B
1861 PB KONTRAKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:24.487762 B
1862 MARCIN KUŚMIREK 2020-08-24 09:00:24.499638 A
1863 JACEK SIEJAK “ZAKŁAD USŁUGOWO-TRANSPORTOWY” 2020-08-24 09:00:24.549163 B
1864 ‘PAWŁOWSKI ŁUKASZ IT CONNECT ‘ 2020-08-24 09:00:24.549469 B
1865 SylaMax TRANSPORT MACIEJ BIERNACIK 2020-08-24 09:00:24.551932 B
1866 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MONIKA JEWUSIAK-ROGULSKA 2020-08-24 09:00:24.575571 B
1867 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GALAMIKS S.C. MARIA NAWROT, STANISŁAWA NAWROT 2020-08-24 09:00:24.588520 B
1868 ANDI Piotr Fatyga 2020-08-24 09:00:24.588956 B
1869 IO Model Management Sandra Wiśniewska 2020-08-24 09:00:24.663514 B
1870 SOLARINVEST WIKTORIA MOTAŁA 2020-08-24 09:00:24.693633 B
1871 PROJEKT PUDEŁKO ANNA GARCZAREK 2020-08-24 09:00:24.707422 B
1872 QMED-POLAND DANIEL KAŹMIERCZAK 2020-08-24 09:00:24.707442 B
1873 KASEL-MEBLE KAZIMIERZ DEMBSKI 2020-08-24 09:00:24.707610 B
1874 ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY BOGDAN ŁUKASIEWICZ 2020-08-24 09:00:24.707905 B
1875 EnerGez Iwona Szkudlarek 2020-08-24 09:00:24.707995 B
1876 MARCIN SNELA PHU OLMAR 2020-08-24 09:00:24.708268 B
1877 INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MATEUSZ OLEJNIK 2020-08-24 09:00:24.717500 B
1878 Anna Berlińska 2020-08-24 09:00:24.717576 B
1879 A&A Services Konrad Rosa 2020-08-24 09:00:24.724066 B
1880 TRANSPORT ROBERT STEFAŃSKI 2020-08-24 09:00:24.763558 B
1881 FOREST TECHNIK ŁUKASZ WITKOWSKI 2020-08-24 09:00:24.763962 B
1882 PRZEWOZY AUTOKAROWE Jan Przybylski 2020-08-24 09:00:24.779574 B
1883 MARCIN CZARNECKI “BIURO OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI” NAZWA SKRÓCONA: BORN 2020-08-24 09:00:24.779612 B
1884 SZKOŁA JOGI KOMORNICKA-DĄBEK JOLANTA 2020-08-24 09:00:24.779727 A
1885 GOLD DESIGN MIROSŁAW NIEMYT 2020-08-24 09:00:24.779727 A
1886 ‘BŁOSZYK DANUTA ŚWIAT BUTÓW GALANTERIA SKÓRZANA ‘ 2020-08-24 09:00:24.779786 B
1887 PW Igor Grześkowiak 2020-08-24 09:00:24.788281 A
1888 BEAUTY EXPERT   PIOTR ROLEWSKI 2020-08-24 09:00:24.807526 A
1889 MARCIN JASIULEWICZ 2020-08-24 09:00:24.819705 A
1890 “INTRACEL” IWONA MARKOWSKA 2020-08-24 09:00:24.823392 B
1891 Księgarnia “HEBE” Teresa Miller 2020-08-24 09:00:24.855544 B
1892 PSYCHOLOG NATALIA TUŁACZ 2020-08-24 09:00:24.872000 B
1893 RAFAŁ CZAJA “DEDRA”; WILDA TRAVEL; AGRO PRODUKT 2020-08-24 09:00:24.872008 A
1894 GAKO – Aleksander Pawiński 2020-08-24 09:00:24.872417 B
1895 “DANKAR” Auto Serwis Tomasz Arwoński 2020-08-24 09:00:24.876930 B
1896 EUROCENTRUM INNOWACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2020-08-24 09:00:24.876932 A
1897 Arts&Fun Monika Kubiak 2020-08-24 09:00:24.882990 B
1898 BIORESO ROKSANA WAWRZYNIAK 2020-08-24 09:00:24.884074 B
1899 RAFAŁ PAWŁOWSKI “GECON – GENERAL CONSULTING” 2020-08-24 09:00:24.884366 B
1900 BITS ADRIAN ZIMOCH 2020-08-24 09:00:24.884993 B
1901 RS FACTORY SPÓŁKA CYWILNA JAKUB PACZKOWSKI, KONRAD TADLA 2020-08-24 09:00:24.899152 B
1902 ELIKOWSKA-STUDIO – Magdalena Zofia Elikowska 2020-08-24 09:00:24.924735 A
1903 LUCYNA KUŹNIAK P.P.H “KROCHETTA” 2020-08-24 09:00:24.926132 B
1904 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Walich 2020-08-24 09:00:24.930091 A
1905 JM ŻUREK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:24.930625 B
1906 JM-Trans Jarosław Juskowiak 2020-08-24 09:00:24.930732 B
1907 “SMACZKI MASZKI” IRENEUSZ KONDRATOWICZ 2020-08-24 09:00:24.930739 A
1908 INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BARTŁOMIEJ KUCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:24.939303 B
1909 REHUP FIZJOTERAPIA – ŁUKASZ GAWORSKI 2020-08-24 09:00:24.943503 A
1910 EDROM ROMAN URBANIAK 2020-08-24 09:00:24.943809 B
1911 MARZENA PROKOP BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI USŁUGI BUDOWLANE 2020-08-24 09:00:24.960723 B
1912 Stomatologia i medycyna estetyczna Klementyna Lesiak 2020-08-24 09:00:25.013001 B
1913 METROPOLIS DORADZTWO GOSPODARCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:25.013343 B
1914 BRO – TECH Marcin Brodziak 2020-08-24 09:00:25.046051 B
1915 PI24 Mariusz Bajsert 2020-08-24 09:00:25.046067 B
1916 LAFAR -MARIOLA WADZYŃSKA 2020-08-24 09:00:25.046085 A
1917 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA LAR MONIKA ZGIERSKA 2020-08-24 09:00:25.046408 B
1918 BOŻYDAR MILEWSKI “INVENTION-GROUP” 2020-08-24 09:00:25.046982 A
1919 MIROSŁAW GLAPIAK BUDO-PROJEKT 2020-08-24 09:00:25.047016 B
1920 Love Makeup – ADRIANNA MIELCAREK-GRYS 2020-08-24 09:00:25.047061 A
1921 “MON-ART” MONIKA GALLAS 2020-08-24 09:00:25.048006 B
1922 ‘LUTOMSKI TOMASZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WELTOM BIS    NAZWA SKR. PHU WELTOM BIS’ 2020-08-24 09:00:25.143595 B
1923 MONIKA KUBIAK-PÓŁROLNICZAK “PACYKARNIA” 2020-08-24 09:00:25.195864 A
1924 KATARZYNA DOWDO CENTRUM TERAPII MAŁEGO DZIECKA 2020-08-24 09:00:25.195914 B
1925 BO CLINIC Kinga Borkowicz 2020-08-24 09:00:25.195958 A
1926 X X L Jakub Hertman 2020-08-24 09:00:25.195996 B
1927 USŁUGI KATERINGOWE AGNIESZKA BANASIK 2020-08-24 09:00:25.196189 B
1928 FIRMA HANDLOWA “BRYLANT” ŁUKASZ HILDEBRANDT 2020-08-24 09:00:25.196291 B
1929 P.H.U. “STELLA” Iwona Wartecka 2020-08-24 09:00:25.196292 B
1930 HARMONIA DYPLOMOWANY NATUROPATA AGNIESZKA PRZYBYSZ 2020-08-24 09:00:25.207759 B
1931 DOROTA HOEDT HANDEL KWIATAMI I ZNICZAMI 2020-08-24 09:00:25.208018 B
1932 FIZJO – FIT Filip Zieliński 2020-08-24 09:00:25.264624 A
1933 ANGIELKA RENATA KONOPELSKA 2020-08-24 09:00:25.275536 B
1934 PAWEŁ MIELCARZ USŁUGI ROLNICZE 2020-08-24 09:00:25.282181 B
1935 SALON FRYZJERSKI PATRYCJA REIMANN 2020-08-24 09:00:25.282235 A
1936 JEZIORSKA MAŁGORZATA DORADZTWO GOSPODARCZE Tax Away 2020-08-24 09:00:25.282235 B
1937 “MARKSTAL” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:25.282258 B
1938 STOWARZYSZENIE GRUPA STONEWALL 2020-08-24 09:00:25.282313 B
1939 MARCIN CAŁKA APNEA BUDOWNICTWO 2020-08-24 09:00:25.282649 B
1940 PIOTR DZIADOSZ “”ZAKŁAD OPTYCZNY” 2020-08-24 09:00:25.282771 B
1941 Firma Usługowa FiGa Monika Małecka-Bednarz 2020-08-24 09:00:25.315527 B
1942 ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MENSFELD PIOTR 2020-08-24 09:00:25.318282 B
1943 JAPAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:25.352247 B
1944 PIOTR FRĄCKOWIAK TQM 2020-08-24 09:00:25.363708 B
1945 STUDIO JĘZYKOWE FUTURA LINGUISTICA WITOLD TRITT 2020-08-24 09:00:25.363972 A
1946 KRZYSZTOF WRZESIŃSKI “TRANS” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 2020-08-24 09:00:25.364030 B
1947 ADAMINA RUCIŃSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “LAURA” 2020-08-24 09:00:25.364241 A
1948 Control R Jarosław Helbik 2020-08-24 09:00:25.364355 B
1949 Akant-Technology Dawid Haenel 2020-08-24 09:00:25.372501 B
1950 Usługi kosmetyczne Dominika Góral 2020-08-24 09:00:25.527964 A
1951 Kuźnia Groove’u Dominik Tuchołka 2020-08-24 09:00:25.528360 A
1952 JUSTYNA MATYSIAK 2020-08-24 09:00:25.652450 A
1953 FRYZJERSTWO BRAUN BARBARA BRAUN 2020-08-24 09:00:25.695643 A
1954 MOLLINI MAGDALENA MEJZA 2020-08-24 09:00:25.724816 A
1955 OLW – MAŁGORZATA LEŚNA 2020-08-24 09:00:25.733107 A
1956 Power Fitness Paweł Kirszke 2020-08-24 09:00:25.748173 A
1957 Andrzej Tarkowski 2020-08-24 09:00:25.748187 A
1958 BLParda Błażej Łukasz Parda 2020-08-24 09:00:25.748205 A
1959 “Powiedz Akuku” – Animacje dla dzieci Anna Przybyła 2020-08-24 09:00:25.754123 A
1960 Firma Handlowo Usługowa Concept Dorota Czubak 2020-08-24 09:00:25.779342 A
1961 MARCIN BARTOSIK “LA PETITE” 2020-08-24 09:00:25.787046 A
1962 PAPLA KURSY JĘZYKOWE ANNA PARZYSZ 2020-08-24 09:00:25.799609 A
1963 Ewelina Wojciechowska Nadwarciański Dworek Młodzikowo 2020-08-24 09:00:25.808218 A
1964 Prywatna Szkoła nr 2 Akademia Matt’a Mateusz Smoleń-Kotlenga 2020-08-24 09:00:25.917070 A
1965 BE BEAUTY MAREK JEZIORSKI 2020-08-24 09:00:25.922251 A
1966 “DEMON” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:26.012979 A
1967 1) EN-TRUCK PIOTR NIEMIAŁKOWSKI 2020-08-24 09:00:26.017327 A
1968 LUCYNA CECUŁA INSTYTUT ZDROWIA I URODY 2020-08-24 09:00:26.017335 A
1969 LOOK KOBIET JOANNA MATUZELSKA 2020-08-24 09:00:26.064898 A
1970 Szalejdoskop Natalia Konkol 2020-08-24 09:00:26.099370 A
1971 AGATA STĘPNIEWSKA “BEE BEST ENGLISH EVER” 2020-08-24 09:00:26.099449 A
1972 SOLARFIT CENTRUM FITNESS & SOLARIUM Aleksandra Motała 2020-08-24 09:00:26.165135 A
1973 ALFIZJO ADAM LEBIOTKOWSKI 2020-08-24 09:00:26.251578 A
1974 PLAMOWSKI MACIEJ MM CONSULTING 2020-08-24 09:00:26.251580 A
1975 ROBERT SOKÓŁ Ośrodek “IMPULS” 2020-08-24 09:00:26.579392 A
1976 Warsztat Kosmetologii Natalia Krawczyk 2020-08-24 09:00:26.591488 A
1977 Firma Handlowo-Usługowa “Eden” Lidia Mierzyńska 2020-08-24 09:00:26.615472 A
1978 FUNDACJA POZYTYWNEGO ROZWOJU 2020-08-24 09:00:26.664140 A
1979 EWA BERDYSZAK “AVEART” 2020-08-24 09:00:26.851574 A
1980 MULTIFARMA J. STEINKE I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:27.059525 A
1981 NATALIA DUCZMAŃSKA-GABINET FIZJOTERAPII LECZNICZEJ I KOSMETYCZNEJ 2020-08-24 09:00:27.095646 A
1982 PLANET TOURS EHAB ELSAMAN 2020-08-24 09:00:27.095822 A
1983 Centrum Nowoczesnej Edukacji Marek Dębczyński 2020-08-24 09:00:27.319271 A
1984 MARTA MICHAŁKO MAKE-UP 2020-08-24 09:00:27.372566 A
1985 Adrian Dull Training&Therapy 2020-08-24 09:00:27.373239 A
1986 MESPO  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:27.400338 A
1987 PW PATEX PATRYCJA STANASIUK 2020-08-24 09:00:27.400657 A
1988 Truhuman Simonas Vaškys 2020-08-24 09:00:27.400694 A
1989 BTH HIRO HIERONIM CIEŚLIK 2020-08-24 09:00:27.401388 A
1990 SALON FRYZJERSKI SEBASTIAN WITASIAK 2020-08-24 09:00:27.419443 A
1991 KRAWCZYK MUSIC EVENTS – EMIL KRAWCZYK 2020-08-24 09:00:27.431555 A
1992 SOMA MEDICA Centrum Fizjoterapii Przemysław Kaczmarek 2020-08-24 09:00:27.449676 A
1993 Rekreo Wojciech Jaraczewski 2020-08-24 09:00:27.453554 A
1994 “KOT W NUTACH” EDUKACJA MUZYCZNA DZIECI KAROLINA JABŁOŃSKA 2020-08-24 09:00:27.454182 A
1995 PRACOWNIA MICHAŁ MADAJCZYK 2020-08-24 09:00:27.468959 A
1996 Dominika Dzięcielewska FIZJOTERAPIA 2020-08-24 09:00:27.483134 A
1997 EWELINA SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:27.496893 A
1998 Rehabilitacja Iwona Hojan 2020-08-24 09:00:27.498102 A
1999 Trenuj z Nixonem – Nikodem Wróbel 2020-08-24 09:00:27.502496 A
2000 “BIESIADA-BIS” S.C. LIDIA ŁAŹNIAK BARBARA FRĄCKOWIAK 2020-08-24 09:00:27.508560 A
2001 MICHAŁ JACKOWSKI J.HAIR 2020-08-24 09:00:27.511382 A
2002 BB Be Beauty Żaneta Fabisiak 2020-08-24 09:00:27.520767 A
2003 USŁUGI KOSMETYCZNE SŁAWKA SŁAWOMIRA FURMANKIEWICZ 2020-08-24 09:00:27.521179 A
2004 DOG TOK – Szkoleniowy Raj Agnieszka Kałek 2020-08-24 09:00:27.535217 A
2005 Engraving – Jan Szofer, obróbka CNC 2020-08-24 09:00:27.545388 A
2006 Firma Handlowo Usługowa Mateusz Wieczorek 2020-08-24 09:00:27.545439 A
2007 GRILL MAX AGNIESZKA FRIEBE 2020-08-24 09:00:27.556235 A
2008 PRESTIGE FILIP RASZEWSKI 2020-08-24 09:00:27.561942 A
2009 DOROTA TULISZKA “GABINET KOSMETYCZNY” 2020-08-24 09:00:27.571970 A
2010 P.H.U. D4 MICHAŁ WIRASZKO 2020-08-24 09:00:27.584155 A
2011 ARTGAST POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:27.620997 A
2012 PHU BEAUTY MONIKA STANISZEWSKA 2020-08-24 09:00:27.621422 A
2013 TRENING MEDYCZNY FIZJOTERAPIA I FITNESS SARA SZCZEPSKA 2020-08-24 09:00:27.621686 A
2014 ACTIVE SPORT Agnieszka Świostek 2020-08-24 09:00:27.634532 A
2015 DOPIERAŁA ELŻBIETA TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY J. NIEM.,NAUCZANIE J. NIEM., USŁUGI TURYSTYCZNE 2020-08-24 09:00:27.665155 A
2016 Łukasz Bogdali 2020-08-24 09:00:27.673209 A
2017 Biuro Podróży Szerokie Tory Alicja Łukowska 2020-08-24 09:00:27.673442 A
2018 PDMG EXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:27.684204 A
2019 TARGO-RENT PIOTR WICIK 2020-08-24 09:00:27.696115 A
2020 DEA KONSULTING IZABELA TOKARSKA 2020-08-24 09:00:27.731896 A
2021 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI “VIVO” AGENCJA ARTYSTYCZNO-REKLAMOWO- MUZYCZNA 2020-08-24 09:00:27.731934 A
2022 STUDIO KOSMETYCZNE JOANNA RUDOWICZ 2020-08-24 09:00:27.737326 A
2023 MARTA ARTEMCZUK 2020-08-24 09:00:27.739444 A
2024 Adrian Szymot 2020-08-24 09:00:27.739900 A
2025 PHU “BRYLL” S.C. KRZYSZTOF BRYLL,JOLANTA BRYLL,MARTYNA BRYLL-WALAS 2020-08-24 09:00:27.739908 A
2026 ELWIRA BOWERS “PERFEKTA” 2020-08-24 09:00:27.846313 A
2027 Salon Psiej Urody Daria Jaśkowiak 2020-08-24 09:00:27.855984 A
2028 Studio Urody KAROLINA Karolina Szczepaniak 2020-08-24 09:00:27.904910 A
2029 “FUNDACJA NIEZALEŻNI” 2020-08-24 09:00:27.904911 A
2030 Michał Stelmaszyk “Stelmach” bhp ppoż. rat-med 2020-08-24 09:00:27.905383 A
2031 PIOTR KIRSZKE ACTIVE LIFE 2020-08-24 09:00:27.916052 A
2032 MICH-SZACH Michał Szymenderski 2020-08-24 09:00:28.004864 A
2033 GALIŃSKI TABOR GASTRO SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:28.065037 A
2034 AQUA BĄBELEK & ABCSCHOOL S.C. IWONA ADASZAK-KONTEK, AGNIESZKA ADASZAK-PAWLIKOWSKA 2020-08-24 09:00:28.065043 A
2035 Show By Show Małgorzata Staniszewska 2020-08-24 09:00:28.115329 A
2036 USŁUGI KOSMETYCZNE MARTA BIAŁASIK 2020-08-24 09:00:28.207260 A
2037 VERPOL-EXPO ARTUR MANIEWSKI 2020-08-24 09:00:28.207356 A
2038 AK ENGLISH SQL ADA KUŁACZKOWSKA 2020-08-24 09:00:28.343947 A
2039 Salon Fryzjerski Damsko – Męski “FREZJA” Zofia Sierschuła 2020-08-24 09:00:28.562409 A
2040 MIKOŁAJ PAWLAK TECHNIKA AUDIOWIZUALNA 2020-08-24 09:00:28.562493 A
2041 MANAGEMENT POLSKA Piotr Bukowski 2020-08-24 09:00:28.574210 A
2042 GoPoznań Marcin Fabiszak 2020-08-24 09:00:28.624172 A
2043 Nabzdyjak Honorata Pura Linea Hair 2020-08-24 09:00:28.636274 A
2044 Marcin Górny “MAX” 2020-08-24 09:00:28.679386 A
2045 CENTRUM ORGANIZACJI SZKOLEŃ I KONFERENCJI SEMPER MAGDALENA WOLNIEWICZ-KESARIA 2020-08-24 09:00:28.683363 A
2046 Concert Management Piotr Mielcarek 2020-08-24 09:00:28.757128 A
2047 OVERHEAD WITOLD HOFFMANN 2020-08-24 09:00:28.758987 A
2048 BIURO TURYSTYCZNO-EDUKACYJNE PRZYSTANEK ZIEMIA PRZEMYSŁAW BIGOSIŃSKI 2020-08-24 09:00:28.759301 A
2049 Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Nowak 2020-08-24 09:00:28.781514 A
2050 Iwona Chudzicka Usługi Fizjoterapeutyczne 2020-08-24 09:00:28.822114 A
2051 DEPICENTER PAULINA SOBKOWIAK 2020-08-24 09:00:28.824108 A
2052 CREONET Hanna Wróbel 2020-08-24 09:00:29.212137 A
2053 Business Services Paulina Nawrocka 2020-08-24 09:00:29.227837 A
2054 MACIEJ ŁUKOMSKI TRENER PERSONALNY 2020-08-24 09:00:29.228117 A
2055 DANUTA WOJCZYŃSKA SALON FRYZJERSKI ALESKANDRA 2020-08-24 09:00:29.228420 A
2056 Kuźnia Urody – KOSMETYKA ROMA RAUHUT 2020-08-24 09:00:29.314160 A
2057 BAR UNIWERSALNY MARIUSZ CHARZEWSKI 2020-08-24 09:00:29.367977 A
2058 Krystyna Stachowiak “Krystyna” 2020-08-24 09:00:29.375301 A
2059 EFECT-EVENT Violetta Jaśkiewicz 2020-08-24 09:00:29.399887 A
2060 TREINAMENTO Wojciech Banaszkiewicz 2020-08-24 09:00:29.487252 A
2061 MARCIN KUBIŃSKI SALON FRYZJERSKI “VISION” 2020-08-24 09:00:29.585147 A
2062 NOVOPOLSKA HOTEL I RESTAURACJA KOZAK RYSZARD 2020-08-24 09:00:29.724158 A
2063 FIZJO NOVA Rehabilitacja i Masaż Agata Nowak 2020-08-24 09:00:29.733516 A
2064 SWIM, FUN & SPORT MACIEJ IDCZAK 2020-08-24 09:00:29.734122 A
2065 Gabinet Kosmetyczny”Beauty”Agnieszka SERBIN 2020-08-24 09:00:29.734223 A
2066 MARCIN GRZESIAK MARTIN 2020-08-24 09:00:29.892763 A
2067 Salon Fryzjerski Sylwia Orzechowska 2020-08-24 09:00:29.894994 A
2068 PIZZERIA ” AMORE” MAGDALENA TORZ 2020-08-24 09:00:30.003333 A
2069 Kacper Jakrzewski “KACPROWY” 2020-08-24 09:00:30.023226 A
2070 MAT-LIGHT Mateusz Czajka 2020-08-24 09:00:30.127679 A
2071 NOWY JUVENTUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:30.200267 A
2072 TOMASZ OSTROWICKI DIAMOND HAIR DESIGN STUDIO 2020-08-24 09:00:30.250813 A
2073 DELTA AGATA OLĘDRZYŃSKA 2020-08-24 09:00:30.315343 A
2074 MSFizjo MONIKA SAMOLEJ 2020-08-24 09:00:30.375369 A
2075 ANNA KOLIŃSKA-KONOWAŁ GABINET ZDROWIA I PIELĘGNACJI KOBIET 2020-08-24 09:00:30.481332 A
2076 Katarzyna Krzywosądzka Gabinet Pielęgnacji Dłoni i Stóp 2020-08-24 09:00:30.509915 A
2077 Conversa Language Centre Kamila Bajgier 2020-08-24 09:00:30.510345 A
2078 La ReBelle Iwona Kartuszyńska 2020-08-24 09:00:30.512406 A
2079 Mirosława Sperzyńska FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA 2020-08-24 09:00:30.573800 A
2080 Bubble Brothers – Tomasz Labus 2020-08-24 09:00:30.687434 A
2081 BARBARA DUSZYŃSKA GAB. KOSMETYCZNY “BARBARA” 2020-08-24 09:00:30.731657 A
2082 Anna Jurecka Mobilny Salon Kosmetyczny 2020-08-24 09:00:31.092932 A
2083 BAR I SKLEP”TRASOWY” SP.C.MARIA TOMCZAK,ANNA URBNIAK, LESZNO 2020-08-24 09:00:31.143375 A
2084 ENGLISH FIRST CLASS JOANNA MATUSZEWSKA 2020-08-24 09:00:31.144067 A
2085 GOŁEMBIEWSKA MAŁGORZATA SALON FRYZJERSKI ‘GRACJA’ 2020-08-24 09:00:31.187859 A
2086 ŁUKASZ GIERLIK ŁUKASZ GIERLIK LIMITED EDITION 2020-08-24 09:00:31.447878 A
2087 Mateusz Melosik Polilingua 2020-08-24 09:00:31.455714 A
2088 NAWROCKI HENRYK 2020-08-24 09:00:31.456000 A
2089 APE ANNA PUŁAWSKA-EICHERT 2020-08-24 09:00:31.547146 A
2090 “WIK CONSULTING” MICHAŁEK WOJCIECH 2020-08-24 09:00:31.547239 A
2091 Katarzyna Wawrzyniak FIZJOTERAPIA FIZJOMED 2020-08-24 09:00:31.547355 A
2092 MK SERWIS  MARCIN KUBAS 2020-08-24 09:00:31.615520 A
2093 BEAUTY ROOM DOMINIKA DURSKA 2020-08-24 09:00:31.690374 A
2094 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA KAMIL SKIBA 2020-08-24 09:00:31.720375 A
2095 DELTA PRZEMYSŁAW DOBRZENIECKI 2020-08-24 09:00:31.721151 A
2096 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “PASIEKA. OPTYMALNI W DZIAŁANIU” 2020-08-24 09:00:31.727263 A
2097 KATARZYNA DOMINIAK WIZAŻ I STYLIZACJA 2020-08-24 09:00:31.780021 A
2098 B.H.ROG – SPORT HENRYK ROGALA 2020-08-24 09:00:31.793279 A
2099 ABB S.C. ANNA BOBEŁ,BARTOSZ BOBEŁ 2020-08-24 09:00:31.807710 A
2100 HAP Catering Agata Paszek 2020-08-24 09:00:31.887843 A
2101 POP-ART KAROL MAC 2020-08-24 09:00:31.923848 A
2102 “RESTAURACJA SZAŁAWA” * AUTO HANDEL-IMPORT-EXPORT * POŚREDNICTWO AGNIESZKA IGNASIAK 2020-08-24 09:00:32.069853 A
2103 STREFA FIT ANETA BIADUN 2020-08-24 09:00:32.195462 A
2104 Szykownia Marta Raabe 2020-08-24 09:00:32.405970 A
2105 “EBT EVENT” ELŻBIETA TAUBER 2020-08-24 09:00:32.412584 A
2106 JAN MĄCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:32.566413 A
2107 Magdalena Strzyżewska “Ligeja” 2020-08-24 09:00:32.606670 A
2108 ŁUKASZ MRUK “MRÓWKA NIECAŁA” 2020-08-24 09:00:32.606688 A
2109 SALON URODY MARIA RESPONDEK 2020-08-24 09:00:32.606837 A
2110 Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne Joanna Skotowska 2020-08-24 09:00:32.616465 A
2111 Monika Woźniczka Salon Fryzjerski 2020-08-24 09:00:32.627559 A
2112 “DWOREK” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:32.654482 A
2113 ESSERE KLINIKA URODY EMILIA BIELIŃSKA 2020-08-24 09:00:32.670013 A
2114 JUSTYNA GROMADA Kawiarnia – Restauracja “Sorrento” 2020-08-24 09:00:32.676039 A
2115 FIZJOTERAPIA PAULINA JANKOWSKA 2020-08-24 09:00:32.707353 A
2116 BAKER STREET S.C. DARIUSZ I JAKUB JANIEC 2020-08-24 09:00:32.707435 A
2117 URSZULA SKRZYPCZAK SALON FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:33.000167 A
2118 KINGA GAMAŃSKA EKORUM 2020-08-24 09:00:33.105461 A
2119 WOJTKOWIAK MAŁGORZATA ZAJĘCIA RYTMICZNE 2020-08-24 09:00:33.171240 A
2120 MONIKA PIETRAS SALON FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:33.171490 A
2121 KBMJ EDUKACJA I SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:33.275392 A
2122 MUCHOS PATATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:33.362556 A
2123 STUDIO KOSMETYCZNE Sylwia Baliniak-Mulik 2020-08-24 09:00:33.366855 A
2124 STYLING LASHES MATUSZEWSKA MONIKA 2020-08-24 09:00:33.433264 A
2125 STUDIO URODY EDYTA MENDALA 2020-08-24 09:00:33.433264 A
2126 MANIEK SOUND MANAGEMENT PRZEMYSŁAW MASINA 2020-08-24 09:00:33.438853 A
2127 Rehahome Tomasz Cebula 2020-08-24 09:00:33.438875 A
2128 LAURA KULEJ PERMANENT MAKE-UP ARTIST 2020-08-24 09:00:33.439519 A
2129 Wiktor Rybarczyk – Big Planet -Butikowe Biuro Podróży 2020-08-24 09:00:33.547268 A
2130 MAGDALENA GRZESIAK SALON KOSMETYCZNY “MAGDA” 2020-08-24 09:00:33.555281 A
2131 DB Music Jakub Domański 2020-08-24 09:00:33.607271 A
2132 Para Bar JULIA OŻAROWSKA 2020-08-24 09:00:33.609327 A
2133 EXTOM TOMASZ KOŚCIELAK * THE JACK TOMASZ KOŚCIELAK 2020-08-24 09:00:33.647270 A
2134 WENESA CIOS 2020-08-24 09:00:33.842163 A
2135 PRESTIGE MJM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:33.842262 A
2136 PRACOWNIA PIĘKNA Patrycja Nowak 2020-08-24 09:00:33.842570 A
2137 ESPERANTO Maciej Ibron 2020-08-24 09:00:33.923220 A
2138 PRACOWNIA FRYZJERSKA D&K KAROL ZBAWIONY 2020-08-24 09:00:34.110856 A
2139 KRZYSZTOF GALAS 2020-08-24 09:00:34.206784 A
2140 ŁUKASZ WALOSZCZYK “LUKAS IMP” 2020-08-24 09:00:34.266853 A
2141 BIURO PODRÓŻY AB TRAVEL ANNA SIERPOWSKA BOGUMIŁA WERWIŃSKA – SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:34.300421 A
2142 POZNAN SPOT AGNIESZKA POPOW 2020-08-24 09:00:34.300636 A
2143 Paulina Frąckowiak Salon kosmetyczny “PAOLA” 2020-08-24 09:00:34.416034 A
2144 Be Better Natalia Iwanek 2020-08-24 09:00:34.416068 A
2145 Fotozabawa Marta Kaluga 2020-08-24 09:00:34.450736 A
2146 HANNA ŁUSZCZEK 2020-08-24 09:00:34.507584 A
2147 ANZHELIKA MELNYK-SADŁOWSKA ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY “SUKCES” 2020-08-24 09:00:34.625480 A
2148 MAGNES AGNIESZKA BĄKOWSKA MAGDALENA MAĆKOWIAK SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:34.635268 A
2149 Monika Rusiłowska 2020-08-24 09:00:34.647841 A
2150 Olga Chmielewska 2020-08-24 09:00:34.663319 A
2151 Nawijam.pl Piotr Bednarski 2020-08-24 09:00:34.663332 A
2152 MARIUSZ TOMASZEWSKI MTCONSULTING 2020-08-24 09:00:34.667268 A
2153 HEALTH SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:34.855221 A
2154 MK GABINET KOSMETYCZNY MONIKA KOSTERA 2020-08-24 09:00:35.065050 A
2155 Dariusz Koralewski 2020-08-24 09:00:35.066637 A
2156 “Odrabialnia” Magdalena Kasperczak 2020-08-24 09:00:35.111282 A
2157 CENTRUM KREATYWNEJ INSPIRACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:35.114201 A
2158 BISTRO ZŁOTA KACZKA ALEKSANDRA SOKOŁOWSKA HENRYK ŁATUSZYŃSKI 2020-08-24 09:00:35.176636 A
2159 Gościniec Krajeński Krzysztof Gniot 2020-08-24 09:00:35.196425 A
2160 STUDIO STYLIZACJI EMILIA IZABELA BRANDYK-PAWLAK 2020-08-24 09:00:35.223571 A
2161 JOANNA PODOGRODZKA Firma Handlowo Usługowa 2020-08-24 09:00:35.224144 A
2162 KARDI NAILS PATRYCJA DZIUBA-DRĄG 2020-08-24 09:00:35.239239 A
2163 NICO IZABELA KRAJDOCHA 2020-08-24 09:00:35.314643 A
2164 BOWLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:35.330943 A
2165 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “OPEN TECHNOLOGIES” 2020-08-24 09:00:35.360291 A
2166 SALON MASAŻU PAULINA KRAWCZYK 2020-08-24 09:00:35.381825 A
2167 MIKOŁAJ NOWAKOWSKI PRACOWNIA ARCHEOLOGICZNO KONSERWATORSKA 2020-08-24 09:00:35.433510 A
2168 “BELLEZZA” Mobilne Usługi Kosmetyczne Agnieszka Górna 2020-08-24 09:00:35.433515 A
2169 SYLWIA LITERSKA P.W. 2020-08-24 09:00:35.439159 A
2170 MIRROR IWONA LEWANDOWSKA 2020-08-24 09:00:35.439514 A
2171 KM KAROL BUŚKO 2020-08-24 09:00:35.439723 A
2172 Aleksandra Walczak – AlexTaxidermy 2020-08-24 09:00:35.531261 A
2173 SEMAR EXPO SPÓŁKA CYWILNA SEBASTIAN BŁOTNY MARCIN OŻÓG 2020-08-24 09:00:35.623377 A
2174 ELŻBIETA JAWOROWICZ 2020-08-24 09:00:35.623377 A
2175 PHU Figlarnia Małgorzata Kozłowska 2020-08-24 09:00:35.653264 A
2176 Good Way Daniel Kowalik 2020-08-24 09:00:35.789020 A
2177 FRYZJERSTWO “FRYZURKA” KATARZYNA GÓRECKA 2020-08-24 09:00:35.903849 A
2178 FIZJO-MEDIC JACEK BIGOS 2020-08-24 09:00:35.957577 A
2179 ROGALOWE MUZEUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:36.085383 A
2180 QUERCUS Monika Kaczmarek 2020-08-24 09:00:36.150800 A
2181 Fizjoterapia Maluszka Marcin Kasperkowicz 2020-08-24 09:00:36.206918 A
2182 KATARZYNA GLAPA SALON KOSMETYCZNY “OMORFIA” 2020-08-24 09:00:36.395767 A
2183 ESTA TRAVEL ESTERA HESS 2020-08-24 09:00:36.481107 A
2184 NZOZ “MED – VITA” – Rehabilitacja i Masaż Radosław Kocent 2020-08-24 09:00:36.482653 A
2185 P.H.U. “AREX” ARKADIUSZ KROK-ADAMSKI 2020-08-24 09:00:36.585272 A
2186 FANTUR BILETY LOTNICZE K. KRUPOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:36.585767 A
2187 Business Events Joanna Melińska 2020-08-24 09:00:36.625485 A
2188 SALON FRYZJERSKI EWA NIKODEM 2020-08-24 09:00:36.755860 A
2189 “Zielony Ogród” Dariusz Samczuk 2020-08-24 09:00:36.763043 A
2190 Sportuj z Józiem Mateusz Szymkowiak 2020-08-24 09:00:36.851258 A
2191 Przemysław Kowalski “ZROZUM TO” 2020-08-24 09:00:36.851441 A
2192 SUPER BIKE PIOTR KNAPA 2020-08-24 09:00:36.855380 A
2193 PIOTR NOWAK ABB – SUPER MUSIC PRODUCTION 2020-08-24 09:00:36.878936 A
2194 BABSKI ŚWIAT SANDRA SZCZEPAŃSKA 2020-08-24 09:00:36.920586 A
2195 KOREPETYCJE ONLINE ALEKSANDRA ŻOK 2020-08-24 09:00:36.921021 A
2196 LINGUA PARK ANNA PIĄTYSZEK 2020-08-24 09:00:36.966513 A
2197 Dawid Fabisiak LekcjeSkrzypiec 2020-08-24 09:00:37.005777 A
2198 EVENT PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:37.015257 A
2199 FRYZJERSTWO MĘSKIE Ciechosław Woldański 2020-08-24 09:00:37.123234 A
2200 CARPE DIEM -CENTRUM PIĘKNA FRYZJERSTWO I KOSMETYKA ANNA MACIEJEWSKA 2020-08-24 09:00:37.195224 A
2201 FIRMA ‘MARCIN’ Katarzyna Turek 2020-08-24 09:00:37.221055 A
2202 Paznokcie marzeń Patrycja Kocańska 2020-08-24 09:00:37.227308 A
2203 “PAZNOKIETEK” Anna Sutkiewicz 2020-08-24 09:00:37.277440 A
2204 LOGOS POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:37.311261 A
2205 ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE JACEK BARTECKI 2020-08-24 09:00:37.319487 A
2206 AGENCJA IMPRESARYJNA DETE MARCIN TOBOŁA  DANUTA TOBOŁA SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:37.358207 A
2207 MATEUSZ GĄTOWSKI 2020-08-24 09:00:37.398168 A
2208 Irena Jaworowicz Fryzjerstwo damskie & męskie 2020-08-24 09:00:37.398317 A
2209 “PRO DESIGN” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:37.398653 A
2210 FACTORY NAILS MARTA NOWAK 2020-08-24 09:00:37.398991 A
2211 ‘SZNIGIR SEBASTIAN DRINK BAR “U RELI” ‘ 2020-08-24 09:00:37.427300 A
2212 PICTORIS STUDIO Justyna Wachowiak 2020-08-24 09:00:37.432660 A
2213 Akademia Piłkarska CALCIO Dawid Jasiński 2020-08-24 09:00:37.567621 A
2214 Jan Libera Management 2020-08-24 09:00:37.575052 A
2215 DOROTA RESZELSKA AIKIDO 2020-08-24 09:00:37.606693 A
2216 ACTIVREHA DANIEL KRÓLAK 2020-08-24 09:00:37.612244 A
2217 ZAKŁAD FRYZJERSKI USZAK ANNA 2020-08-24 09:00:37.613341 A
2218 DON MARIO S.C. 2020-08-24 09:00:37.614877 A
2219 E-KONCEPT SPÓŁKA CYWILNA ANNA I ADRIAN DĄBEK 2020-08-24 09:00:37.624867 A
2220 WŁADYSŁAW MYSZKOWSKI-STAJNIA STASZICÓWKA 2020-08-24 09:00:37.633512 A
2221 FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA NATALIA MIROWSKA 2020-08-24 09:00:37.638973 A
2222 MPM Consulting Piotr Matuszewski 2020-08-24 09:00:37.639445 A
2223 Monika Broniszewska Mobilna Makijażystka 2020-08-24 09:00:37.664183 A
2224 RENATA ŚWITAŁA SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI”MARGOT” 2020-08-24 09:00:37.664679 A
2225 AVEX EWA KOZAK 2020-08-24 09:00:37.664766 A
2226 DREAM NAILS Klaudia Kujawska 2020-08-24 09:00:37.683671 A
2227 PHU “LEGENDA” ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 2020-08-24 09:00:37.740594 A
2228 NEW ME CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:37.751185 A
2229 MARTA TURSKA “PIZZERIA VERONA” 2020-08-24 09:00:37.811288 A
2230 OSTEO-REH GABINET OSTEOPATII I FIZJOTERAPII WOJCIECH PALACZYK 2020-08-24 09:00:37.861523 A
2231 Dawid Duda Bonanza 2020-08-24 09:00:37.863950 A
2232 Piotr Frydryszak OpenSafe 2020-08-24 09:00:37.863999 A
2233 OKD Marek Drozdowski 2020-08-24 09:00:37.950561 A
2234 MULTIREH HARABIN KRZYSZTOF 2020-08-24 09:00:38.171187 A
2235 Paula Borek 2020-08-24 09:00:38.171804 A
2236 Tenisowy Świat  Mateusz Dubas 2020-08-24 09:00:38.391264 A
2237 ROZIBUD-EXPO ADAM ROZUM 2020-08-24 09:00:38.443209 A
2238 STUDIO.MAKE UP MARTA JABŁOŃSKA 2020-08-24 09:00:38.443518 A
2239 VERVA KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM JAKUB BANASIEWICZ, MAGDALENA KATARZYŃSKA S.C. 2020-08-24 09:00:38.530123 A
2240 USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE JAKUB PRZYDANEK 2020-08-24 09:00:38.530564 A
2241 BEATA TORZ OSTROW DANCE ACADEMY 2020-08-24 09:00:38.530824 A
2242 Imbierowicz Hairdresser Jarosław Imbierowicz 2020-08-24 09:00:38.548063 A
2243 Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna Krzysztof Rakowski 2020-08-24 09:00:38.552903 A
2244 EXTRATOUR Andrzej Żwikiewicz 2020-08-24 09:00:38.570473 A
2245 PRO SURF MIESZKO GRYZA 2020-08-24 09:00:38.639502 A
2246 ELŻBIETA KOCIAŁKOWSKA “ELPIKO” P.H.U. 2020-08-24 09:00:38.675697 A
2247 MICHAŁ WOJTKOWIAK 2020-08-24 09:00:38.771906 A
2248 Bartosz Chrobak 2020-08-24 09:00:38.847995 A
2249 ANITA PIECHOCKA STUDIO PIELĘGNACJI URODY I PAZNOKCI LADY’S 2020-08-24 09:00:38.887552 A
2250 Magdalena Głogowska 2020-08-24 09:00:39.052528 A
2251 EX ORIENTE LUX B.TALARCZYK, M.TALARCZYK SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:39.089768 A
2252 ADAM KUBIAK REHABILITACJA 2020-08-24 09:00:39.135032 A
2253 TRENDEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:39.160748 A
2254 ‘DIGITAL SUNSET’ Jędrzej Basiński 2020-08-24 09:00:39.179048 A
2255 STYL HAIR & BEAUTY Barbara Skrzypczyńska 2020-08-24 09:00:39.188180 A
2256 GALERIA PIĘKNA MAGDALENA NIEDZIAŁKOWSKA 2020-08-24 09:00:39.189041 A
2257 FLORA CENTRUM URODY PAULINA MOKRACKA 2020-08-24 09:00:39.206572 A
2258 JAN PIOSIK FIRMA SZKOLENIOWO-HANDLOWA 2020-08-24 09:00:39.232695 A
2259 PIEROGARNIA “ROŻEK PIEROŻEK” SARA GANSKA 2020-08-24 09:00:39.270756 A
2260 M.K LASHES&BROW – MARTYNA KUBICKA 2020-08-24 09:00:39.274945 A
2261 “COŚ PIĘKNEGO” – GABINET KOSMETYCZNY KLAUDIA KACPRZAK 2020-08-24 09:00:39.303960 A
2262 ANDRZEJ ŻWIKIEWICZ “EXTRATOUR” BIURO PODRÓŻY 2020-08-24 09:00:39.311662 A
2263 VEGAME KRZYSZTOF GUDERSKI, PAWEŁ KUKLA SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:39.331664 A
2264 Strefa Dziecka Dominika Pera 2020-08-24 09:00:39.331733 A
2265 D&A DANIEL STEFANOWICZ 2020-08-24 09:00:39.331742 A
2266 Maciej Wnuk “AMMW” 2020-08-24 09:00:39.344751 A
2267 Waves Group Marcin Kasperski 2020-08-24 09:00:39.380464 A
2268 FIZJOFIGHT NATALIA SKWAREK-PARADOWSKA 2020-08-24 09:00:39.380874 A
2269 MISJA TRAVEL Jan Olczykowski 2020-08-24 09:00:39.381051 A
2270 STUDIO URODY SAVENA AGNIESZKA SŁABOWSKA 2020-08-24 09:00:39.471371 A
2271 MAREK ROZPŁOCHOWSKI “TRYGON-IMPREZY” 2020-08-24 09:00:39.607395 A
2272 PK INVEST PIOTR KRZYWIEC 2020-08-24 09:00:39.648484 A
2273 WIOLETTA NEUMANN LUNA KYNOTERAPIA 2020-08-24 09:00:39.651204 A
2274 Nails Land Natalia Wasik 2020-08-24 09:00:39.655301 A
2275 ABC – CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO Arkadiusz Kamiński 2020-08-24 09:00:39.895431 A
2276 USŁUGI REKREACYJNE MATEUSZ NOGALA 2020-08-24 09:00:39.951511 A
2277 P.H.U. KLAUDIA WILKOWSKA 2020-08-24 09:00:40.188270 A
2278 Radosław Bajon “AnDa” 2020-08-24 09:00:40.243598 A
2279 STUDIO EFEKT ESTERA PTAK 2020-08-24 09:00:40.280082 A
2280 MAREK PIOTR 2020-08-24 09:00:40.325005 A
2281 Grzeszczak Krzysztof Dom Noclegowy”7DNI”Grzeszczak Krzysztof 2020-08-24 09:00:40.453230 A
2282 Maja Blacha 2020-08-24 09:00:40.454789 A
2283 “GOŚCINIEC SANGUSZKO” F.G.H. ZOFIA AĆIMOVIĆ 2020-08-24 09:00:40.520398 A
2284 “SALON FRYZJERSKI-NATALIA”  Natalia Smolarek 2020-08-24 09:00:40.543303 A
2285 EMES PLUS Elżbieta Szymkowiak 2020-08-24 09:00:40.574097 A
2286 SYGIDO Marek Sygnecki 2020-08-24 09:00:40.577789 A
2287 RESTAURACJA”  PRZEPIÓRKA” BEATA MACNIAK 2020-08-24 09:00:40.591634 A
2288 ANDRZEJ JARECKI PUNKT GASTRONOMICZNY NR 1 2020-08-24 09:00:40.613859 A
2289 “BIURO TŁUMACZEŃ DR WOJCIECH KRÓL” 2020-08-24 09:00:40.615166 A
2290 STUDIO URODY SUNLINE Magdalena Szcześniak, PROFIT LINE Magdalena Szcześniak, 2020-08-24 09:00:40.621300 A
2291 PW PAULINA WINIARSKA 2020-08-24 09:00:40.629638 A
2292 SAWER KONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:40.636670 A
2293 IMPRESARIAT BRUSSA IWONA BRUSSA 2020-08-24 09:00:40.685348 A
2294 VEGAN PLANTA BISTRO ROBERT SZYMANKIEWICZ 2020-08-24 09:00:40.687355 A
2295 GABINET KOSMETYCZNY MADAME PERFECT KLAUDIA SZCZEPANIAK 2020-08-24 09:00:40.711614 A
2296 MICHAŁ LACH 4Sport – Michał Lach 2020-08-24 09:00:40.725176 A
2297 DMmusic Mateusz Dworczak 2020-08-24 09:00:40.823804 A
2298 ‘WITKOWSKA EWA KLUB SPORTOWY “PROXIMO” ‘ 2020-08-24 09:00:40.824215 A
2299 Office Magdalena Leporowska 2020-08-24 09:00:40.879741 A
2300 KINGA PATULSKA 2020-08-24 09:00:41.063543 A
2301 HOLLYWOOD salon fryzjersko-kosmetyczny ADRIAN GOLEC 2020-08-24 09:00:41.105430 A
2302 Sonia Strużyna 2020-08-24 09:00:41.143556 A
2303 4MaxLashes Jarosław Graczyk 2020-08-24 09:00:41.183232 A
2304 EURO CONSULTING Wioletta Żybort 2020-08-24 09:00:41.183270 A
2305 EFIB dr MAGDALENA GÓRECKA Akredytowana Placówka Edukacji Ustawicznej 2020-08-24 09:00:41.270547 A
2306 StyLOVE Pazurki Jolanta Jackowska 2020-08-24 09:00:41.355697 A
2307 BARTOSZ PLUCIŃSKI 2020-08-24 09:00:41.355885 A
2308 LA SHANTI KATARZYNA TRAWIŃSKA 2020-08-24 09:00:41.355936 A
2309 Unity Inwestycje Bartosz Dobecki 2020-08-24 09:00:41.356552 A
2310 ANNA JAROSZ FIZJOTERAPIA 2020-08-24 09:00:41.439288 A
2311 MAŁGORZATA KONIK PICCOBELLO 2020-08-24 09:00:41.447515 A
2312 WARSZTAT PIĘKNA BEATA JANIAK-SIEPKA 2020-08-24 09:00:41.511641 A
2313 Salon Fryzjerski Anita Borkowska 2020-08-24 09:00:41.543504 A
2314 OMG! STYLIZACJA PAZNOKCI Sylwia Sawczuk-Słabińska 2020-08-24 09:00:41.567481 A
2315 PAWEŁ JANICKI AKADEMIA PODRÓŻY WOJAŻER 2020-08-24 09:00:41.572020 A
2316 MONTANARA Urszula Pyrszel 2020-08-24 09:00:41.652748 A
2317 MOTEL “ORION”DARIA SZYLER-LASKOWSKA 2020-08-24 09:00:41.780234 A
2318 FIZJOHONEY Bartosz Górecki 2020-08-24 09:00:41.799238 A
2319 NICHOLAS RUDD 2020-08-24 09:00:41.915602 A
2320 ANNA KONECKA AIKIDO 2020-08-24 09:00:41.915626 A
2321 ESCAPE HOUSE ŁUKASZ NAJDER & MACIEJ OSES SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:42.112012 A
2322 STREFA ZDROWIA I URODY AGATA NOWAK 2020-08-24 09:00:42.112017 A
2323 BESTCARE Fizjoterapia PAULINA BUDZIŃSKA 2020-08-24 09:00:42.112022 A
2324 Szatkowska Joanna FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA “VIKI” 2020-08-24 09:00:42.297328 A
2325 MAŁGORZATA MOLINEK “AGENCJA ARTYSTYCZNA” 2020-08-24 09:00:42.314441 A
2326 ROMANA STOLAŚ STOLAŚ ROMANA “ROMA” 2020-08-24 09:00:42.325139 A
2327 BEAUTY EFFECT Hurtownia & Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie DARIA OLEJNICZAK 2020-08-24 09:00:42.343236 A
2328 MSBS MAGDALENA SZULC 2020-08-24 09:00:42.348770 A
2329 MATEUSZ ŚLIWIŃSKI REHAMAT 2020-08-24 09:00:42.351211 A
2330 E&T ESTATE EDYTA BŁASZCZYK 2020-08-24 09:00:42.467492 A
2331 GABINET MASAŻU LECZNICZEGO KAROLINA KONIECZNA 2020-08-24 09:00:42.479430 A
2332 “JUNIQUE” JUSTIN NNOROM 2020-08-24 09:00:42.491749 A
2333 BEATA GRZELCZAK 2020-08-24 09:00:42.525790 A
2334 Thomas Bush „Writers and Company” 2020-08-24 09:00:42.534749 A
2335 PAWEŁ KRAJDOCHA NIKO PHU 2020-08-24 09:00:42.548090 A
2336 UP2U Robert Dobrzański 2020-08-24 09:00:42.564411 A
2337 MAMALE MARTA SZUMSKA-GÓROWSKA 2020-08-24 09:00:42.564611 A
2338 SALON URODY STYL Wioletta Szostak 2020-08-24 09:00:42.621924 A
2339 AGATA WOJCIECHOWSKA ESKADA 2020-08-24 09:00:42.815769 A
2340 Zespół Muzyczny “AM” Andrzej Kliczkowski 2020-08-24 09:00:42.827287 A
2341 TOMASZ WRONIAK PPHU UNICORN T&T 2020-08-24 09:00:42.924796 A
2342 ALUDOOR MATEUSZ ŚWIERKOWSKI 2020-08-24 09:00:42.924909 A
2343 USŁUGI FRYZJERSKIE Halina Keller 2020-08-24 09:00:42.925010 A
2344 Negroni Adrian Przedwojski 2020-08-24 09:00:43.147646 A
2345 Bajkowe Atrakcje Natalia Pniewska 2020-08-24 09:00:43.203595 A
2346 SALON KOSMETYCZNY “KĄCIK URODY”  JUSTYNA ZAWISŁA 2020-08-24 09:00:43.320144 A
2347 ANNA GAWORZEWSKA 2020-08-24 09:00:43.320493 A
2348 KJR KORMORAN S. C. K. RYBACKA, J. RYBACKI 2020-08-24 09:00:43.443629 A
2349 JAKUB KMIECIK 2020-08-24 09:00:43.479731 A
2350 “AJAKS ART” PIOTR CZEKAŁA 2020-08-24 09:00:43.487254 A
2351 FITOART RENATA MARCZAK 2020-08-24 09:00:43.492597 A
2352 DARIUSZ MALIK FOTO STUDIO MALIK 2020-08-24 09:00:43.573775 A
2353 Studio Fryzur Julita Walkowiak 2020-08-24 09:00:43.690581 A
2354 “AWO” S.C. IRENA OWCZARZAK,AGATA OWCZARZAK-WEINHOLD,JACEK OWCZARZAK 2020-08-24 09:00:43.758097 A
2355 Salon Fryzjersko-Kosmetyczny “Metamorfoza” EMILIA MACUDZIŃSKA 2020-08-24 09:00:43.762608 A
2356 MARTA MAŁECKA CORPORATE ENGLISH 2020-08-24 09:00:43.779216 A
2357 IWONA CISZAK-CICHARSKA PUH “IWOTRANS” PODRÓŻE-TRANSPORT-UBEZPIECZENIA 2020-08-24 09:00:43.856238 A
2358 PRZYSTANEK REGENERACJA KAROLINA JANKOWSKA 2020-08-24 09:00:43.856409 A
2359 “STUDIO FRYZUR MAIA” Ilona Hertel 2020-08-24 09:00:43.895205 A
2360 MARCIN KUBASIK 2020-08-24 09:00:43.943395 A
2361 MAR-WELD MAREK STEFAŃSKI 2020-08-24 09:00:43.967436 A
2362 WAXAPPEAL Joanna Kameduła 2020-08-24 09:00:43.991838 A
2363 Taco by Jesus Jesus Vazquez 2020-08-24 09:00:44.263811 A
2364 Body Impresja Katarzyna Gapińska 2020-08-24 09:00:44.280553 A
2365 MACIEJ POLIŃSKI 2020-08-24 09:00:44.296636 A
2366 GABINET MASAŻU ROKSANA SŁUPIANEK 2020-08-24 09:00:44.312847 A
2367 J. A. USŁUGI GASTRONOMICZNE SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:44.340481 A
2368 MICHAŁ BITTNER SZKOLENIA 2020-08-24 09:00:44.449964 A
2369 SALON STYLIZACJI PAZNOKCI-ANNA ART-ANNA BENTKOWSKA 2020-08-24 09:00:44.450455 A
2370 STACHOWIAK MARIOLA 2020-08-24 09:00:44.647312 A
2371 Salon kosmetyczny “Kasia” Katarzyna Cieszyńska 2020-08-24 09:00:44.647536 A
2372 Michalina Kotarska Pracownia Urody “FLORES” 2020-08-24 09:00:44.694264 A
2373 Art Eventy, Obsługa i organizacja imprez Zdzisław Kostka 2020-08-24 09:00:44.694291 A
2374 MAGDALENA STRAMIK MAGDALENA – SALON FRYZJERSKO – KOSMETYCZNY 2020-08-24 09:00:44.694327 A
2375 “FART” S.C. MARIA KATARZYNA FOHS I WALDEMAR FOHS 2020-08-24 09:00:44.694833 A
2376 MACIEJ PIASECKI SALON FRYZJERSKI “PIASECCY” 2020-08-24 09:00:44.783949 A
2377 WANDA WOŹNICKA Zakład Fryzjerski 2020-08-24 09:00:44.847941 A
2378 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “JAREMIX” S.C. – REMIGIUSZ CHŁOPOCKI,JAROSŁAW RODZIAK 2020-08-24 09:00:44.951573 A
2379 TZT KAROL KWILIŃSKI 2020-08-24 09:00:44.986690 A
2380 PAULINEE MAKEUP ACADEMY PAULINA MŁYNARZ 2020-08-24 09:00:44.988074 A
2381 Oliwia Podczasiak BELU STUDIO 2020-08-24 09:00:45.071528 A
2382 FRYZJER MĘSKI “BRZYTWA” SEBASTIAN KUBACKI 2020-08-24 09:00:45.109767 A
2383 GO AHEAD Karolina Bulwan 2020-08-24 09:00:45.159605 A
2384 Eliza Deska-Dźwiniel Studio Językowe 2020-08-24 09:00:45.264646 A
2385 “FANTUR” SP.C. BIURO PODRÓŻY DANUTA CYRSKA,ILONA KALFAS 2020-08-24 09:00:45.374837 A
2386 FRONT ENGLISH ANNA BOROWSKA 2020-08-24 09:00:45.451829 A
2387 ALICJA IGNASZAK REAL ESTATE 2020-08-24 09:00:45.465917 A
2388 HIERONIM PAWEŁ PACYGA “AGENDA” BIURO PODRÓŻY 2020-08-24 09:00:45.467504 A
2389 PASJA DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:45.498862 A
2390 Aleksandra Kotwińska OlaLash Mobilne Piękno 2020-08-24 09:00:45.498905 A
2391 Karolina Łuczak 2020-08-24 09:00:45.537570 A
2392 ‘SOBCZAK KAMILA PIJALNIA PIWA “LETNIA” ‘ 2020-08-24 09:00:45.559481 A
2393 GENERATOR S.C. DARIUSZ WESOŁY, MARIUSZ CZERWIK 2020-08-24 09:00:45.559911 A
2394 MOBILNA FIZJOTERAPIA DAWID SKIBA 2020-08-24 09:00:45.567532 A
2395 FRANCESCO Paulina Patelka 2020-08-24 09:00:45.574715 A
2396 Maciej Staisz Cafe Sorrir 2020-08-24 09:00:45.577622 A
2397 LASH ROOM JAGODA JANKOWSKA 2020-08-24 09:00:45.577922 A
2398 “FRYZJERSTWO MĘSKIE” SYLWIA TROJANEK 2020-08-24 09:00:45.585360 A
2399 Salon Pielęgnacji Psów Sofii Agnieszka Moryksiewicz 2020-08-24 09:00:45.587664 A
2400 J&beauty studio Jolanta Jagła 2020-08-24 09:00:45.616816 A
2401 PERA GROUP ROBERT PERA 2020-08-24 09:00:45.632944 A
2402 EDULINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:45.633188 A
2403 LWSYSTEM Tomasz Roszkowiak 2020-08-24 09:00:45.647077 A
2404 “STECZKOWSKA WELLNESS” JUSTYNA STECZKOWSKA 2020-08-24 09:00:45.660191 A
2405 MAKEUP & LASHES CZAPLA ZBIGNIEW 2020-08-24 09:00:45.671898 A
2406 MARTA DWORCZAK SALON FRYZJERSKI “MARTA” 2020-08-24 09:00:45.671915 A
2407 MARICLER GABINET KOSMETYCZNY Beata Bukowska 2020-08-24 09:00:45.682455 A
2408 AD CONSULTING INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:45.682596 A
2409 MODELING Angelika Maciołek 2020-08-24 09:00:45.701895 A
2410 Studio Urody JULITA MARCINIAK 2020-08-24 09:00:45.702419 A
2411 HUMAN4HUMAN DOMINIK KRAJEWSKI 2020-08-24 09:00:45.705676 A
2412 ,,Akacjowy Gaj” Sławomir Wojciechowski 2020-08-24 09:00:45.706942 A
2413 speEDU Jacek Kulik 2020-08-24 09:00:45.718045 A
2414 Justyna Król-Bartosik Skin & Brows Permanent Makeup Artist 2020-08-24 09:00:45.729737 A
2415 GRZEGORZ KONECKI AKADEMIA AIKIDO 2020-08-24 09:00:45.730313 A
2416 ReActive Fizjoterapia i profilaktyka urazów Małgorzata Haladyn 2020-08-24 09:00:45.732772 A
2417 TOMASZEWSKI ZBIGNIEW F.W. TOMPOL 2020-08-24 09:00:45.739512 A
2418 SALON URODY RYSZARD RYBAK 2020-08-24 09:00:45.750698 A
2419 Studio Urody “WOHEMA STYLE” Marta Kita 2020-08-24 09:00:45.758122 A
2420 KAROL ZIMNY MINI BAR “U HIPKA” 2020-08-24 09:00:45.758286 A
2421 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE “LBN” BARBARA NOWAK 2020-08-24 09:00:45.780712 A
2422 AGATA DĄBROWSKA MARAGA MEDICS 2020-08-24 09:00:45.797896 A
2423 PRACOWNIA P&J SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:45.807372 A
2424 ‘GROBELNA IWONA STUDIO KOSMETYCZNE YVONA ‘ 2020-08-24 09:00:45.822329 A
2425 JACEK JAKUBOWSKI USŁUGI PILOCKO-PRZEWODNICKIE 2020-08-24 09:00:45.835974 A
2426 Jarosław Nadolny
Visual Sensation Laser shows & technologies
Salon Fryzjerski COSMOS
2020-08-24 09:00:45.857423 A
2427 LA ROUGE S.C. ANNA BOROWIEC AGNIESZKA KOWALSKA 2020-08-24 09:00:45.865387 A
2428 MEL MONIKA ELIASZ 2020-08-24 09:00:45.911894 A
2429 TOMASZ BLOCH “T.B.PARTNER” 2020-08-24 09:00:45.922994 A
2430 “PEPPERONI” S.C. BARTOSZ TERPIŁOWSKI, NADIA TERPIŁOWSKA 2020-08-24 09:00:45.924002 A
2431 Marta Pietrzak MP METAMORFOZY 2020-08-24 09:00:45.924228 A
2432 ADAM SABINIEWICZ 2020-08-24 09:00:45.954379 A
2433 Jakub Balcerek ‘Cubix’ 2020-08-24 09:00:45.991849 A
2434 HOLLYWOOD GLAM KLAUDIA SWORA 2020-08-24 09:00:45.994722 A
2435 BAZA CENTRUM EDUKACJI KREATYWNEJ DARIA POLUS 2020-08-24 09:00:46.043198 A
2436 ANIMALS BUTIQUE KAMILLA PASZKOWSKA 2020-08-24 09:00:46.043212 A
2437 ANDRZEJ WOŹNIAK 2020-08-24 09:00:46.087187 A
2438 SPICE HOUSE KAROLINA I ABDUL MOKIT SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:46.099228 A
2439 Agencja Artystyczno – Koncertowa “TRZYNASTKA” SŁAWOMIR KOWALSKI 2020-08-24 09:00:46.139798 A
2440 Salon Urody “DEA”  ANNA FENAROLI 2020-08-24 09:00:46.180112 A
2441 Rehabilitacja Błażej Czarny 2020-08-24 09:00:46.180157 A
2442 UNIWERSYTET OŚWIATOWY LUBOMIR ZWORECKI 2020-08-24 09:00:46.239261 A
2443 TOMASZ GIERŁOWSKI ZAKŁAD FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:46.251450 A
2444 SALON URODY “LEJDIS” Kosmetolog Marta Janicka-Pogorzelska 2020-08-24 09:00:46.588142 A
2445 FiSH event production Maciej Śledzianowski 2020-08-24 09:00:46.627675 A
2446 ARPARTNER ANNA SZKLARSKA 2020-08-24 09:00:46.647218 A
2447 Beaute’ SALON KOSMETYCZNY SYLWIA BINIEK 2020-08-24 09:00:46.655146 A
2448 JARZĘBSKA MARIOLA SALON KOSMETYCZNY 2020-08-24 09:00:46.801084 A
2449 GABINET SPECJALISTYCZNEJ PIELĘGNACJI STÓP LUCYNA CZAJKOWSKA-BORDIEHN 2020-08-24 09:00:46.803164 A
2450 Makijaż permanentny BOSKA Marlena Kwiatkowska 2020-08-24 09:00:46.903184 A
2451 “MBL” LESZEK ZIĄBKA 2020-08-24 09:00:46.935203 A
2452 P.U.P. I H. “REMO BUD” “DWOREK ZACISZE” MIROSŁAW URBANIAK 2020-08-24 09:00:47.127192 A
2453 SALON FRYZJERSKI M.M. MAGDALENA MOCZYŃSKA 2020-08-24 09:00:47.127579 A
2454 PRZEMYSŁAW ORŁOWSKI PRZEOR 2020-08-24 09:00:47.127984 A
2455 Ślicznoteka. Salon kosmetyczny. Małgorzata Skrzypek 2020-08-24 09:00:47.183180 A
2456 BARTOSZ TATERKA 2020-08-24 09:00:47.183335 A
2457 Salon Urody “MAGNOLIA” Anna Fijak 2020-08-24 09:00:47.192231 A
2458 Monika Kania Studio Urody 2020-08-24 09:00:47.225630 A
2459 PIKO-TEKS PRZEŹMIEROWO WIESŁAW BETHKE 2020-08-24 09:00:47.236362 A
2460 Szkolenia Marketing Doradztwo Iwona Pawłowska 2020-08-24 09:00:47.264692 A
2461 MARIUSZ BACH GROUPIT 2020-08-24 09:00:47.265224 A
2462 PIZZERIA NICCOLO ANITA JASKULSKA 2020-08-24 09:00:47.290143 A
2463 PAK PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:47.292395 A
2464 TRAFART Oktawian Kieszkowski 2020-08-24 09:00:47.327656 A
2465 “ALEKSANDER” BIURO PODRÓŻY ELIZA SMOLIŃSKA 2020-08-24 09:00:47.327657 A
2466 AVALON DAY SPA Anna Prokopiak 2020-08-24 09:00:47.327963 A
2467 SKIMI JULIA ZIELIŃSKA 2020-08-24 09:00:47.363837 A
2468 Studio Urody Julietta Julia Szymiec 2020-08-24 09:00:47.389315 A
2469 Studio Modelowania Figury Małgorzata Lantecka 2020-08-24 09:00:47.389341 A
2470 “ALBERT” Albert Stanisławski 2020-08-24 09:00:47.389689 A
2471 GABINET MASAŻU KAROLINA KACZOR-KMIECIAK 2020-08-24 09:00:47.390338 A
2472 KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ MILENA STOPA 2020-08-24 09:00:47.403860 A
2473 LWSYSTEM PRZEMYSŁAW ROSZKOWIAK 2020-08-24 09:00:47.415674 A
2474 Fiore Cosmetology & Permanent Agnieszka Kwiatkowska 2020-08-24 09:00:47.444142 A
2475 SALON URODY “HAPPY DAYS”
ELWIRA SOBCZYŃSKA
2020-08-24 09:00:47.444565 A
2476 MARCIN ANDRZEJEWSKI RAGE MEDIA 2020-08-24 09:00:47.448169 A
2477 G.H.U. “MALIBU” PAWEŁ MIELCAREK 2020-08-24 09:00:47.477057 A
2478 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE HANDLOWO USŁUGOWE FAMILIJNA MAŁGORZATA JĘDRZEJCZAK 2020-08-24 09:00:47.477146 A
2479 STUDIO URODY BELLA VI ANNA KUFEL-GRUSSY 2020-08-24 09:00:47.477161 A
2480 DOROTA ZWIERZ SALON FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:47.477382 A
2481 IT CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:47.491004 A
2482 Elżbieta Melon.P.U.H. ILLUSION Studio Elżbieta Melon. 2020-08-24 09:00:47.502517 A
2483 AROMA GABINET MASAŻU I ODNOWY BIOLOGICZNEJ ANITA RÓZGA 2020-08-24 09:00:47.514834 A
2484 DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA PATRYK GOŁĘBIEWSKI 2020-08-24 09:00:47.535888 A
2485 1. FREEDOM SCHOOL DAMIAN KRÓLICKI 2. CENTRUM KSZTAŁCENIA “LIDER” DAMIAN KRÓLICKI 3. GABINET LOGOPEDYCZNY LOGO-TER 2020-08-24 09:00:47.545032 A
2486 MODERN PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:47.572587 A
2487 REHABILITACJA I SPORT HUBERT MINOR 2020-08-24 09:00:47.573076 A
2488 FRYZJERSTWO JOLANTA GÓRECKA 2020-08-24 09:00:47.573256 A
2489 ANNA WITOSŁAWSKA-MODRZEJEWSKA PRACOWNIA HAIR & MAKE UP 2020-08-24 09:00:47.576418 A
2490 Salon Urody Magdalena Witkiewicz 2020-08-24 09:00:47.584426 A
2491 ‘ALECHNOWICZ DANUTA BIURO PODRÓŻY “FOCUS” ‘ 2020-08-24 09:00:47.584539 A
2492 “KUFER” Justyna Hryń 2020-08-24 09:00:47.597077 A
2493 PRZYSTAŃ MICHAŁ KLAWINSKI 2020-08-24 09:00:47.597747 A
2494 AWAS S.C. ALICJA CIEĆKO-PACYGA, AGNIESZKA STEMPIN 2020-08-24 09:00:47.597771 A
2495 GRAM EVENTS MACIEJ GRAMACKI 2020-08-24 09:00:47.620455 A
2496 Cud Cafe Marcin Dzionek 2020-08-24 09:00:47.621223 A
2497 ORECO Katarzyna Zimna-Gawlas 2020-08-24 09:00:47.621410 A
2498 Piotr Książkiewicz 2020-08-24 09:00:47.621903 A
2499 ALE. ALEKSANDRA PRZYBYSZ 2020-08-24 09:00:47.626330 A
2500 USŁUGI MANAGERSKIE JAROSŁAW WESOŁEK 2020-08-24 09:00:47.647665 A
2501 “AE” EVENT & MARKETING BARTOSZ MUZSIK 2020-08-24 09:00:47.648789 A
2502 CAROLINE COSMETICS KAROLINA JANKOWSKA 2020-08-24 09:00:47.661208 A
2503 PAŁAC W DĘBINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:47.697457 A
2504 NAWIGATOR  DORADZTWO GOSPODARCZE SŁAWOMIR KOŚMICKI 2020-08-24 09:00:47.744383 A
2505 BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH HUBERTUS HUBERT WIDZIŃSKI 2020-08-24 09:00:47.836697 A
2506 STRAVAGANZA SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:47.836772 A
2507 MINCORP JERZYŃSCY SOBKOWSKA SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:47.845080 A
2508 ANNA CZABANOWSKA “W STARYM KINIE” 2020-08-24 09:00:47.845231 A
2509 DAWID WESOŁOWSKI 2020-08-24 09:00:47.876447 A
2510 TRAVEL CONSULTING MACIEJ FIOŁKA 2020-08-24 09:00:47.923127 A
2511 “Groomed Dog” Studio pielęgnacji psów Alina Mańczak 2020-08-24 09:00:47.952647 A
2512 Anna Czajka-Kaczmarek FIBU 2020-08-24 09:00:47.956175 A
2513 Wonder Women Natalia Przepiórka 2020-08-24 09:00:47.976204 A
2514 KALINA PLUCIŃSKA-BACH 2020-08-24 09:00:47.976402 A
2515 TYŚ & BYŚ JUSTYNA JAKUSZ 2020-08-24 09:00:47.976650 A
2516 Irmina Piechota – FIT i BUGI 2020-08-24 09:00:47.976698 A
2517 PREMIUM KLUB BILARDOWY ROMAN SROCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:47.991464 A
2518 ANETA SKOWROŃSKA “SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH OMNIBUS” 2020-08-24 09:00:47.991472 A
2519 SALON KOSMETYCZNY “ANGEL”  ARLETA WIŚNIEWSKA 2020-08-24 09:00:47.993062 A
2520 Salon Fryzjerski Aneta Stawińska 2020-08-24 09:00:48.005126 A
2521 FITJOY DOMINIKA SZALKOWSKA-KUPCZYK 2020-08-24 09:00:48.051552 A
2522 ROMAN KUSZ STAJNIA “ROTMISTRZ” 2020-08-24 09:00:48.059159 A
2523 “STUDIO FRYZUR” JADWIGA WOŹNIAK 2020-08-24 09:00:48.059370 A
2524 ENIGMA MATEUSZ GROCHOWSKI 2020-08-24 09:00:48.095141 A
2525 AGNIESZKA CIĄŻYŃSKA RehaSpa mobil Praktyka Fizjoterapeutyczna 2020-08-24 09:00:48.111514 A
2526 SISTERS’S LASHES Romana Szczęsna 2020-08-24 09:00:48.214980 A
2527 REHABILITACJA NEUROLOGICZNA PIOTR SZYMKOWIAK 2020-08-24 09:00:48.216476 A
2528 MFIZJO MICHAŁ PAWLIKOWSKI 2020-08-24 09:00:48.355836 A
2529 HANNA KRÓL INEDU 2020-08-24 09:00:48.355868 A
2530 MYORGANIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:48.415650 A
2531 SALON21  ZDZISŁAW BARAŃSKI 2020-08-24 09:00:48.425438 A
2532 LAVENDER SOLARIUM, STYLIZACJA PAZNOKCI Monika Korbanek 2020-08-24 09:00:48.435708 A
2533 ARKADIUSZ DUDEK 2020-08-24 09:00:48.436070 A
2534 P.H.U. “HENLEX” S.C. WOJCIECH CZERNIEJEWSKI, RENATA CZERNIEJEWSKA 2020-08-24 09:00:48.439834 A
2535 MARTA MICHALAK “CREATIO” Michalak Marta 2020-08-24 09:00:48.468008 A
2536 KASHMIR BEAUTY & SPA Rafał Pawlik 2020-08-24 09:00:48.471198 A
2537 STREFA SZTUKI KRAWIECKIEJ EWA GANDZIAROWSKA 2020-08-24 09:00:48.595188 A
2538 WASSERUNION POLSKA; TEKAEF KAROL ŁUCZEWSKI 2020-08-24 09:00:48.613972 A
2539 VESPA ŁUKASZ BROŻENIUK 2020-08-24 09:00:48.683111 A
2540 ŁUKASZ NOWAK “MAG-MEDIA” 2020-08-24 09:00:48.732234 A
2541 ANNA GUŹNICZAK Pani Panini 2020-08-24 09:00:48.744281 A
2542 MUZOLF TRAVEL WIOLETTA MUZOLF 2020-08-24 09:00:48.788946 A
2543 RaiNet Corporation NATALIA DAWID 2020-08-24 09:00:48.792625 A
2544 ‘BOROWIAK ELŻBIETA GABINET KOSMETYCZNY “ELA” ‘ 2020-08-24 09:00:48.877216 A
2545 MACIEJ DANIELEWICZ 2020-08-24 09:00:48.888304 A
2546 ADULEK. REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄT. KAROLINA RUSKOWIAK-MACIEJEWSKA 2020-08-24 09:00:48.896981 A
2547 Piotr Frąckowiak 2020-08-24 09:00:48.901414 A
2548 GORZAŁCZANY BARTOSZ G I G 2020-08-24 09:00:48.935202 A
2549 TAIRA S.C.  ANNA BYDAŁEK, KRZYSZTOF BYDAŁEK 2020-08-24 09:00:49.029798 A
2550 “TrenerHotel” Centrum Szkolenia i Doradztwa Zawodowego JOANNA WROŃSKA 2020-08-24 09:00:49.043834 A
2551 SALON KOSMETYCZNY MAGDALENA RAKOWICZ 2020-08-24 09:00:49.147455 A
2552 ALICJA DROBNIAK 2020-08-24 09:00:49.187353 A
2553 BAR KUFELEK  SŁAWOMIR KLIBER 2020-08-24 09:00:49.259901 A
2554 “TRAVEL STYLE” DOROTA KAWSKA 2020-08-24 09:00:49.260003 A
2555 ARKADIUSZ FIGIEL “MAFPOL” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 2020-08-24 09:00:49.271296 A
2556 “STYLING STUDIO” Beata Krokosz 2020-08-24 09:00:49.271305 A
2557 SAIL MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:49.411202 A
2558 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE “NAM” – Z.WOLDAŃSKI, I.KARWOWSKI SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:49.413250 A
2559 KRZYSZTOF NIEMCZAL PROMYK GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ 2020-08-24 09:00:49.415319 A
2560 CALISIA CONSULTING SYLWIA SAWICKA 2020-08-24 09:00:49.571384 A
2561 TaP MAGDALENA WASIELA 2020-08-24 09:00:49.827370 A
2562 Aneta Nowacka Studio Fryzjerskie 2020-08-24 09:00:49.827483 A
2563 GABINET KOSMETYCZNY PAULINA KWIATKOWSKA 2020-08-24 09:00:49.835603 A
2564 PHU EASTOM Tomasz Górski 2020-08-24 09:00:49.985112 A
2565 NENUFAR CLUB STACHOWIAK SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:49.995477 A
2566 HAIRSKIN MARTA KLIMECKA 2020-08-24 09:00:49.995778 A
2567 AJKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:50.101417 A
2568 EPILEA AGNIESZKA NOWAK 2020-08-24 09:00:50.251147 A
2569 CLARITY SKIN JOANNA KRUPKA 2020-08-24 09:00:50.255153 A
2570 SALON FRYZJERSKO – KOSMETYCZNY HANDEL ART. PRZEMYSŁOWYMI IWONA KOKORNACZYK 2020-08-24 09:00:50.256648 A
2571 OUR PASSION MANAGEMENT JACEK MARCINEK, MACIEJ PISKUŁA SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:50.307600 A
2572 STOWARZYSZENIE “AHORA” 2020-08-24 09:00:50.323181 A
2573 SALON FRYZJERSKI “U BODZI” BOGUMIŁA MALINOWSKA 2020-08-24 09:00:50.340052 A
2574 “Amber” Romana Sänger 2020-08-24 09:00:50.371318 A
2575 B.jo Pracownia Fryzjerska Joanna Bożek 2020-08-24 09:00:50.377265 A
2576 KRZYSZTOF BEYGA SMAŻALNIA RYB NAD STAWEM 2020-08-24 09:00:50.460074 A
2577 ANGLOSFERA MONIKA CHMIELEWSKA 2020-08-24 09:00:50.475395 A
2578 Centrum Zdrowego Człowieka mgr ALICJA KOWALCZAK 2020-08-24 09:00:50.486085 A
2579 AGATA SKUPIN MAKE UP 2020-08-24 09:00:50.515868 A
2580 “4U TRAVEL” MACIEJ PAWLAK 2020-08-24 09:00:50.559936 A
2581 Dobra Stodoła Daria Graczyk 2020-08-24 09:00:50.561667 A
2582 DEFO KAROL DRZEWIECKI 2020-08-24 09:00:50.585144 A
2583 HRS NATALIA SMOLAREK 2020-08-24 09:00:50.585242 A
2584 FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA “BR” BEATA RYBACKA 2020-08-24 09:00:50.587134 A
2585 IRENA DUSZYŃSKA ETIS 2020-08-24 09:00:50.601920 A
2586 RESTAURACJA HUBERTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:50.605795 A
2587 KOWALSKA MALWINA SALON KOSMETYCZNY LA QUELL 2020-08-24 09:00:50.651239 A
2588 Studio Urody Anna Kaczmarek 2020-08-24 09:00:50.687035 A
2589 DOBROSŁAWA ADAMSKA PHU “ADAMS-TRANS” 2020-08-24 09:00:50.699065 A
2590 Szkoła Języków Obcych HAPPY KIDS KATARZYNA BRZOZOWSKA 2020-08-24 09:00:50.771555 A
2591 ARTE PERRUNO ARKADIUSZ NADOLSKI 2020-08-24 09:00:50.835709 A
2592 estetiq nails&lashes Marta Głuchowska-Bachórz 2020-08-24 09:00:50.843195 A
2593 ZAKŁAD FRYZJERSKI Kaźmierczak Halina 2020-08-24 09:00:50.843532 A
2594 RZĘSIŚCIE BY IZABELA PIASECKA 2020-08-24 09:00:50.914004 A
2595 DAMKO DAMIAN LEMPE 2020-08-24 09:00:50.931918 A
2596 MAKart Margareta Wysocka 2020-08-24 09:00:50.939954 A
2597 MOOD BY DAWID GALUBA 2020-08-24 09:00:50.941332 A
2598 Blue Points Przemysław Kamiński 2020-08-24 09:00:50.963435 A
2599 NOWIŃSKI WOJCIECH RELAX 2020-08-24 09:00:50.979103 A
2600 TOMASZ SZCZURASZEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOMITEX 2020-08-24 09:00:51.051580 A
2601 PHU “NIKIEL” JOLANTA NIKIEL 2020-08-24 09:00:51.052207 A
2602 SYLWIA SUWALSKA 2020-08-24 09:00:51.052386 A
2603 YA SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:51.058900 A
2604 “PROFIS” SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH TOMASZ KUKLA 2020-08-24 09:00:51.070811 A
2605 “ANA ESTETICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ” SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:51.095569 A
2606 MARGARET MAŁGORZATA KACZMAREK 2020-08-24 09:00:51.095850 A
2607 ZAKŁAD FRYZJERSKI “KOSMYK” Beata Zamiatowska 2020-08-24 09:00:51.136290 A
2608 FPK PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:51.137351 A
2609 BEATA ROSIŃSKA LA BERLA 2020-08-24 09:00:51.157921 A
2610 Gabinet Kosmetyczny Dorota Motyl 2020-08-24 09:00:51.163577 A
2611 CZARCI PAZUR Agata Dzięgielewska 2020-08-24 09:00:51.163870 A
2612 MOTOR KLUB PAWEŁ DUDZIAK 2020-08-24 09:00:51.164079 A
2613 dr shoes Piotr Kozak 2020-08-24 09:00:51.181092 A
2614 ULLMOO MONIKA HAUSER 2020-08-24 09:00:51.181151 A
2615 BIURO WYSTAW I REKLAMY “ALLPO” S.C. SKIBIŃSKI A., WRÓBEL P. 2020-08-24 09:00:51.185140 A
2616 Akademia Baletu “Balerina” Iryna Prakharenka-Kosmowska 2020-08-24 09:00:51.188267 A
2617 FIRMA HANDLOWA “STAŚ,ZOSIA I JAŚ” ALDONA NOWAK 2020-08-24 09:00:51.219243 A
2618 RESTAURACJA “PIĘTERKO-STAROPOLSKA” ZOFIA WROTECKA,KAROLINA SOWA 2020-08-24 09:00:51.237500 A
2619 ACTIVE FIT MAGDALENA NAWROCKA 2020-08-24 09:00:51.237718 A
2620 ALEKSANDRA WÓJCIK “AMARINA” 2020-08-24 09:00:51.237886 A
2621 RENATA JÓZEFIAK Salon Fryzjerski 2020-08-24 09:00:51.267870 A
2622 EWA MAJEWSKA RESTAURACJA “CARMEN” 2020-08-24 09:00:51.267875 A
2623 LILLA CAFE PATRYCJA MURAWSKA 2020-08-24 09:00:51.277102 A
2624 Print in Poland Sonia Wagner 2020-08-24 09:00:51.277279 A
2625 Z-DANCE Magdalena Andrzejewska 2020-08-24 09:00:51.289731 A
2626 MAGIC ENGLISH PAULINA MACHOWICZ 2020-08-24 09:00:51.296495 A
2627 KAROLINA ŁUCZAK STUDIO STYLIZACJI 2020-08-24 09:00:51.318234 A
2628 ANNA MAJEWSKA 2020-08-24 09:00:51.338050 A
2629 LIDIA ŁAGÓDKA ŁAGÓDKA LIDIA FRYZJERSTWO MĘSKIE 2020-08-24 09:00:51.355874 A
2630 Instytut Kosmetologii Profesjonalnej Centrum Szkoleniowe AliRe SANDRA MAKOWSKA 2020-08-24 09:00:51.644814 A
2631 Firma Usługowo-Handlowa Magdalena Sołtysiak 2020-08-24 09:00:51.645001 A
2632 KAROLINA JAGIEŁŁO-REGINIA SALON FRYZJERSKI KJR ATELIER 2020-08-24 09:00:51.655102 A
2633 ADP DOROTA, PRZEMYSŁAW STANKOWSCY, ROBERT BIAŁACH S.C. 2020-08-24 09:00:51.663213 A
2634 KONRAD MAIK 2020-08-24 09:00:51.663215 A
2635 IZABELA KAJKOWSKA “IKART” AGENCJA ARTYSTYCZNA 2020-08-24 09:00:51.739333 A
2636 FRESA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2020-08-24 09:00:51.751238 A
2637 STOWARZYSZENIE JAROCIN XXI 2020-08-24 09:00:51.827148 A
2638 “MONAMI” MONIKA MATUSZAK 2020-08-24 09:00:51.896143 A
2639 ARKADIUSZ WDOWCZYK PIZZA PLANETA BIS 2020-08-24 09:00:51.896242 A
2640 TRENER BIZNESU Bartosz Zaborowski 2020-08-24 09:00:51.896443 A
2641 ANNA SOBIAK-PIETRASZKIEWICZ FENIX 2020-08-24 09:00:51.940089 A
2642 ABKM2 Agnieszka Głuszkowska 2020-08-24 09:00:52.036376 A
2643 USŁUGI KOSMETYCZNE Wioletta Mieszała 2020-08-24 09:00:52.036378 A
2644 Agroturystyka Sołtysówka Adam Stańko 2020-08-24 09:00:52.036409 A
2645 BLUE JAY ENGLISH AGNIESZKA WACHOWSKA 2020-08-24 09:00:52.088436 A
2646 KRAFT STAND PATRYCJA KALISZ-TROFIMIUK 2020-08-24 09:00:52.127970 A
2647 Pizzeria “PICCOLO” Irena Wójcik-Śliwa 2020-08-24 09:00:52.129103 A
2648 “KISIELICE” – MICHAŁ MARCINKOWSKI 2020-08-24 09:00:52.171396 A
2649 POLE DANCE SCHOOL KATARZYNA WOJCIECHOWSKA 2020-08-24 09:00:52.180935 A
2650 Agencja Artystyczna Mateusz Wójcik 2020-08-24 09:00:52.212676 A
2651 FLAXGOW MICHAŁ FLAK 2020-08-24 09:00:52.212721 A
2652 EWELINA BŁACHNIO GABINET KOSMETYCZNY ORCHIDEA 2020-08-24 09:00:52.212724 A
2653 BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH I REKREACYJNYCH “STUDIO FORMY” KRZYSZTOF KAWA 2020-08-24 09:00:52.287111 A
2654 MOOD Alina Wilczek 2020-08-24 09:00:52.287128 A
2655 IURIS Krzysztof Stróżyński 2020-08-24 09:00:52.318553 A
2656 CZARNE MLEKO MARIA PASŁAWSKA 2020-08-24 09:00:52.318817 A
2657 ENGLISH SYLWIA ZIAŁA 2020-08-24 09:00:52.318829 A
2658 Beata Lichodziejewska-Wojnowska 2020-08-24 09:00:52.319097 A
2659 ANNA RACZYŃSKA GABINET KOSMETYCZNY 2020-08-24 09:00:52.319145 A
2660 ARKADIUSZ JAKOBSCHE AGENCJA ARTYSTYCZNA “VIVO” 2020-08-24 09:00:52.332948 A
2661 POZNAŃSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:52.339128 A
2662 JURAMS SZKOLENIA I DORADZTWO BHP I PPOŻ LUCYNA JASKÓLSKA 2020-08-24 09:00:52.345510 A
2663 Marian Sobecki ObozySobecki 2020-08-24 09:00:52.347029 A
2664 Maya School Maja Tuszewska 2020-08-24 09:00:52.358488 A
2665 Marietta Siminiak Makeup 2020-08-24 09:00:52.358993 A
2666 Wojciech Gorzelanny 2020-08-24 09:00:52.359623 A
2667 USŁUGI-SZKOLENIA-BHP ARTUR PYSZEWSKI 2020-08-24 09:00:52.365297 A
2668 EMPIRE TATTOO HUBERT RUSIN 2020-08-24 09:00:52.365716 A
2669 TRENER JĘZYKA ANGIELSKIEGO ANNA KOSTECKA 2020-08-24 09:00:52.366585 A
2670 Firma Handlowo Usługowa Mikołaj Keter 2020-08-24 09:00:52.385169 A
2671 SALON URODY “DOMINIKA” DOMINIKA ZAWADA 2020-08-24 09:00:52.471694 A
2672 ANDRZEJ PAŁASZ – MAŁA GASTRONOMIA 2020-08-24 09:00:52.520621 A
2673 “GRUPA SURF” S.C. AGNIESZKA KIEŁCZEWSKA, MICHAŁ KIEŁCZEWSKI 2020-08-24 09:00:52.520790 A
2674 Salon Fryzjerski “DOROTA” Dorota Perlicjan 2020-08-24 09:00:52.551816 A
2675 MASKONUR EVENT MARCIN DOBRZAŃSKI 2020-08-24 09:00:52.551870 A
2676 4FUN-EVENTS KRZYSZTOF MATUSZKOWIAK 2020-08-24 09:00:52.589162 A
2677 “EUROLOGISTICS” S.C. ADAM BŁUŚ,MONIKA SZAFRAŃSKA-BŁUŚ 2020-08-24 09:00:52.589419 A
2678 LASER TAG OLIVIER ŚMIGIELSKI 2020-08-24 09:00:52.621158 A
2679 Gabinet Kosmetologiczno-Podologiczny PodoEsthetic Klaudia Lisowska-Kozłowska 2020-08-24 09:00:52.621262 A
2680 EC Karol Łuczak 2020-08-24 09:00:52.631071 A
2681 SKATE AND DANCE ANNA PISKUNOVA 2020-08-24 09:00:52.631271 A
2682 Still Point Natalia Gliniecka 2020-08-24 09:00:52.647465 A
2683 CRRUP – Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zając 2020-08-24 09:00:52.660998 A
2684 BIURO PODRÓŻY “SOLTUR”  MAGDALENA FREUDENREICH-NOWAK 2020-08-24 09:00:52.678481 A
2685 RESTAURACJA “RATUSZOWA” GRAŻYNA PIETRASZEWSKA, HIERONIM PIETRASZEWSKI S.C. 2020-08-24 09:00:52.701550 A
2686 SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA “POWRÓCISZ TU” 2020-08-24 09:00:52.703393 A
2687 KATARZYNA JANCZAK JK MARKETING 2020-08-24 09:00:52.829535 A
2688 SALON KOSMETYCZNO-LECZNICZY “ILONA” 2020-08-24 09:00:52.840996 A
2689 VANTAGE EXHIBITIONS AND EVENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:52.843181 A
2690 Adam Walerjańczyk Usługi szkoleniowo-doradcze 2020-08-24 09:00:52.848414 A
2691 MASAŻE I TERAPIE MANUALNE AGNIESZKA BRZEZIŃSKA 2020-08-24 09:00:52.856996 A
2692 BEAUTY GARDEN PAMELA KLAJNER 2020-08-24 09:00:52.863306 A
2693 SALON PIĘKNA I RELAKSU BARBARA ECHAUST 2020-08-24 09:00:52.871263 A
2694 BIURO PODRÓŻY “STREFA PODRÓŻY”S.C. MARIUSZ KOTOWICZ, ZUZANNA TITTENBRUN 2020-08-24 09:00:52.874880 A
2695 FIZJO-OFFICE MOBILNA FIZJOTERAPIA KAMILA JANKOWIAK 2020-08-24 09:00:52.895018 A
2696 BUFET-KAWIARNIA-USŁUGI-TAXI JACEK PRONIAK 2020-08-24 09:00:52.909251 A
2697 Soul Travel RENATA SABELA 2020-08-24 09:00:52.927297 A
2698 Krzysztof Pyrzyk PROFI-MATMA USŁUGI KOREPETYTORSKIE 2020-08-24 09:00:52.927302 A
2699 ART LINGO MARTA LEWANDOWSKA 2020-08-24 09:00:52.927325 A
2700 SALON KOSMETYCZNY EXCLUSIVE MARTA SIERADZKA 2020-08-24 09:00:52.933449 A
2701 STUDIO FRYZUR VISAGE JOANNA DWORNIK 2020-08-24 09:00:52.976208 A
2702 ROBERT MASŁOWSKI 2020-08-24 09:00:52.976611 A
2703 VACATION CENTER N. JĘDRZEJOWSKA, J. SCHULC SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:52.977111 A
2704 NovaRatio Łukasz Szydłowski 2020-08-24 09:00:53.011070 A
2705 WCNS S.C. 2020-08-24 09:00:53.011071 A
2706 JULITA RUTA “POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE” 2020-08-24 09:00:53.011130 A
2707 ŁUKASZ WACŁAWCZYK “TRAVELSTORE” BIURO PODRÓŻY, TUI CENTRUM PODRÓŻY 2020-08-24 09:00:53.030306 A
2708 TAKA KARMA MARZENA MIŁOGRODZKA 2020-08-24 09:00:53.050334 A
2709 ŁUKASZ MATUSZEWSKI 2020-08-24 09:00:53.050439 A
2710 USŁUGI KOSMETOLOGICZNE DOMINIKA MAKSYMIV 2020-08-24 09:00:53.085082 A
2711 arleton Arleta Tonder 2020-08-24 09:00:53.088531 A
2712 ABDO HANNA TRABSZYS-ŁUCZEWSKA MACIEJ ŁUCZEWSKI SPÓŁKA JAWNA 2020-08-24 09:00:53.132787 A
2713 AIR TOURS AGNIESZKA POLASZEK 2020-08-24 09:00:53.132817 A
2714 ADAM KROMUSZCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:53.133049 A
2715 ZAPLECZE MAŁGORZATA ZIMNIAK-RUCIŃSKA 2020-08-24 09:00:53.133108 A
2716 Strefa Urody NIna Szenknecht 2020-08-24 09:00:53.133600 A
2717 WIOLETTA WALCZAK 2020-08-24 09:00:53.151312 A
2718 BEZ GRANIC PAWEŁ OSUCHOWSKI 2020-08-24 09:00:53.151370 A
2719 Zefir Biuro Podróży Małgorzata Lewandowicz 2020-08-24 09:00:53.170928 A
2720 Zakład Produkcyjno – Usługowo-Handlowy MESA Sebastian Chałubek 2020-08-24 09:00:53.186992 A
2721 PRACOWNIA PIĘKNA – SALON ESTETYKI I WIZAŻU IWONA RADNIECKA 2020-08-24 09:00:53.229676 A
2722 STUDIO URODY BEAUTY-CLINIQUE MAGDALENA GAWROŃSKA 2020-08-24 09:00:53.229884 A
2723 ANDRZEJ MIĘDZYBRODZKI “SAS-SYSTEM” DORADZTWO PRZECIWPOŻAROWE 2020-08-24 09:00:53.283177 A
2724 MDACADEMY MARIOLA DOMIŃSKA 2020-08-24 09:00:53.283242 A
2725 M-L GASTRO MIKOŁAJ LISIAK 2020-08-24 09:00:53.305404 A
2726 PRACOWNIA INTELEKTU EUREKA EMILIA RUSA 2020-08-24 09:00:53.306080 A
2727 MONIKA LEMBICZ “PEARL”- PROFESJONALNE USŁUGI KOSMETYCZNE 2020-08-24 09:00:53.325208 A
2728 PRZEWODNIK BHP MACIEJ BŁASZAK 2020-08-24 09:00:53.325714 A
2729 TAWERNA NAD ŁOWISKIEM PAULINA OBRACHTA 2020-08-24 09:00:53.325761 A
2730 STREFA MANUALNA JAKUB GRUSZCZYŃSKI 2020-08-24 09:00:53.519836 A
2731 CIĘCIE UPIĘCIE ANNA MARTIN 2020-08-24 09:00:53.523709 A
2732 IBRON EWA ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI EWA IBRON 2020-08-24 09:00:53.579114 A
2733 Salon Fryzjerski “Emilia” EMILIA KOWALSKA 2020-08-24 09:00:53.583156 A
2734 Marita Sideł 2020-08-24 09:00:53.612616 A
2735 TATTOOSHOP Robert Trembiński 2020-08-24 09:00:53.612755 A
2736 IMPRESJE SALON URODY JUSTYNA DOGODA 2020-08-24 09:00:53.613333 A
2737 SALON URODY “KAMELIOWA RÓŻA” ANNA TIETZ 2020-08-24 09:00:53.995602 A
2738 PM STUDIO MALWINA SYPYTKOWSKA 2020-08-24 09:00:54.010183 A
2739 “OzdobiAnka” ANNA ANDRZEJEWSKA 2020-08-24 09:00:54.019039 A
2740 MAKEUP TIME JOANNA SZYMAŃSKA 2020-08-24 09:00:54.019326 A
2741 Anna Zimowska Z.A.spa 2020-08-24 09:00:54.021653 A
2742 EM Salon Urody Emilia Piątyszek 2020-08-24 09:00:54.022368 A
2743 MARDEX MAŁGORZATA SAUKENS, BISTRO POLIGON 2020-08-24 09:00:54.147461 A
2744 Lucyna Skrzypek “LUSSI” 2020-08-24 09:00:54.147480 A
2745 ANDREAS SIKORSKI 2020-08-24 09:00:54.147664 A
2746 GABINET KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI Marlena Gąsiorowska 2020-08-24 09:00:54.828110 A
2747 ALICJA MODRZYK INSTYTUT ZDROWIA I URODY ESTHETIQUE 2020-08-24 09:00:54.828142 A
2748 SALON FRYZJERSKI Milena Hartwig 2020-08-24 09:00:54.856617 A
2749 MavoNorm Lena Dębosz 2020-08-24 09:00:54.959200 A
2750 RAN BRAUN ARTHUR 2020-08-24 09:00:54.990476 A
2751 FIZJOTERAPIA TOMASZ STODOLSKI 2020-08-24 09:00:54.990697 A
2752 KINGA STEFAŃSKA SALON KOSMETYCZNY 2020-08-24 09:00:55.081077 A
2753 P.H.U. “BART” BARTOSZ KACZMAREK 2020-08-24 09:00:55.082050 A
2754 Za Winklem Marta Szeliga 2020-08-24 09:00:55.116644 A
2755 ZADKŁAD FRYZJERSKI MAGDALENA LEŚNA 2020-08-24 09:00:55.123075 A
2756 ELŻBIETA KĘCEL SALA BANKIETOWA “LACERTA” 2020-08-24 09:00:55.151801 A
2757 Salon Fryzjerski i Solarium Agnieszka Kolecka 2020-08-24 09:00:55.151908 A
2758 REHABILITACJA RAFAŁ ŁAWNICZAK 2020-08-24 09:00:55.153289 A
2759 SALON KOSMETYCZNY ANITA NIEMIER 2020-08-24 09:00:55.216853 A
2760 D&A JOANNA RZAKOWSKA 2020-08-24 09:00:55.217415 A
2761 DOMINIK ZAPART IDEE DESIGN 2020-08-24 09:00:55.217997 A
2762 PAULINA TOMCZAK PAOLA 2020-08-24 09:00:55.271506 A
2763 GABINET KOSMETYCZNY “UNIQUE” JOLANTA KUBIAK 2020-08-24 09:00:55.271602 A
2764 Usługi Muzyczne DJ CEESH Maciejewski Łukasz 2020-08-24 09:00:55.273822 A
2765 STYLISTA JOANNA DANOWSKA 2020-08-24 09:00:55.284707 A
2766 ADRIANA NIEDBAŁA “PAPUGA” 2020-08-24 09:00:55.292157 A
2767 ŁUKASZ CHĘCIŃSKI 2020-08-24 09:00:55.292628 A
2768 KRIOMEDICA POZNAŃSKIE CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:55.292648 A
2769 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE  DANMAR BIS MAREK KUCEMBA 2020-08-24 09:00:55.363098 A
2770 STUDIO URODY PRESTIGE Agnieszka Broniarczyk 2020-08-24 09:00:55.403067 A
2771 ZAKŁAD FRYZJERSKI MĘSKI 2020-08-24 09:00:55.404396 A
2772 J&P STARS PIOTR BUGZEL 2020-08-24 09:00:55.423229 A
2773 “CITITRAVEL POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:55.436687 A
2774 ‘KMIECIK BEATA SALON FRYZJERSKI ‘ 2020-08-24 09:00:55.456340 A
2775 “MATTHIEU” Maciej Bielawny 2020-08-24 09:00:55.515093 A
2776 STRAIGHT AHEAD PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:55.600983 A
2777 BEAUTY BAR ANDŻELINA MALINOWSKA 2020-08-24 09:00:55.601273 A
2778 Psitulanka Kompleksowa Pielęgnacja Psów Natalia Chojnacka 2020-08-24 09:00:55.615098 A
2779 MAREK MIKSA highfiveproject.pl 2020-08-24 09:00:55.627493 A
2780 PFF S.C. JĘDRZEJ BOBEŁ, JOANNA TALARCZYK 2020-08-24 09:00:55.704164 A
2781 ZAKŁAD FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY SP.C.RENATA GRACZYK,DAWID GRACZYK 2020-08-24 09:00:55.704175 A
2782 MALU-MALU BY GOSIA Małgorzata Gryczka 2020-08-24 09:00:55.704285 A
2783 DERMA SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:55.724541 A
2784 USŁUGI BHP I P.POŻ. AGNIESZKA SIBILSKA-BROCZKOWSKA 2020-08-24 09:00:55.839807 A
2785 NATUVITO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:55.907094 A
2786 GABINET FIZJOTERAPII Mateusz Wcisłek 2020-08-24 09:00:56.023142 A
2787 Nazarok Mateusz Kołodziejczyk 2020-08-24 09:00:56.023259 A
2788 ŚMIGLEWSKA KAROLINA SALON FRYZJERSKI CHICAGO 2020-08-24 09:00:56.028712 A
2789 MAKE UP ROOM INSTYTUT PIĘKNA SARA RÓŻEWSKA 2020-08-24 09:00:56.041049 A
2790 Salon fryzjerski GLAMOUR Marek Kociński 2020-08-24 09:00:56.055065 A
2791 SALON KOSMETYCZNY PRESTIGE DARIA KARWIK 2020-08-24 09:00:56.067102 A
2792 MONIKA ZIMNA “MONA” CENTRUM URODY 2020-08-24 09:00:56.283137 A
2793 DZIELĘ SIĘ ŚWIATEM JOANNA DZIELICKA 2020-08-24 09:00:56.285257 A
2794 STRAMIK PIOTR PAWEŁ ABC… EXPO 2020-08-24 09:00:56.423127 A
2795 EDUKARIO ADAM ŻABKA 2020-08-24 09:00:56.480403 A
2796 RYSZARD PĄCZEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE RICARDO 2020-08-24 09:00:56.480445 A
2797 Biuro Podróży TropicAnn Aneta Wewiór 2020-08-24 09:00:56.500426 A
2798 Explorium Sylwia Lipinska 2020-08-24 09:00:56.500558 A
2799 KRZYSZTOF DYS MUSIC 2020-08-24 09:00:56.516993 A
2800 Centrum Szkoleniowo – Kosmetyczne EUPHORIA Natalia Piotrowska 2020-08-24 09:00:56.539779 A
2801 SMARTER Rafał Ignasiak 2020-08-24 09:00:56.541104 A
2802 ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY W KWILCZU KWILECKI KRZYSZTOF 2020-08-24 09:00:56.565214 A
2803 SALON URODY GLAMOUR MAJA CYLKOWSKA 2020-08-24 09:00:56.595601 A
2804 Fizjoterapia Biegacza Grzegorz Stępień 2020-08-24 09:00:56.595676 A
2805 SALON URODY EWELINA RZEMIENIEC 2020-08-24 09:00:56.627231 A
2806 MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE KATARZYNA KUBACKA – DIAMOND NAILS 2020-08-24 09:00:56.648361 A
2807 Strzyżenie i pielęgnacja psów  Beata Długokęcka 2020-08-24 09:00:56.729389 A
2808 CARE STUDIO URODY MARTA JAWORSKA 2020-08-24 09:00:56.767344 A
2809 PRZEMYSŁAW GOLIŃSKI RYNEK6 DRINK BAR & LUNCHE 2020-08-24 09:00:56.780826 A
2810 WOJCIECH MEJER- TENIS 2020-08-24 09:00:56.815035 A
2811 SMART CLUB SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY S.C. AGNIESZKA KUBICKA-BŁOŃSKA,KAROL KUBICKI 2020-08-24 09:00:56.832931 A
2812 ALEKSANDRA SZYDŁOWSKA-GREGOR 2020-08-24 09:00:56.844672 A
2813 SALON KOSMETYCZNY “URODA” HANNA PERS 2020-08-24 09:00:56.844676 A
2814 PRO-PAINTER SPÓŁKA CYWILNA 2020-08-24 09:00:56.856435 A
2815 Bartosz Górski Agencja Artystyczna All in Poznań 2020-08-24 09:00:56.893252 A
2816 JEDYNA NA ŚWIECIE GABINET KOSMETOLOGII EWA WOLSKA 2020-08-24 09:00:56.999163 A
2817 KOMPLEKSOWE USŁUGI REHABILITACYJNE MAREK KRUPIŃSKI 2020-08-24 09:00:57.003062 A
2818 PERFECT ENGLISH ANNA PŁÓCIENNIK-SÜSS 2020-08-24 09:00:57.043073 A
2819 BE – PRETTY KAROLINA PRZYBYLSKA 2020-08-24 09:00:57.043187 A
2820 SUNMAX MARCIN WOJCIECHOWSKI 2020-08-24 09:00:57.043257 A
2821 YOBBOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:57.211165 A
2822 INTER-GOM JACEK GOMÓŁKA “SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY. MAŁA GASTRONOMIA” 2020-08-24 09:00:57.224541 A
2823 JACEK WOLNIEWICZ 2020-08-24 09:00:57.279053 A
2824 BONSAI TRAVEL S.C. MAŁGORZATA FEDUREK, JULIA ZAPAŚNIK 2020-08-24 09:00:57.279146 A
2825 FN Filip Nowak 2020-08-24 09:00:57.282966 A
2826 Magdalena Koch 2020-08-24 09:00:57.285493 A
2827 Studio Urody Lilly  MARTA CHOJAN 2020-08-24 09:00:57.303066 A
2828 MARIUSZ PLICHTA MARYNARSKI.PL 2020-08-24 09:00:57.407606 A
2829 SYLWIA TARGOWSKA “ERFOLG” 2020-08-24 09:00:57.520277 A
2830 “STYLOWA” S.C. 2020-08-24 09:00:57.523228 A
2831 AURA MAŁGORZATA ZIĘTKIEWICZ 2020-08-24 09:00:57.531258 A
2832 SznupiHair Sandra Szczygielska 2020-08-24 09:00:57.531533 A
2833 EWA GIERCZYK Smart Investments 2020-08-24 09:00:57.648401 A
2834 SKARBIEC SMAKÓW ADAM BOROWICZ 2020-08-24 09:00:57.648646 A
2835 VITA-CENTER MARTA OŻADOWICZ 2020-08-24 09:00:57.655275 A
2836 PLAN B PIZZERIA ROBERT BARTOSZAK 2020-08-24 09:00:57.712992 A
2837 N.OLI  PROJECTLASHES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2020-08-24 09:00:57.713710 A
2838 GABINET KOSMETYCZNY BOGUMIŁA MYSZOGRAJ 2020-08-24 09:00:57.754119 A
2839 MOBILNE USŁUGI KOSMETYCZNE DAGMARA PIOTROWSKA 2020-08-24 09:00:57.754512 A
2840 USŁUGI KOSMETYCZNE ALDONA FORNALCZYK 2020-08-24 09:00:57.755336 A
2841 SALON KOSMETYCZNY MONIKA WOŹNIAK 2020-08-24 09:00:57.795119 A
2842 ATELIER Kinga Gubańska 2020-08-24 09:00:57.803394 A
2843 A&I STYLE Alicja Wilk 2020-08-24 09:00:57.812907 A
2844 IMPULS Katarzyna Osińska 2020-08-24 09:00:57.825138 A
2845 Gabinet Kosmetyczny Paulina Lichy 2020-08-24 09:00:57.827144 A
2846 KATARZYNA NOWAK SALON FRYZJERSKI 2020-08-24 09:00:57.835344 A
2847 PAWEŁ GATNER GABINET FIZJOTERAPII I MASAŻU 2020-08-24 09:00:57.836277 A
2848 WYSPIAŃSKA STUDIO Małgorzata Wyspiańska-Matysiak 2020-08-24 09:00:57.901837 A
2849 Usługi Rehabilitacyjne Jędrzej Torzewski 2020-08-24 09:00:57.901936 A
2850 Kajetan Miłowski 2020-08-24 09:00:57.902009 A
2851 Biuro Turystyczne LEO Arkadiusz Bandarz 2020-08-24 09:00:57.903166 A
2852 RESTAURACJA  ”  ZIELONO  MI ”  –  Sipa Mariola 2020-08-24 09:00:57.903171 A
2853 MESSE-PROJEKT S.C. PRZEMYSŁAW SZCZEPANIAK & RAFAŁ MOLEWSKI 2020-08-24 09:00:57.917181 A
2854 Ewelina Zyzak PRYWATNE CENTRUM EDUKACJI I KURSÓW EDU-OK 2020-08-24 09:00:57.979106 A
2855 EWA BEAUTY Ewa Przybylska 2020-08-24 09:00:58.014872 A
2856 “MANUFAKTURA PIĘKNA” OLGA PERZ 2020-08-24 09:00:58.044541 A
 


WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN,