Wsparliśmy

 

 

Kawiarnia Kociak
Ogromnie się cieszymy, że mamy możliwość rozwijać naszą Kawiarnię Kociak razem z WARP. Profesjonalizm, życzliwość i kompetencja pracowników Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości sprawiły, że wspólnie udało nam się odbudować tą legendarną, funkcjonującą od 1962 roku kawiarnie, która znów przyciąga tłumy Klientów i jest prawdziwą dumą Poznania!

 

 

 

 

 

 

 

Hotel – Restauracja Łużyczanka
Moje doświadczenia WARP są jak najlepsze. Profesjonalne i szczegółowe podejście  pracowników,  którzy rozpatrywali mój wniosek dzięki czemu cały proces przebiegł bez zakłóceń i problemów.
Pożyczka, którą otrzymałem pozwoliła mi dokończyć inwestycję polegającą na poszerzeniu moich usług o miejsca noclegowe, a tym samym zwiększyłem atrakcyjność i konkurencyjność mojej firmy. Dzięki tej inwestycji moja firma umocniła się na ryku lokalnym, na którym działam.

 

 

 

 

 

Coffee Cave
Współpraca z WARP, a w szczególności z Panią Julią oraz Panem Markiem przebiegła pozytywnie i bezproblemowo. Profesjonaliści, bardzo konkretni, uśmiechnięci, a całość współpracy super zorganizowana.
WARP pomógł nam przede wszystkim w kolejnym kroku naszego biznesu, w rozwinięciu sprzedaży i rozszerzeniu zakresu usług. Bez pozyskanego finansowania z pewnością trwałoby to dłużej. Podsumowując dla nas wszystko na plus, oby tylko tacy ludzie trafiali się nam na drodze w biznesie i finansach.

 

 

 

 

Magik Magdalena Perenc

Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze wniosków i rozliczeń oraz przesympatycznej, fachowej i rzetelnej obsłudze pracowników WARP w Poznaniu, ogromne grono kursantek z Wielkopolski, skorzystało z refundacji na szkolenia w Akademii Magik w branży beauty oraz z  kursów barberskich.
Uczestniczki naszych szkoleń dzięki szkoleniom z refundacji podniosły swoje kwalifikacje, wyeliminowały błędy  oraz poszerzyły wachlarze swoich usług, dzięki czemu ich gabinety kosmetyczne,  stały się bardziej atrakcyjne na ich lokalnych rynkach i oferują usługi na najwyższym poziomie. 

Zdjęcie kawiarni Kociak w Poznaniu


 

Zdjęcie Hotel - Restauracja Łużyczanka

 


Logotyp Coffee Cave

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Magik Magdalena Perenc

Newsletter klientów WARP