Rozwój z dotacją – dofinansowanie do kursów i szkoleń

20.03.2023
10.00 - 11.30
online
Kategoria: Dotacje
Rozwój z dotacją – dofinansowanie do kursów i szkoleń
20.03.2023 10.00 - 11.30
online

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne online pt. „Rozwój z dotacją – dofinansowanie do kursów i szkoleń” dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń i kursów dla dorosłych mieszkańców Wielkopolski.

Wiemy, że obecny rynek pracy wymaga od pracownika ciągłego rozwoju, bycia na czasie z wiedzą lub gotowości na zmianę branży. Dlatego dzięki WARP Sp. z o.o. możesz podnieść swoje kwalifikacje pozyskując środki na rozwój.
Dla kogo:
Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich mieszkających, pracujących lub uczących się na obszarze województwa wielkopolskiego bez względu na status na rynku pracy.

Termin: 20 marca 2023 r., godz. 10:00 – 11.30

 

Plan spotkania:
  • O projekcie „Rozwój z dotacją”
  • Do kogo skierowany jest projekt?
  • Na co można uzyskać wsparcie?
  • Jaka jest kwota dofinansowania?
  • Jak się zgłosić do projektu?
  • Co to jest Baza Usług Rozwojowych i jak się tam zapisać?
  • Co muszę zrobić, aby otrzymać środki?
Prowadząca szkolenie:
MARTA JUSZCZAK – od 18 lat zaangażowana w rozwój wielkopolskich przedsiębiorców i wdrażanie projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej. Kierownik zespołu z kilkunastoletnim doświadczeniem, a także kierownik projektów skierowanych na rozwój kompetencji i przedsiębiorczości. Wykładowca WSB w Poznaniu. Od 2006 roku prowadzi szkolenia z dofinansowania projektów, ich rozliczania i wdrażania, a także przygotowywania biznesplanów. W sumie przeszkoliła ponad 1000 osób.

 

Rejestracja:

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację pod adresem: https://app.evenea.pl/event/rozwoj-z-dotacja/

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania.
Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.
Serdecznie zapraszamy!
Newsletter klientów WARP