Webinarium pt. „Przedsiębiorco oszczędzaj pieniądze i środowisko! Poznaj pożyczkę EKOenergetyczną II”

13.04.2023
11.00-11.45
Kategoria: Pożyczki
Webinarium pt. „Przedsiębiorco oszczędzaj pieniądze i środowisko! Poznaj pożyczkę EKOenergetyczną II”
13.04.2023 11.00-11.45
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt. „Przedsiębiorco oszczędzaj pieniądze i środowisko! Poznaj pożyczkę EKOenergetyczną II”.

  Webinarium odbędzie się w czwartek 13 kwietnia 2023 r. w godzinach od 11:00 do 11:45  online na platformie Zoom.

  Celem webinarium będzie przedstawienie zasad ubiegania się o wsparcie zwrotne w postaci Pożyczki EKOenergetycznej II dla wielkopolskich przedsiębiorców. Pożyczka przeznaczona na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, mających na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawa jakości powietrza, w szczególności w zakresie: produkcji, transportu, magazynowania lub wykorzystywania wodoru, poprawy efektywności energetycznej, produkcji energii z OZE, zakupu niskoemisyjnych środków transportu na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.

  • Kwota pożyczki – do 1 000 000,00 zł
  • Okres spłaty – do 132 miesięcy
  • Karencja – do 18 miesięcy
  • Oprocentowanie – od 0,5%

   

  Chcesz zoptymalizować koszty w Twojej firmie? Potrzebujesz środków na nowe przedsięwzięcie? Dołącz do bezpłatnego webinarium i poznaj szczegóły dotyczące niskooprocentowanej Pożyczki EKOenergetycznej II.

  Do udziału  zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich firm z województwa wielkopolskiego.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 13 kwietnia do godziny 9.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. realizuje zadania realizowane ze środków publicznych powierzonych Wielkopolskiemu Funduszowi Rozwoju sp. z o.o. przez Województwo Wielkopolskie.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

  ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz
  tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372

   

  Załączniki:

  Program spotkania

  Newsletter klientów WARP