Materiał z webinarium – ,,Rozwój z Pożyczką PROrozwojową…To takie PROSTE!”

29.07.2022
11:00-12:00
online
Kategoria: PIFEW
Materiał z webinarium – ,,Rozwój z Pożyczką PROrozwojową…To takie PROSTE!”
29.07.2022 11:00-12:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Pytania i odpowiedzi z webinarium:

  1. Jakie może być maksymalne oprocentowanie pożyczki?
  Maksymalne oprocentowanie pożyczki dla podmiotów, które nie wpisują się w preferencje na dzień 29.07.2022 r. może wynieść 9,81%, jest to stopa bazowa 5,81% + marża.

  2. Czy można wziąć pożyczkę, na remont wynajmowanego lokalu, który będzie przeznaczony również pod wynajem
  Jeżeli celem pożyczki jest remont to nie ma przeciwskazań dla firm, których kod PKD jest związany z najmem, tj. PKD 68.20.Z – Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

   3. Jak ustalana jest kwota maksymalna pożyczki?
  Maksymalna kwota pożyczki wynika z regulaminu udzielania Pożyczki Prorozwojowej  i jest uzależniona od zdolności pożyczkowej wnioskodawcy oraz wartości proponowanego zabezpieczenia.

  4. Czy z pieniędzy uzyskanych z pożyczki możemy opłacić faktury które zostały już nam wystawione przed zawarciem umowy pożyczkowej?
  Wykluczone jest jedynie refinansowanie całości lub części wydatków, które na dzień złożenia wniosku o udzielenie Jednostkowej Pożyczki zostały już poniesione.

   5. Czy zakupiony środek trwały za kwotę pożyczki może stanowić zabezpieczenie ?
  Tak

  6. Czy celem inwestycyjnym może być zakup samochodu dostawczego używanego?
  Tak

  7. Chciałabym założyć firmę transportowa, dlaczego na starcie transport wykluczony jest z niskiego oprocentowania, skoro byłby to Start Up?
  Firma transportowa nie jest wykluczona z ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę dla Start-upów, jeśli inwestycja nie będzie dotyczyła zakupu środków transportu.


  Jesteś mikro-, małym, a może średnim przedsiębiorstwem? A może reprezentujesz start-up? Czy dopiero rozpoczynasz przygodę z własną działalnością gospodarczą i szukasz atrakcyjnych środków na rozwój? Nic prostszego! Dołącz do bezpłatnego webinarium i poznaj szczegóły dotyczące niskooprocentowanej Pożyczki Prorozwojowej!

  Celem webinarium będzie przedstawienie nowego produktu w ofercie WARP Sp. z o.o. dla wielkopolskich przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać. Niskie i stałe oprocentowanie, już od 3,42% oraz możliwość finansowania wydatków bieżących, obrotowych i inwestycyjnych to tylko niektóre atuty, które wyróżniają Pożyczkę Prorozwojową. Sprawdź szczegóły i już dziś dołącz do bezpłatnego webinarium! Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich firm z województwa wielkopolskiego.

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu prowadzony przez WARP Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt. „Rozwój z Pożyczką PROrozwojową…To takie PROSTE!”

  • Webinarium odbędzie się w piątek 29 lipca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00  online na platformie Zoom.
  • Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 28 lipca do godziny 12.00.

   W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Organizator:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz
  tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372
  e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania


  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

  Newsletter klientów WARP