Arena Biznesu – inspirujące spotkanie w Hotelu Kolegiackim

„Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, pozostali konkurują”– to hasło przewodnie Areny Biznesu- polskiej  organizacji rekomendacji biznesowych.

13 czerwca 2019r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Poznańskiej Grupy Areny Biznesu. Sesję networkingową moderował Artur Sójka – mówca, trener, networker, współautor książki “Eventworking – czyli jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń. Praktyczny poradnik dla przedsiębiorcy”.

Spotkania Areny Biznesu to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, znalezienia partnera biznesowego, czy też wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. To doskonałe miejsce do budowania długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu oraz do zaprezentowania własnych produktów i usług szerokiemu gronu odbiorców.

W grupach Areny Biznesu obowiązuje zasada wyłączności na branżę, czyli w grupie jest tylko jeden przedstawiciel danej branży np. architekt, radca prawny czy księgowy. Dzięki temu członkowie danej grupy polecają klientów oraz umawiają spotkania biznesowe, a przedsiębiorcy efektywniej rozwijają swoje firmy oraz pozyskują nowych klientów. Wydarzenia mają cykliczny charakter i odbywają się raz na 2 tygodnie w godzinach popołudniowych.

Oferta WARP cieszyła się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Mieliśmy okazję porozmawiać z naszymi beneficjentami oraz zapoznać z produktami osoby planujące rozwinąć działalność. Możliwość poszerzenia kontaktów z pewnością wpłynie na jeszcze większą rozpoznawalność naszej firmy i oferty.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do uczestnictwa w Arenie Biznesu!

 

 

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN