Drugie spotkanie Klubu Pożyczkobiorcy!

Ostatni czwartek listopada spędziliśmy w przemiłej atmosferze. Organizacja drugiego spotkania Klubu Pożyczkobiorcy przyniosła fantastyczny odzew oraz zaoowocowała kolejnymi kontaktami.

 

Ideą klubu jest wzajemne dzielenie się wiedzą. Chcemy by nasi Beneficjenci mogli zaprezentować swoje biznesy za pomocą kwalifikacji, umiejętności i wiedzy z zakresu swojej branży. Pragniemy poznawać bliżej tych, którzy zaufali nam i rozwinęli wymarzone biznesy. Edukujemy i przedstawiamy aktualnie realizowane projekty oraz motywujemy do poszerzania działalności.
Prelekcje Kierownika Koordynacji Projektów Anny Nadstawskiej i Dyrektora Funduszu Pożyczkowego Tadeusza Wojtaszaka dostarczyły nam szczegółowej wiedzy o możliwościach dofinansowania na szkolenia oraz finansowanie działalności z Małej Pożyczki Inwestycyjnej.
Nasza Klientka, Pani Jolanta Dudziak zaprezentowała nam szykujące się zmiany w prawie w zakresie ulg i korzyści dla przedsiębiorców w 2020 roku.
Wyjątkowym gościem był także Pan Romuald Fabisiak z Banku Gospodarstwa Krajowego, który przedstawił nam rolę BGK w inicjatywie jeremie2.

Wczorajsze spotkanie przyniosło wiele radości i mobilizacji do kolejnych działań. Największą satysfakcją jest frekwencja oraz dobre słowo od naszych Beneficjentów. Takie wydarzenia dają dowód na to, że przedsiębiorcy nie stoją w miejscu i aktywnie uczestniczą i dyskutują by później przyczyniać się do rozwoju gospodarki naszego województwa.

 

 

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN