Fundusz Pożyczkowy to My!

Witamy Cię w Funduszu Pożyczkowym!

 

 

Powstaliśmy 15 lat temu. Był to strzał w 10, gdyż w tym czasie zaufało nam ponad 2000 przedsiębiorców!

Na początku było nas tylko 3, a obecnie nasz zespół liczy aż 30 pozytywnie zakręconych osób! Zajmujemy dwa piętra w budynku na PIEKARACH 19  . Biuro Obsługi Klienta mieści się na parterze, a pozostali pracownicy mają ze swoich biur wspaniały widok na Poznań.

Pokażemy Ci czym zajmują się nasi pracownicy, z którymi będziesz miał kontakt od momentu ubiegania się o pożyczkę, aż do chwili jej spłaty.

W Biurze Obsługi Klienta zawsze pięknie pachnie pączkami i świeżo mieloną kawą. W tej atmosferze miło jest porozmawiać na temat Twojego pomysłu na biznes. Nasze koleżanki udzielą Ci szczegółowych informacji na temat możliwości finansowania potrzeb Twojej firmy. Ponadto dokonają wstępnej weryfikacji wniosku oraz wskażą i objaśnią Ci kolejne etapy ubiegania się o pożyczkę. Następnie Twoje dokumenty trafią do działu Analiz.

Od tej chwili to Zespół Analiz Pożyczkowych będzie się z Tobą kontaktować, najczęściej z prośbą o wyjaśnienie wątpliwości lub uzupełnienie dokumentów. Gdy aplikacja będzie kompletna, zostanie podjęta decyzja o przyznaniu, bądź odmowie udzielenia pożyczki. Liczymy jednak, że dołączysz do grona naszych klientów i spotkamy się podczas podpisania umowy. Jeszcze tylko kilka kroków i środki wpłyną na Twoje konto.  

Od tego momentu, aż do końca trwania umowy, opieką otoczy Cię Zespół Rozliczeń, Kontroli i Windykacji. Pracownicy tego działu będą pomagać Ci w rozliczeniu pożyczki. Być może odwiedzą Cię przy okazji kontroli wydatkowania środków. Jesteśmy przekonani, że będziesz terminowo spłacał zobowiązania i nie spotkacie się podczas inspekcji windykacyjnej. Jeśli jednak pojawią się problemy finansowe, to właśnie oni postarają się pomóc Ci w ich rozwiązaniu.

Nad wszystkim czuwa dział Sprawozdawczości, z którym najprawdopodobniej nie będziesz miał do czynienia, lecz dziewczyny, które w nim pracują będą bacznie przyglądać się Twojemu postępowi w realizacji umowy. Wszystko zbadają, zmierzą, zważą i dalej przekażą.

Jesteśmy dumni, że tak wielu przedsiębiorców, dzięki naszej pracy, nabrało wiatru w żagle.

Czekamy jeszcze na CIEBIE!  

 

 

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN