Dokumentacja projektu

UWAGA: Informujemy, że dokumentacja Projektu została przekazana do akceptacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. opublikuje dokumentację niezwłocznie po jej zatwierdzeniu przez Instytucję Zarządzającą.

W związku z faktem, że w okresie przejściowym, tj. do czasu pełnego uruchomienia Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, to Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wraz z Partnerami – Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie i Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, jako Operator w projekcie pn. „Usługi rozwojowe dla Wielkopolan” decydują o uznaniu dokumentu za potwierdzający uzyskanie kwalifikacji ważnych dla rynku pracy (tzw. kwalifikacji rynkowych), prosimy o zapoznanie się z przygotowanym Poradnikiem dotyczącym uzyskiwania kwalifikacji, który ułatwi ocenę, zarówno Operatorowi, jak i usługodawcy, czy dany dokument spełnia wszystkie niezbędne przesłanki dla jego akceptacji.

Operator dokonuje weryfikacji cen usług rozwojowych na podstawie Porównywarki cen usług zamieszczonej na stronie BUR: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/porownywarka.

Obecnie Operator ustala z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego szczegóły dotyczące korzystania z ww. Porównywarki. Wszelkie informacje będą publikowane na stronie WARP Sp. z o.o.

 

Newsletter klientów WARP