Działanie 8.2 PO IG w nowej odsłonie


W związku z trwającym do 7 lipca bieżącego roku naborem wniosków w ramach Działania 8.2 PO IG serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w jego
NOWEJ ODSŁONIE!

 

Przypominamy: Działanie 8.2 PO IG służy wspieraniu relacji typu B2B pomiędzy przedsiębiorstwami. Przewiduje ono możliwość dofinansowania zakupu i wdrożenia rozwiązań elektronicznych wspomagających współpracę i relacje pomiędzy Państwa przedsiębiorstwem a współpracującymi partnerami biznesowymi.

 


W ślad za nowymi potrzebami dynamicznie zmieniającego się rynku dokonano zmian w przepisach, które mają umożliwić wspieranie bardziej zróżnicowanych projektów, uwzględniających najnowsze trendy na rynku elektronicznych rozwiązań typu B2B!


I tak – zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami dofinansowanie mogą otrzymać m.in. projekty przewidujące stworzenie internetowych portali B2B, do których partnerzy wnioskodawcy uzyskają zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Warunkiem uzyskania dotacji musi być realizacja celu Działania 8.2 PO IG polegającego na rozpoczęciu lub rozwoju współpracy B2B w oparciu o rozwiązanie elektroniczne. Jednocześnie dofinansowanie będzie mogło objąć modernizację wewnętrznych zasobów informatycznych u beneficjenta (zakup nowego sprzętu, oprogramowania) z zastrzeżeniem, iż zasoby te będą wykorzystywane w celu koordynacji działań między przedsiębiorcami i będą niezbędne do osiągnięcia pełnej wydajności funkcjonowania wdrażanego systemu B2B. Należy więc podkreślić, iż sama
informatyzacja wewnętrzna przedsiębiorstwa nadal nie może stanowić wyłącznego, czy wiodącego celu projektu realizowanego w ramach działania 8.2 PO IG.

 

Nabór do Działania 8.2

 

{fshare}
WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

22 czerwca 2022

Webinarium pt. „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla przedsiębiorców”.

Informujemy, że webinarium pt. „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla przedsiębiorców” zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Prowadzisz działalność? Jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy w oparciu o rozwiązania skierowane do osób ze szczególnymi potrzebami? Potrzebujesz praktycznego wsparcia? Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem webinarium będzie przedstawienie informacji o programie Dostępności. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy wytwarzają produkty lub oferują usługi i chcą, aby mogły z nich korzystać osoby ze szczególnymi potrzebami na równi z pozostałymi użytkownikami (technologie kompensacyjne i asystujące) lub też chcieliby wiedzieć jak projektować produkty, środowiska, programy lub usługi w taki sposób, by były użyteczne dla wszystkich, bez potrzeby adaptacji (uniwersalne projektowanie) bądź są zainteresowani wprowadzeniem tych produktów i usług na rynek (komercjalizacja). Podczas webinarium dla przyszłych i początkujących przedsiębiorców, zostaną omówione kwestie związane z finansowaniem możliwości uczenia się od doświadczonych ludzi biznesu, prowadzących firmy w innych państwach. Grupa docelowa webinarium to: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla przedsiębiorców”. Webinarium odbędzie się w środę, 22 czerwca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 20.06.2022 do godziny 12:00. Formularz znajduje się poniżej informacji o webinarium. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Link zostanie przesłany po zakończeniu zapisów na webinarium.   Organizator: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.Grunwaldzka 2, 64-920 Piłatel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl   Załączniki:Program spotkania W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN