Misja polskich firm na targi JAPAN IT WEEK – maj 2012 r., Tokio

 

Informujemy, iż Polska Izba Gospodarcza w Japonii wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio (WPHI) oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają polskie firmy z branży IT do udziału w targach JAPAN IT WEEK.

 
Targi odbędą się w dniach 9-11 maja 2012 r. w Tokio.

 

Uwaga! Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie kosztów udziału w misji w ramach pomocy de minimis udzielanej przez Ministerstwo Gospodarki. Zainteresowani udziałem w misji i skorzystaniem z dofinansowania proszeni są o pilny kontakt: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

 

JAPAN IT WEEK jest najlepszym miejscem do promocji i pobudzenia popytu na oferowany produkt na japońskim rynku oraz nawiązania współpracy z japońskimi i innymi zagranicznymi przedsiębiorcami sektora IT.

 

Polskie firmy będą mogły skorzystać z:
–  polskiego stoiska,
–  seminarium,
– bilateralnych spotkań kooperacyjnych z przedstawicielami japońskich firm z branży IT oraz lokalnych izb gospodarczych.

 

Więcej informacji na temat udziału w JAPAN IT WEEK znajduje się pod linkiem:

http://www.een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/ITweek_2012.html

 

 

 

 

 

 

 

 

WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

21 kwietnia 2021

Webinarium pt. „Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”.

Chcesz prowadzić własną działalność? Potrzebujesz wsparcia na start? Chcesz być sobie szefem? To spotkanie jest dla Ciebie! Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem webinarium będzie przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie, w formie pożyczki, na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie woj. wielkopolskiego. Webinarium skierowane jest do każdej osoby chcącej pozyskać środki na działalność. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”. Webinarium odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl do 19 kwietnia do godziny 12:00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.   Organizator:Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl   Załączniki:Program spotkania Formularz zgłoszeniowy   W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN,