Świętujmy razem 17 lat w Unii Europejskiej!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) już lada chwila. Spędź fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

Tym razem świętowanie odbędzie się w nieco zmienionej formule – hybrydowej. Jest to podyktowane przede wszystkim troską o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników wydarzenia.

Już dziś można zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie. Jeśli nie możesz się już doczekać, odwiedź stronę www.dniotwarte.eu i zapoznaj się z materiałami video.

Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich!

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
pila.fe@wielkopolskie.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

Obecnie konsultacje prowadzone są wyłącznie telefonicznie, mailowo oraz poprzez komunikator gg i skype.

Nie czekaj, sprawdź już dziś!

Newsletter klientów WARP