Po targach przedsiębiorczości w Pile

 

Punkt Konsultacyjny KSU w Pile prowadzony przez WARP wziął udziału w Targach przedsiębiorczości organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Pile w dniu 23 marca 2013 r.

 

 

 

Targi przedsiębiorczości zorganizowane zostały głównie z myślą
o studentach WSB w Pile. Podczas Targów, na stoiskach wystawienniczych, zaprezentowali swoje firmy studenci tej uczelni, co miało pobudzić cechy przedsiębiorcze oraz zachęcić do otwierania własnych firm przez pozostałych studentów.
Doradca Punktu Konsultacyjnego KSU uczestniczył w konferencji pt. „Zostać Przedsiębiorcą? Nie czekaj, tylko działaj!”, podczas której omówił możliwości pozyskania środków finansowych na uruchomienie własnej firmy oraz ofertę usług PK KSU. Podczas konferencji przedstawiono także możliwości wsparcia biznesu w ramach preinkubacji oraz tzw. "dobre praktyki", czyli tajniki udanego biznesu słowami przedsiębiorców, którzy na własnej skórze przekonali się jak pozyskać dotację na start, pożyczkę na rozwój, jak zadbać o klientów oraz wypracować sobie dobrą renomę.

Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy i szukasz wszelkich informacji z tym związanych, skontaktuj się z najbliższym Punktem Konsultacyjnym KSU: http://www.warp.org.pl/punkty-konsultacyjne-ksu/kontakt-z-punktami-konsultacyjnymi-ksu.html

 

Zdjęcia – kliknijWRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

Rozwój zawodowy pracowników oraz sprawne rozwiązywanie sporów gospodarczych –relacja ze spotkania.

31 maja br. w Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu, odbyło się spotkanie biznesowe dotyczące rozwoju zawodowego pracowników. Wydarzenie otworzyli Wojciech Kruk, prezydent WIPH oraz Krzysztof Urbaniak, Prezes Zarządu Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Chcę podziękować za bardzo dobrą współpracę z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową na rzecz przedsiębiorców z naszego województwa.- w swojej wypowiedzi, Prezes WARP podkreślił także ponad 18-letnie doświadczenie spółki we wsparciu sektora MŚP. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się w jaki sposób pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów. Jednym z prelegentów była Anna Nadstawska, kierownik zespołu Usług Rozwojowych WARP, która przedstawiła możliwości płynące z dofinansowania do szkoleń zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Głównym celem projektu "Usługi rozwojowe szansą na sukces"  jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców z Poznania, z sektora MŚP oraz ich pracowników, w szczególności w branżach strategicznych dla regionu tzw. smart specialisation,  osób w wieku 50 lat więcej oraz o niskich kwalifikacjach. – podkreśliła Anna Nadstawska. Poznaliśmy szczegóły dotyczące naboru do projektu oraz zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Mieliśmy także okazję posłuchać niezwykle ciekawego case study Wiceprezydenta WIPH, Tomasza Działyńskiego dzielącego się spostrzeżeniami związanymi z niwelowaniem sporów gospodarczych poprzez arbitraż. Ogrom wiedzy oraz możliwość zadawania pytań sprawiły, że uczestnicy spotkania otrzymali niezbędną wiedzę, która ma szansę przyczynić się do rozwoju kolejnych firm i pracowników z Wielkopolski.  

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN