Webinarium pt. „Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw”.

Serdecznie zapraszamy na webinarium “Fundusze dla MŚP. Rozwój wielkopolskich przedsiębiorstw” organizowane przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

Termin: 25 maja 2022 roku, godz. 10.30

Podczas spotkania przedstawione zostaną aktualne modyfikacje przepisów podatkowych Polskiego Ładu, oferta finansowa dla MŚP na cele inwestycyjne i obrotowe oraz możliwości pozyskania dofinansowania do szkoleń dla firm.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

Partnerami wydarzenia są Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania.WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

11 maja 2022

Webinarium pt. “Gwarancja Biznesmax z dotacją – wsparcie przedsiębiorców w realizacji przedsięwzięć”.

Chcesz zrealizować projekty UE niefinansowane ze środków Funduszy Strukturalnych? Chcesz skorzystać ze wsparcia z funduszy? Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem spotkania jest przedstawienie informacji o bezpłatnej gwarancji spłaty kredytu, udzielanej z Funduszu Gwarancyjnego wsparcia innowacyjnych przedsiębiorstw, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Podczas webinarium omówimy kiedy i kto może otrzymać gwarancję z dotacją, co może być nią objęte oraz jak złożyć wniosek. Grupa docelowa webinarium to przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Gwarancja Biznesmax z dotacją – wsparcie przedsiębiorców w realizacji przedsięwzięć”. Webinarium odbędzie się w środę, 11 maja 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 09.05.2022 do godziny 12:00. Formularz znajduje się poniżej informacji o webinarium. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Link zostanie przesłany po zakończeniu zapisów na webinarium.   Organizator:Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl   Załączniki:Program spotkania W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.   [formidable id="112"]
04 maja 2022

Webinarium pt. “Pożyczka na kształcenie – szczegółowe informacje dotyczące wsparcia”.

Chcesz się rozwijać? Chce się szkolić? Potrzebujesz zdobyć nowe kompetencje? Nie wiesz skąd pozyskać środki na specjalistyczne szkolenie? Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem webinarium będzie przedstawienie możliwości ubiegania się o wsparcie pożyczkowe na podnoszenie swoich kwalifikacji m.in. na udział w kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych. Projekt skierowany jest do osób pełnoletnich zamieszkujących na obszarze Polski.Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego w Pile. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Pożyczka na kształcenie - szczegółowe informacje dotyczące wsparcia”. Webinarium odbędzie się w środę, 4 maja 2022 r. w godzinach od 11.00 do 12.00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 02.05.2022 do godziny 12.00. Formularz znajduje się poniżej informacji o webinarium. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Link zostanie przesłany po zakończeniu zapisów na webinarium.   Organizator:Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl   Załączniki:Program spotkania W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.   [formidable id="111"]
10 maja 2022

Zapraszamy na spotkanie w Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że z przyczyn zdrowotnych jednego z panelistów, spotkanie zaplanowane na 10 maja na godz. 10:00 w siedzibie WIPH, zostało przełożone. O nowym terminie poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.Bardzo dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.   Tematem spotkania będzie - Rozwój zawodowy. Jak pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów? Zabezpiecz interes swojej firmy. Jak sprawnie i skutecznie rozwiązywać spory gospodarcze - case study. Podczas spotkania nasi eksperci przybliżą temat rozwoju zawodowego pracowników w Twojej firmie, czyli odpowiedzą na pytania jak i gdzie pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów. Ponadto wieloletni ekspert oraz radca prawny przekaże wiedzę z zakresu prawnego i skutecznego rozwiązywania sporów gospodarczych na przykładzie case study. Termin: 10 maja w godzinach 10:00 – 11:30 Miejsce: siedziba Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (Poznań, Św. Marcin 24/402, 4 piętro, pow. biurowa Galerii MM). Rejestracja: zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@wiph.pl (w treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko, stanowisko, nazwę firmy, telefon kontaktowy) Spotkanie dedykowane jest dla właścicieli firm oraz kadry zarządzającej i kierowniczej. Ilość miejsc ograniczona (15 osób). Liczy się kolejność zgłoszeń.   Paneliści: Anna Nadstawska – Kierownik Zespołu Usług Rozwojowych w  Dziale Koordynacji Projektów Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  Sp. z o.o. w Poznaniu. Ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów unijnych. Wykształcenie wyższe na kierunkach: Rachunkowość i analiza finansowa, EMBA (Executive Master of Business Administration). Tomasz Działyński – Wieceprezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Prezes Pracodawców RP – Wielkopolska. Prawnik, przedsiębiorca, samorządowiec. Arbiter w sprawach rozpoznawanych przez Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej, wpisany na listę Arbitrów Rekomendowanych Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Arbiter Wielkopolskiego Sądu Arbitrażowego. Rzecznik Prasowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Organizatorzy wydarzenia: Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. , Wielkopolski Sąd Arbitrażowy, Wielkopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji.   Serdecznie zapraszamy!

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN