1

Konferencja – TRZY FILARY ROZWOJU FIRMY

Data Wydarzenia: 30.05.2023 9:45 – 15:00

Miejsce: ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wraz z Allegro i programem Firmy Jutra – Google i PFR, zapraszają na konferencję Trzy Filary Rozwoju.

Spotkanie odbędzie się 30 maja 2023 r., w godzinach 9:45-15:00, przy ul. Za bramką 1 w Poznaniu.

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie przedsiębiorcom innowacyjnych strategii oraz możliwości finansowania, by mogli rozpocząć lub rozwinąć e-biznes.
We współpracy z Allegro oraz programem Firmy Jutra – Google i PFR, stworzyliśmy spotkanie, będące odpowiedzią na pytania dzisiejszych przedsiębiorców.
Jak skutecznie prowadzić firmę w Internecie?
W jaki sposób analizować dane?
Jakie rozwinąć biznes bez generowania środków własnych?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą nasi Prelegenci:

Kamila Grotowska – Education and Merchant Development Manager, Pracuje w Allegro już od blisko 12 lat. Obecnie zarządza Akademią Allegro, która jest kompleksowym projektem edukacyjnym, mającym na celu wzmocnienie sprzedaży i dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego.

Bartłomiej Andrzejewski – Specjalizuje się głównie w tematach związanych z SEO, content marketingiem i SXO. Od 6 lat edukuje przedsiębiorców w ramach programów Grow with Google: jako wieloletni doradca w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google i PFR, obecnie również w roli mentora programu Umiejętności Jutra.

Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor Działu Funduszu Pożyczkowego, WARP Sp. z o.o. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności, sprawiło, że doskonale zna bolączki i problemy polskiego przedsiębiorcy. Praca zawodowa dostarczyła mu wielu okazji, żeby przekonać się jak ważne dla firm jest wsparcie i pomoc merytoryczna.

 

Zachęcamy do zapoznania się z planem spotkania:

Harmonogram 

 

UWAGA:
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o wypełnienie powyższego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.05.2023 r., godz. 15:00.