Nabór przedsiębiorstw na targi Hydrogen + Fuel Cells EUROPE 2022 w ramach Hannover Messe w Hannover w dniach 30.05-02.06.2022 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza zainteresowane firmy do zgłaszania się do udziału w stoisku regionalnym marki H2Wielkopolska na targach Hannover Messe 2022, które odbędą się w dniach 30 maja – 2  czerwca 2022r.

Stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego organizowane jest w sektorze Hydrogen + Fuel Cells EUROPE i skierowane jest do wielkopolskich MŚP zainteresowanych uczestnictwem w łańcuchu dostaw i wartości gospodarki wodorowej.

Organizowane w ramach targów przemysłowych Hannover Messe, wydarzenie Hydrogen + Fuel Cells EUROPE należy do najważniejszych miejsc spotkań branży wodorowej z Europy i świata. Informacje na temat wydarzenia znajdziecie Państwo: TUTAJ

Udział w targach umożliwia zaprezentowanie oferty i potencjału uczestniczących w stoisku przedsiębiorstw oraz dostęp do wiedzy z tematyki wodorowej. Ponadto, przedsięwzięcie daje możliwość nawiązania współpracy z partnerami zagranicznymi, zaawansowanymi w budowaniu rozwiązań dla gospodarki wodorowej, w zakresie wymiany doświadczeń i budowania sieci współpracy, przyczyniając się również do promocji gospodarczej, a także promocji Marki H2Wielkopolska, regionu budującego ekosystem gospodarki wodorowej.

Link do formularza zgłoszeniowego oraz wszystkich informacji dotyczących naboru, w tym dokumentów do pobrania: https://h2wielkopolska.pl/naborhannover/

Zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy musi zostać przesłane najpóźniej do 17 lutego 2022 r. (czwartek). O zakwalifikowaniu przedsiębiorstwa decyduje ocena merytoryczna i kolejność zgłoszeń.

Zasady udziału w targach określa regulamin naboru oraz umowa zawierana pomiędzy Województwem Wielkopolskim a przedsiębiorstwem (wszystkie dokumenty dostępne są TUTAJ).

 

Organizator finansuje w ramach udziału 1 przedstawiciela firmy, w formie pomocy de minimis:

  • Podróż z miejsca wylotu/ rozpoczęcia wyjazdu do hotelu oraz z hotelu do miejsca przylotu/zakończenia wyjazdu (transport zapewniony przez Organizatora, zgodnie z informacją przesłaną uczestnikom w terminie późniejszym).
  • Transport na miejscu na trasie hotel-targi (transport zapewniony przez Organizatora).
  • Maksymalnie 3 noclegi ze śniadaniami (hotel zapewniony przez Organizatora ).
  • Dostęp do stoiska regionalnego marki H2Wielkopolska wykupionego przez Województwo –w roli podwystawców (koszty związane z wynajmem, budową i obsługą stoiska nie wchodzą do puli pomocy de minimis).
  • Wejściówki na część wystawową wydarzenia.
  • Wpis do katalogu targowego.
  • Tłumaczenia – na stoisku regionalnym marki H2Wielkopolska.

Maksymalna wartość pomocy de minimis na firmę wynosi: 15 000,00 PLN

Finansowanie nie obejmuje: kosztów dojazdu do miejsca wylotu/ rozpoczęcia wyjazdu oraz z miejsca przylotu/ zakończenia wyjazdu, kosztów diet służbowych, wyżywienia z wyjątkiem śniadań oraz innych kosztów niewymienionych powyżej m.in. koszty ubezpieczenia, szczepień i testów. Koszty te pokrywa przedsiębiorstwo i nie podlegają one zwrotowi przez Organizatora.

 

Udział w targach organizowany jest w ramach projektu konkursowego „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
tel. 61 62 66 276, e-mail: piotr.kurzawski@umww.pl
tel. 61 626 62 63 e-mail: klaudia.grzeszczyk@umww.pl   

 WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

15 czerwca 2022

Webinarium pt. “Erasmus dla młodych przedsiębiorców”.

Jesteś młodym przedsiębiorcą? Potrzebujesz praktycznego wsparcia? Chcesz skorzystać ze wsparcia z funduszy? To spotkanie jest dla Ciebie! Dołącz do bezpłatnego webinarium! Celem webinarium będzie przedstawienie informacji o programie Erasmus dla młodych przedsiębiorców. Podczas webinarium zostanie omówione sfinansowanie przyszłych i początkującym przedsiębiorcom możliwości uczenia się od doświadczonych ludzi biznesu, prowadzących firmy w innych państwach. Grupa docelowa webinarium to: początkujący przedsiębiorcy, którzy mają w planach założenie własnej działalności gospodarczej lub rozpoczęli działalność w ciągu ostatnich trzech lat, doświadczeni przedsiębiorcy prowadzący małe lub średnie przedsiębiorstwa na terenie krajów biorących udział w programie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”. Webinarium odbędzie się w środę, 15 czerwca 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 13.06.2022 do godziny 12:00. Formularz znajduje się poniżej informacji o webinarium. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Link zostanie przesłany po zakończeniu zapisów na webinarium.   Organizator:Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl Załączniki:Program spotkania W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.     [formidable id="125"]

Rozwój zawodowy pracowników oraz sprawne rozwiązywanie sporów gospodarczych –relacja ze spotkania.

31 maja br. w Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu, odbyło się spotkanie biznesowe dotyczące rozwoju zawodowego pracowników. Wydarzenie otworzyli Wojciech Kruk, prezydent WIPH oraz Krzysztof Urbaniak, Prezes Zarządu Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Chcę podziękować za bardzo dobrą współpracę z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową na rzecz przedsiębiorców z naszego województwa.- w swojej wypowiedzi, Prezes WARP podkreślił także ponad 18-letnie doświadczenie spółki we wsparciu sektora MŚP. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się w jaki sposób pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów. Jednym z prelegentów była Anna Nadstawska, kierownik zespołu Usług Rozwojowych WARP, która przedstawiła możliwości płynące z dofinansowania do szkoleń zarówno dla pracodawców jak i pracowników. Głównym celem projektu "Usługi rozwojowe szansą na sukces"  jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców z Poznania, z sektora MŚP oraz ich pracowników, w szczególności w branżach strategicznych dla regionu tzw. smart specialisation,  osób w wieku 50 lat więcej oraz o niskich kwalifikacjach. – podkreśliła Anna Nadstawska. Poznaliśmy szczegóły dotyczące naboru do projektu oraz zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Mieliśmy także okazję posłuchać niezwykle ciekawego case study Wiceprezydenta WIPH, Tomasza Działyńskiego dzielącego się spostrzeżeniami związanymi z niwelowaniem sporów gospodarczych poprzez arbitraż. Ogrom wiedzy oraz możliwość zadawania pytań sprawiły, że uczestnicy spotkania otrzymali niezbędną wiedzę, która ma szansę przyczynić się do rozwoju kolejnych firm i pracowników z Wielkopolski.  

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Sekretariat; Punkt Obsługi Klienta; Biuro Podawcze Projektów – Parter

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 15 651 000,00 PLN