Pożyczka Inwestycyjna

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 26.01.2023 roku zawiesza nabór wniosków w ramach Pożyczki Inwestycyjnej.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępną w WARP ofertą produktu Pożyczka EKOenergetyczna II.


W dniu 27.07.2022 r. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wznawia nabór wniosków w zakresie Instrumentu Finansowego – Pożyczka Inwestycyjna
(wnioski powyżej 500.000,00 zł).

Pożyczka Inwestycyjna to produkt dedykowany mikro, małym i średnim firmom z siedzibą i/lub oddziałem i/lub stałym miejscem wykonywania i/lub dodatkowym stałym miejscem wykonywania działalności gospodarczej na terenie województwa wielkopolskiego. Pożyczki przeznaczone na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności.

Szczegółowe zasady udzielania pożyczek zostały określone w Regulaminie oraz w Karcie Produktu

  • Kwota pożyczki – do 2,3 mln zł
  • Okres spłaty – do 120 miesięcy
  • Karencja – do 12 miesięcy
  • Oprocentowanie – od 7,62% w skali roku, stałe przez cały okres spłaty.

Zgodnie z zapisami Regulaminu dokumentację aplikacyjną należy złożyć w następujący sposób:

  • w formie papierowej osobiście lub za pośrednictwem poczty/firmy kurierskiej w siedzibie WARP Sp. z o.o. w Poznaniu (61-823 Poznań, ul. Piekary 19) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,
  • lub w formie papierowej osobiście lub za pośrednictwem poczty/firmy kurierskiej w oddziale WARP Sp. z o.o. w Pile (64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Szczegółowych informacji udzielają Specjaliści Funduszu Pożyczkowego WARP:
tel. 61 65 06 338
e-mail: fundusz@warp.org.pl

Pożyczka Inwestycyjna – dokumenty do rozliczenia

Newsletter klientów WARP