Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców

20.03.2024
9.00 - 10.00
online
Kategoria: PIFE
Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców
20.03.2024 9.00 - 10.00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzonym przez WARP Sp. z o.o.  zaprasza na webinarium pn. „Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców”.

  Z powodu wyczerpania limitu miejsc, formularz został zamknięty.

  Spotkanie odbędzie się w środę 20 marca 2024 roku w godzinach od 9:00 do 10:00 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie wskazanie informacji w zakresie wsparcia finansowego na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i ich pracowników. Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących działalność gospodarczą zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji z własnej inicjatywy. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

  Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków? Chcesz podnosić kwalifikacje swoje oraz swoich pracowników? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 18.03.2024 r. (poniedziałek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.  O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Prowadzący:

  Konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: pife.pila@warp.org.pl

  Załączniki:

  Program spotkania

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

  Newsletter klientów WARP