Konferencja – TRZY FILARY ROZWOJU FIRMY

30.05.2023
9:45 - 15:00
ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań
Kategoria: Inne
Konferencja – TRZY FILARY ROZWOJU FIRMY
30.05.2023 9:45 - 15:00
ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. wraz z Allegro i programem Firmy Jutra – Google i PFR, zapraszają na konferencję Trzy Filary Rozwoju.

  Spotkanie odbędzie się 30 maja 2023 r., w godzinach 9:45-15:00, przy ul. Za bramką 1 w Poznaniu.

  Celem wydarzenia jest zaprezentowanie przedsiębiorcom innowacyjnych strategii oraz możliwości finansowania, by mogli rozpocząć lub rozwinąć e-biznes.
  We współpracy z Allegro oraz programem Firmy Jutra – Google i PFR, stworzyliśmy spotkanie, będące odpowiedzią na pytania dzisiejszych przedsiębiorców.
  Jak skutecznie prowadzić firmę w Internecie?
  W jaki sposób analizować dane?
  Jakie rozwinąć biznes bez generowania środków własnych?

  Na te i na wiele innych pytań odpowiedzą nasi Prelegenci:

  Kamila Grotowska – Education and Merchant Development Manager, Pracuje w Allegro już od blisko 12 lat. Obecnie zarządza Akademią Allegro, która jest kompleksowym projektem edukacyjnym, mającym na celu wzmocnienie sprzedaży i dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego.

  Bartłomiej Andrzejewski – Specjalizuje się głównie w tematach związanych z SEO, content marketingiem i SXO. Od 6 lat edukuje przedsiębiorców w ramach programów Grow with Google: jako wieloletni doradca w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google i PFR, obecnie również w roli mentora programu Umiejętności Jutra.

  Tadeusz Wojtaszak – Dyrektor Działu Funduszu Pożyczkowego, WARP Sp. z o.o. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności, sprawiło, że doskonale zna bolączki i problemy polskiego przedsiębiorcy. Praca zawodowa dostarczyła mu wielu okazji, żeby przekonać się jak ważne dla firm jest wsparcie i pomoc merytoryczna.

   

  Zachęcamy do zapoznania się z planem spotkania:

  Harmonogram 

   

  UWAGA:
  Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o wypełnienie powyższego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.05.2023 r., godz. 15:00.

  Newsletter klientów WARP