Stwórz drogę dla swojego biznesu – spotkanie w Koninie. ODWOŁANE

27.06.2024
10:00-13:30
ul. Romana Dmowskiego 3, Konin
Kategoria: Dotacje
Stwórz drogę dla swojego biznesu – spotkanie w Koninie. ODWOŁANE
27.06.2024 10:00-13:30
ul. Romana Dmowskiego 3, Konin
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, spotkanie zostało odwołane.

   

  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne wydarzenie ,,Stwórz drogę dla swojego biznesu” w ramach projektu ,,Droga do zatrudnienia po węglu”.

  Wydarzenie skierowane jest do osób tracących dotychczasowe miejsce pracy w sektorze górnictwa i energetyki konwencjonalnej oraz ich rodzin z regionu Wielkopolski Wschodniej. To świetna okazja, by znaleźć nową ścieżkę kariery i zdobyć wiedzę niezbędną do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

  Spotkanie będzie doskonałą okazją, by:

  • Poznać szczegóły projektu „Droga do zatrudnienia po węglu”
  • Dowiedzieć się, jak założyć własną firmę
  • Stworzyć skuteczny biznesplan
  • Zrozumieć, jak efektywnie promować lokalny biznes

  Termin spotkania: 27.06.2024 r.
  Godzina: 10:00-13:30
  Miejsce: ul. Romana Dmowskiego 3, Konin

   

  Agenda spotkania

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 26.06.2024 r. do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

  Spotkanie poprowadzą:

  Joanna Bravo Chura – Główny specjalista WARP Sp. z o.o. Od 20 lat zajmuje się przygotowywaniem wniosków o dofinansowanie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, a następnie ich wdrażaniem, rozliczaniem i kontrolowaniem. Współpracowała w tym zakresie z organizacjami pozarządowymi, jednostkami samorządu terytorialnego, a także przedsiębiorstwami. Ekspert w zakresie przedsiębiorczości. Była wielokrotnie członkiem komisji oceniających biznesplany. Od 2006 roku prowadzi szkolenia z zakresu podstaw przedsiębiorczości przygotowujące do zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy.

  Sylwia Jędro – 15-letnie doświadczenie z dziedziny finansów, marketingu, organizacji i zarządzania mikro i małych przedsiębiorstw. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie z zakresu administracji samorządowej i współpracy europejskiej. W latach 2009 – 2017 konsultant/doradca w Tureckiej Izbie Gospodarczej, w latach 2014 – 2015 dyrektor biura Tureckiej Izby Gospodarczej, od 2011 r. do 2017 r. Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, w latach 2017-2023 konińska przedsiębiorczyni. Kilkuletni trener i doradca z zakresu przedsiębiorczości. Ponad 500 wyświadczonych usług doradczych dla osób rozpoczynających działalność (w tym sporządzanie biznesplanów), blisko 200 usług doradczych dla osób prowadzących firmy.

  Marta Juszczak – od 20 lat zaangażowana w rozwój wielkopolskich przedsiębiorców i wdrażanie projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Kierownik zespołu z kilkunastoletnim doświadczeniem, a także kierownik projektów skierowanych na rozwój kompetencji i przedsiębiorczości. Wykładowca WSB w Poznaniu. Ekspert w zakresie przedsiębiorczości i tworzenia firm. Od 2006 roku prowadzi szkolenia z dofinansowania projektów, ich rozliczania i wdrażania, a także przygotowywania biznesplanów. W sumie przeszkoliła ponad 1000 osób.

  Wiktoria Michalska – Starsza Specjalistka w dziale Komunikacji i Promocji WARP Sp. z o.o. Od ponad 10 lat związana z marketingiem tradycyjnym i online. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowych, promocją w social media i koordynacją eventów. Współpracowała z markami z wielu branż, doradzała i tworzyła nowe formy komunikacji B2C. Pisze również treści eksperckie do magazynu E-commersce&Digital Marketing oraz Sprzedaż 24.

   

  Serdecznie zapraszamy!

  #FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

  Newsletter klientów WARP