Usługi rozwojowe! – skorzystaj już dziś!

10.04.2024
12:00-13:00
online
Kategoria: PIFE
Usługi rozwojowe! – skorzystaj już dziś!
10.04.2024 12:00-13:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pn. „Usługi rozwojowe! – skorzystaj już dziś!.

  Spotkanie odbędzie się w środę 10 kwietnia 2024 roku w godzinach od 9:00 do 10:00 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie wskazanie informacji w zakresie wsparcia finansowego na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i ich pracowników. Spotkanie skierowane jest do firm z sektora mikro, małe, średnie, duże przedsiębiorstwa oraz osób prowadzących działalność gospodarczą (samozatrudnieni) zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji dla siebie oraz swoich pracowników.

  Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

  Potrzebujesz środków? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje i swoich pracowników? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 08.04.2024 r. (poniedziałek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc.  W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Prowadzący:
  • Konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.
  Organizator:

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP
  Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: pife.pila@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

  Newsletter klientów WARP