Spotkanie

Szanowni Państwo,

W imieniu Regionalnego Punktu Konsultacyjnego działającego przy Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pragniemy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjno – promocyjnych nt. oferty usług Punktów Konsultacyjnych, które odbędą się:

 

  • 26 listopada 2008r. w Pile w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 2, godz. 10:00 do 13:30
  • 27 listopada 2008r. w Złotowie w Urzędzie Miejskim, Aleja Piasta 1, godz. 10:00 do 13:30

Na spotkaniach uzyskają Państwo informacje m. in., w jaki sposób można pozyskać fundusze ze środków Unii Europejskiej na rozwój firmy lub na założenie własnej działalności gospodarczej.

Konsultanci z Punktów Konsultacyjnych poinformują Państwa, o tym: w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, gdzie należy się udać, jakie należy złożyć dokumenty, w celu ubiegania się o pomoc ze środków Unii Europejskiej.

We wszelkich sprawach organizacyjnych pytania proszę kierować do Regionalnego Punktu Konsultacyjnego działającego przy Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, nr. tel. 063 245 30 95 wew. 30,31,58, pk@arrkonin.org.pl.

 WRÓĆ DO LISTY

ZOBACZ TAKŻE

Darmowy podręcznik crowdfundingu inwestycyjnego!

Pierwszy poradnik dla spółek, które chcą pozyskać do 4 mln zł od internautów Na rynku ukazał się pierwszy polski podręcznik crowdfundingu udziałowego, który ma pomóc polskim spółkom pozyskać przez internet do 4 mln zł od drobnych inwestorów. Książka jest dostępna dla wszystkich całkowicie za darmo w wersji do czytania online oraz do pobrania na czytniki. O książce “Crowdfunding udziałowy dla startupów (i nie tylko)” dostępny jest pod poniższym adresem internetowym: https://wethecrowd.pl/ecf Autorem książki jest Bartosz Filip Malinowski, założyciel think tanku WeTheCrowd: Podręcznik skonstruowany jest w taki sposób, aby mogła z niego korzystać dowolna spółka myśląca o pozyskaniu kapitału. To 200 str. pisanych przez 2 lata, w tym komentarze praktyków, polskich emitentów, prawników. Chodzi o to, aby podzielić się za darmo wartościową wiedzą, która jest potrzebna, żeby budować samodzielny, autonomiczny i pozbawiony patologii ekosystem startupowy. Szczególnie teraz, po wejściu regulacji podwyższających limity finansowania przez model udziałowy crowdfundingu do 4 mln zł i przy malejącym zaufaniu do funduszy VC. Książka została wydana niezależnie, całkowicie za darmo - dla wszystkich w wersji do czytania online oraz na czytniki (formaty PDF, EPUB, mobi). Partnerami książki są Leonardo Holding, Beesfund, MamStartup, Fundacja Startup Poland, HubHub oraz Koźmiński Business Hub.  

WARP Sp. z o.o.

ul. Piekary 19
61-823 Poznań

tel. +48 61 656 35 00
fax. +48 61 656 53 66
e-mail: info@warp.org.pl

Parter – Pożyczkowy Punkt Obsługi Klienta
IX piętro – Sekretariat, przyjmowanie dokumentów

(Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.)

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 10.951.000,- PLN, Kapitał wpłacony: 10.951.000,- PLN