Webinarium pt. „Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Sprawdź ofertę szkoleń współfinansowanych z Funduszy Unijnych dla osób fizycznych!”.

28.02.2023
11:00
online
Kategoria: Dotacje
Webinarium pt. „Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Sprawdź ofertę szkoleń współfinansowanych z Funduszy Unijnych dla osób fizycznych!”.
28.02.2023 11:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt. „Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Sprawdź ofertę szkoleń współfinansowanych z Funduszy Unijnych dla osób fizycznych!”.

  Webinarium odbędzie się we wtorek, 28 lutego 2023 r. w godzinach od 11:00 do 11:45 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie przedstawienie informacji w zakresie poddziałania 8.3.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 skierowanego do osób fizycznych w wieku aktywności zawodowej z obszaru woj. wielkopolskiego. Wsparcie w ramach projektu dotyczy dofinansowania podnoszenia kwalifikacji.

  Webinarium skierowane jest do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w wieku aktywności zawodowej zamieszkałych, pracujących lub uczących się na terenie woj. wielkopolskiego.

  Chcesz się szkolić? Chcesz rozwinąć swoje skrzydła? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

   

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 27 lutego (poniedziałek) do godziny 12.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

  ul. Zacisze 2/9, 62-800 Kalisz

  tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372

   

  Załączniki:
  Program spotkania

   

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

  Newsletter klientów WARP