Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców

21.03.2024
9.00 - 10.00
online
Kategoria: PIFE
Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców
21.03.2024 9.00 - 10.00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Z powodu wyczerpania limitu miejsc, formularz został zamknięty.

   

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie prowadzonym przez WARP Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pn. „Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców”.

  Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 marca 2024 roku w godzinach od 09:00 do 10:00 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium jest przedstawienie informacji o możliwościach i warunkach uzyskania wsparcia dla przedsiębiorców oraz ich pracowników na podniesienie kompetencji i kwalifikacji (w tym zielonych kwalifikacji) w ramach Działania 6.4 Wsparcie pracowników i pracodawców Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) ze szczególnym uwzględnieniem Operatora dla subregionu leszczyńskiego. Webinarium skierowane jest do wszystkich firm zainteresowanych podnoszeniem kompetencji swoich pracowników. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

  Potrzebujesz środków na szkolenia? Chcesz podnieść kompetencje i kwalifikacje? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 19.03.2024 r. (wtorek) do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online. Liczba miejsc jest ograniczona.  O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Prowadzący:

  Konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Geodetów1, 64-100 Leszno
  tel.: 61 65 06 261, 61 65 06 262
  e-mail: pife.leszno@warp.org.pl

  Załączniki:

  Program spotkania

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

  Newsletter klientów WARP