Webinarium – EKO na czasie! Wsparcie przedsiębiorców z terenu woj. wielkopolskiego.

11.10.2023
11:00
online
Kategoria: Pożyczki
Webinarium – EKO na czasie! Wsparcie przedsiębiorców z terenu woj. wielkopolskiego.
11.10.2023 11:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile zaprasza na webinarium pn. „EKO na czasie! Wsparcie przedsiębiorców z terenu woj. wielkopolskiego”.

   

  Spotkanie odbędzie się w środę 11 października 2023 roku w godzinach od 11:00 do 11:45 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie wskazanie możliwości pozyskania środków w postaci Pożyczki Ekoenergetycznej na realizację przedsięwzięć, których celem jest zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko. Webinarium skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób zarówno osób fizycznych oraz przedsiębiorców z sektora mikro, małe, średnie firmy. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile.

  Potrzebujesz środków na rozwój? Planujesz inwestycje ekologiczne? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

   

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 09.10.2023 r. (poniedziałek) do godziny 12:00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Prowadzący:

  Konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile prowadzony przez WARP
  Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

  Załączniki:

  Program spotkania

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. realizuje zadania realizowane ze środków publicznych powierzonych Wielkopolskiemu Funduszowi Rozwoju sp. z o.o. przez Województwo Wielkopolskie.

  Newsletter klientów WARP