Webinarium – Fundusze Europejskie w 2021 r. – przegląd możliwości dla beneficjentów.

26.01.2021
12:00-13:00
online
Kategoria: PIFEW
Webinarium – Fundusze Europejskie w 2021 r. – przegląd możliwości dla beneficjentów.
26.01.2021 12:00-13:00
online

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Celem webinarium będzie omówienie możliwości realizowania projektów w 2021 roku w ramach programów unijnych. Sprawdź z czego możesz skorzystać.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. Fundusze Europejskie w 2021 r. – przegląd możliwości dla beneficjentów”.

Webinarium odbędzie się we wtorek, 26 stycznia 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00  na platformie online Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl do 25 stycznia do godziny 10:00.

W odpowiedzi otrzymają Państwo linka do spotkania online.

 

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

Załączniki:
Program spotkania

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.


Pytania i odpowiedzi z webinarium.

1. Poszukuję wsparcia w celu założenia działalności gospodarczej dla osoby pracującej, branża: edukacja. Ewentualnie interesuje mnie wsparcie dla działalności już założonej przez osobę pracującą. Wiek 30+.
W obecnym roku prowadzony jest projekt Twoja Firma, w którym osoby pracujące mogą wnioskować o dotację na założenie działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe. W celu pozyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich (tel 61 65 06 233 lub 235, e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl) lub zapoznania się z dokumentacją projektu na stronie internetowej: twojafirma.warp.org.pl

2. Interesuje mnie dotacja dla osoby zatrudnionej na etacie, chcącej założyć działalność gospodarczą lub prowadzącej taką działalność.
W obecnym roku prowadzony jest projekt Twoja Firma, w którym osoby pracujące mogą wnioskować o dotację na założenie działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe.

Natomiast jeśli chodzi o rozwój działalności gospodarczej, po szczegółowe informacje zapraszamy do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (tel 61 65 06 233 lub 235, e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl). Po przeprowadzeniu diagnozy specjaliści wskażą możliwości wsparcia rozwoju istniejącej już firmy.

3. Interesuje mnie dotacja na rozwój działalności już istniejącej, poszerzenie działalności a konkretnie wsparcie finansowe na zakup programu komputerowego i sprzętu, czy są dotacje w tym temacie?
Zakup środków trwałych jest możliwy m.in. przy wsparciu z Inicjatywy jeremie2. Jest to niskooprocentowana pożyczka ze środków unijnych, udzielana wielkopolskim przedsiębiorcom. Celem tego produktu jest szeroko pojęty rozwój przedsiębiorstw.

4. Witam, poszukuję wsparcia w postaci dofinansowania do szkoleń jako samozatrudniona (nie jestem pracodawcą, nie zatrudniam nikogo). Wiem, że z UP mi się nie należy.
W roku bieżącym prowadzona jest rekrutacja do działania 6.5 WRPO, z którego mogą korzystać wielkopolscy przedsiębiorcy chcący podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje. Nabór prowadzą operatorzy, którzy udzielają dotacji. Wybór operatora jest zgodny z miejscem prowadzenia działalności. Po szczegóły zapraszamy do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (tel 61 65 06 233 lub 235, e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl).

5. Poszukuję wsparcia w celu pozyskania środków na budowę placu zabaw dla przedszkola państwowego.
W roku bieżącym nie przewiduje się naborów do projektów dla przedszkoli.

Newsletter klientów WARP