Materiał z webinarium „Pożyczka szansą na rozwój Twojej firmy. Nie zwlekaj. Sprawdź szczegóły”

19.10.2022
11:00 – 12:00
online
Kategoria: PIFEW
Materiał z webinarium „Pożyczka szansą na rozwój Twojej firmy. Nie zwlekaj. Sprawdź szczegóły”
19.10.2022 11:00 – 12:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Pytania i odpowiedzi:

  1. Czy pożyczka JEREMIE może być przeznaczona na zakup przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części? Jeśli tak, to czy w takim przypadku również jest limit, ze nieruchomości nie mogą stanowić więcej niż 10% aktywów? Czy pożyczka może być przeznaczona na zakup udziałów w spółce?

  Finansowane inwestycje podlegają przedmiotowym i podmiotowym ograniczeniom. Ograniczenie zakupy gruntów zabudowanych i niezabudowanych wg wskazanego limitu funkcjonuje w każdym przypadku w ramach ww. produktu.
  Wskazane inwestycje nie są objęte listą wykluczeń, jednak prosimy o kontakt z wybranym pośrednikiem celem omówienia szczegółów inwestycji. Regulamin u poszczególnych pośredników może się różnić.

  2. Czy omawiane pożyczki są już dostępne ?

  Tak – wskazane podczas spotkania produkty są dostępne. Nabory trwają do wyczerpania środków u Pośredników.


  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt. „Pożyczka szansą na rozwój Twojej firmy. Nie zwlekaj. Sprawdź szczegóły”, które odbędzie się  w środę, 19 października 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie przedstawienie informacji w zakresie możliwości pozyskania środków zwrotnych na rozwój działalności gospodarczej. Webinarium skierowane jest do osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie woj. wielkopolskiego. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego w Pile.

  Prowadzisz swoją firmę? Chcesz rozwinąć swoją firmę i szukasz środków finansowych? Dołącz do bezpłatnego webinarium!

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.

  Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 17 października (poniedziałek) do godziny 12.00.  W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

   

  Organizator:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania

   

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

  Newsletter klientów WARP