Webinarium pt. „Panele fotowoltaiczne? Termomodernizacja budynku? Przedsiębiorco sprawdź co możesz sfinansować z pożyczki EKOenergetycznej II”

25.05.2023
11:00
online
Kategoria: Pożyczki
Webinarium pt. „Panele fotowoltaiczne? Termomodernizacja budynku? Przedsiębiorco sprawdź co możesz sfinansować z pożyczki EKOenergetycznej II”
25.05.2023 11:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pn. „Panele fotowoltaiczne? Termomodernizacja budynku? Przedsiębiorco sprawdź co możesz sfinansować z pożyczki EKOenergetycznej II.”

   

  Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku w godzinach od 11:00 do 11:45 na platformie online Zoom.

  Celem webinarium będzie przedstawienie zasad ubiegania się o wsparcie zwrotne w postaci Pożyczki EKOenergetycznej II dla wielkopolskich przedsiębiorców. Webinarium skierowane jest do przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich firm z województwa wielkopolskiego. Przedstawiona zostanie również oferta Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

  Chcesz zoptymalizować koszty w Twojej firmie? Potrzebujesz środków na nowe przedsięwzięcie? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 24.05.2023 r. (środa) do godziny 12:00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. realizuje zadania realizowane ze środków publicznych powierzonych Wielkopolskiemu Funduszowi Rozwoju sp. z o.o. przez Województwo Wielkopolskie.

  Prowadzący:

  Specjalista z Punktu Informacyjnego Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

  Organizator:

  Punkt Informacyjny Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
  ul. Zacisze 2/9, 62-800 Kalisz
  tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372
  e-mail: infoUE-kalisz@warp.org.pl

  Załączniki:

  Program spotkania

   

   

  𝖶𝗂𝖾𝗅𝗄𝗈𝗉𝗈𝗅𝗌𝗄𝖺 𝖠𝗀𝖾𝗇𝖼𝗃𝖺 𝖱𝗈𝗓𝗐𝗈𝗃𝗎 𝖯𝗋𝗓𝖾𝖽𝗌𝗂ę𝖻𝗂𝗈𝗋𝖼𝗓𝗈ś𝖼𝗂 𝗌𝗉. 𝗓 𝗈.𝗈. 𝗋𝖾𝖺𝗅𝗂𝗓𝗎𝗃𝖾 𝗓𝖺𝖽𝖺𝗇𝗂𝖺 𝖿𝗂𝗇𝖺𝗇𝗌𝗈𝗐𝖺𝗇𝖾 𝗓𝖾 ś𝗋𝗈𝖽𝗄ó𝗐 𝗉𝗎𝖻𝗅𝗂𝖼𝗓𝗇𝗒𝖼𝗁 𝗉𝗈𝗐𝗂𝖾𝗋𝗓𝗈𝗇𝗒𝖼𝗁 𝖶𝗂𝖾𝗅𝗄𝗈𝗉𝗈𝗅𝗌𝗄𝗂𝖾𝗆𝗎 𝖥𝗎𝗇𝖽𝗎𝗌𝗓𝗈𝗐𝗂 𝖱𝗈𝗓𝗐𝗈𝗃𝗎 𝗌𝗉. 𝗓 𝗈.𝗈. 𝗉𝗋𝗓𝖾𝗓 𝖶𝗈𝗃𝖾𝗐ó𝖽𝗓𝗍𝗐𝗈 𝖶𝗂𝖾𝗅𝗄𝗈𝗉𝗈𝗅𝗌𝗄𝗂𝖾.

  Newsletter klientów WARP