Webinarium „Dofinansowanie do szkoleń, jako wsparcie poznańskich przedsiębiorców”

26.10.2022
10.00 - 11.00
Kategoria: Dotacje
Webinarium „Dofinansowanie do szkoleń, jako wsparcie poznańskich przedsiębiorców”
26.10.2022 10.00 - 11.00
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zaprasza na webinarium „Dofinansowanie do szkoleń, jako wsparcie poznańskich przedsiębiorców”, które odbędzie się 26 października 2022 r. o godz. 10.00.

  Spotkanie online, podczas którego nasza ekspertka przybliży temat rozwoju zawodowego pracowników, czyli odpowie na pytania jak i gdzie pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów.

  Webinarium adresowane jest do Przedsiębiorców z mikro, małych i średnich firm, z siedzibą lub oddziałem w mieście Poznań, którzy działają w rozwojowych branżach, wspierają rozwój nisko wykwalifikowanych pracowników oraz zatrudniają osoby z Ukrainy.

  Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 25 października (wtorek) do godziny 14.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

   

  Panelistka:

  Anna Nadstawska – Kierownik Zespołu Usług Rozwojowych w  Dziale Koordynacji Projektów Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  Sp. z o.o. w Poznaniu. Ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów unijnych. Wykształcenie wyższe na kierunkach: Rachunkowość i analiza finansowa, EMBA (Executive Master of Business Administration).

  Newsletter klientów WARP