Materiał z webinarium – „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski – poznajmy się bliżej”.

25.01.2023
11:00 - 11:45
online
Kategoria: PIFEW
Materiał z webinarium – „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski – poznajmy się bliżej”.
25.01.2023 11:00 - 11:45
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  1. Czy uwagi do pierwszej części do 27.01.2023 włącznie?

  Uwagi do pierwszej cześć należy przesyłam elektronicznie do dnia 27.01.2023 r. Szczegółowe informacje na stronie: https://wrpo.wielkopolskie.pl/wiadomosci/projekt-szczegolowego-opisu-priorytetow-programu-fundusze-europejskie-dla-wielkopolski-2021-2027

  2. Czy oprócz Funduszy Europejskich dla Wielkopolski, będą jeszcze dostępne inne środki dla urzędów pracy i aktywizacji osób bezrobotnych?

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski udziela informacji w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Informacje o pozostałych programach udzielane są przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu https://wrpo.wielkopolskie.pl/punkty-informacyjne/4

  3. Dzień Dobry. Czy jest możliwość podesłania informacji wyłącznie o działaniach, z których mogą skorzystać duże przedsiębiorstwa?

  Prosimy o skierowane pytania na adres Punku tj. infoUE-pila@warp.org.pl

  4. Pani Agnieszko, czy pojawi się program wsparcia do otworzenia działalności gospodarczej przez emeryta mundurowego (osoby, która nie może zarejestrować się w PUP)?

  Osoby nie mogące skorzystać ze środków w ramach wsparcia prowadzonego przez Powiatowe Urzędy Pracy mogą skorzystać z możliwości jakie przewidziane są w ramach Inicjatywy jeremie2 tj. pożyczki unijnej. Jest ona również skierowana do osób chcących uruchomić własną działalność gospodarczą.

  5. Czy budownictwo pasywne publiczne jest możliwe tylko w „Wielkopolska Wschodnia”?

  Budownictwo pasywne zgodnie z informacjami zawartymi w planach dokumentu jakim jest Szczegółowy Opis Osi Priorytetowych zakłada takie wsparcie w Priorytecie 2 Fundusze Europejskie dla Zielonej Wielkopolski działanie 02.02.

  6. Czy można otrzymać informację wyłącznie o działaniach, z których mogą skorzystać uczelnie wyższe niepubliczne?

  Prosimy o skierowane pytania na adres Punku tj. infoUE-pila@warp.org.pl


  Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz poznać możliwości nowego programu? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości wsparcia.

  Celem webinarium będzie przedstawienie informacji o Programie Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile.

  Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych możliwościami wsparcia w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027, zarówno osób fizycznych, przedsiębiorców, NGO, JST itp. itd.

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile zaprasza na webinarium pt. Fundusze Europejskie dla Wielkopolski – poznajmy się bliżej”.

  • Webinarium odbędzie się w środę, 25 stycznia 2023 r. w godzinach od 11:00 do 11:45 na platformie online Zoom.
  • Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 23 stycznia (środa) do godziny 12.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.

  Organizator:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

   

   

   

  Newsletter klientów WARP