Webinarium „System Wczesnego Ostrzegania dla Przedsiębiorstw – wsparcie dla firm w okresowych trudnościach w prowadzeniu działalności”

30.09.2022
11.00 - 12.00
online
Kategoria: PIFEW
Webinarium „System Wczesnego Ostrzegania dla Przedsiębiorstw – wsparcie dla firm w okresowych trudnościach w prowadzeniu działalności”
30.09.2022 11.00 - 12.00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt. „System Wczesnego Ostrzegania dla Przedsiębiorstw – wsparcie dla firm w okresowych trudnościach w prowadzeniu działalności”

  Webinarium odbędzie się w środę, 30 września 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom. Wydarzenie zostanie poprowadzone wspólnie z Panią Agnieszką Kozakiewicz Specjalistą z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która przedstawi i omówi założenia projektu.

  Chcesz uzyskać wiedzę w zakresie prowadzenia swojego przedsiębiorstwa? Chcesz wyprzedzić pojawiające się trudności? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy możliwości.

  Celem webinarium będzie przedstawienie informacji o projekcie dla przedsiębiorców, którzy doświadczają okresowych trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej (finansowych i pozafinansowych) i zauważają pierwsze oznaki kryzysu w swoich firmach.
  Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (MMŚP) z terenu całej Polski. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.

  Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego w Pile.

  Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 28 września (poniedziałek) do godziny 12.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

   

  Organizator:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania

   

  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

  Newsletter klientów WARP