Materiał z webinarium – Szkolenie a może kurs? Sprawdź ofertę dofinansowań.

14.09.2022
11:00 - 12:00
online
Kategoria: Dotacje
Materiał z webinarium – Szkolenie a może kurs? Sprawdź ofertę dofinansowań.
14.09.2022 11:00 - 12:00
online
  Zapisz się

  W jaki sposób dowiedział/a się Pan/Pani o webinarium? *


  Pytania i odpowiedzi:

  Pytanie 1.

  Żeby być w bazie usług rozwojowych jako dostawca usługi i aby przedsiębiorcy wybierając nasze szkolenia mogli skorzystać z dofinansowania, to musze mieć certyfikat ISO?

  Odpowiedź:

  Tak, szczegółowe informacje o wymaganych certyfikatach znajdują się pod wskazanym linkiem: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/informacje-o-bazie-uslug-rozwojowych#certyfikaty

  Pytanie 2.

  Czy jeżeli chodzi o środki z KFS to czy są ograniczenia w postaci np. pełnego etatu lub długości zatrudnienia np. min 3 miesiące?

  Odpowiedź:

  O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie jest pracodawcą podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, zatrudniający osoby na podstawie umowy o dzieło. W przepisach nie ma wskazanego terminu długości zatrudnienia.

   


  Chcesz przeszkolić pracowników? Chcesz dowiedzieć skąd można pozyskać środki na podnoszenie kwalifikacji? Zapraszamy na webinarium. Wskażemy wszystkie możliwości.

  Celem webinarium będzie przedstawienie informacji w zakresie możliwości pozyskania środków na podnoszenie kwalifikacji. Webinarium skierowane jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Szkolenie a może kurs? Sprawdź ofertę dofinansowań”.

  • Webinarium odbędzie się w środę, 14 września 2022 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online Zoom.
  • Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.
  • Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 12 września (poniedziałek) do godziny 12.00.

  W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

   

  Organizator:
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
  ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
  tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
  e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

  Załączniki:
  Program spotkania


  W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

   

   

   

   

  Newsletter klientów WARP