Lubisz biegać? Jeszcze zdążysz się zapisać!

Już w sobotę 16 września 2023 r. nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu startuje kolejna, 6 edycja biegu „zaBIEGaj o FUNdusze”! Zapisy do udziału w biegu są bezpłatne. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 10 września. Zostały już ostatnie wolne miejsca!

Dzięki wydarzeniu zaBIEGaj o FUNdusze będzie okazja by poszerzyć swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich, wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz spróbować swoich sił w biegu. W trakcie imprezy można także poćwiczyć z naszymi trenerami i wziąć udział
w konkursach wiedzy o funduszach europejskich.

Trasa biegu wyznaczona jest wokół Jeziora Maltańskiego na dystansie 5 400 (jedno okrążenie Jeziora Maltańskiego) oraz 10 800 metrów (dwa okrążenia Jeziora Maltańskiego). Żeby wziąć w nim udział należy się zarejestrować. Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Niepełnoletni uczestnicy biegu muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna, który powinien być obecny podczas weryfikacji. Weryfikacji należy dokonać w biurze zawodów, które będzie pracować dzień przed rozpoczęciem wydarzenia oraz w dniu biegu. Biegi ze wspólnego startu rozpoczną się o godzinie 11:00. Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma medal i pakiet finishera. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bieg.wielkopolskie.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu z naszym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile
tel. +48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl
gg. 51755430
skype infoue-pila

 

Newsletter klientów WARP