Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu – wznowienie naboru.

10.07.2024

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. dnia 25 lipca 2024 r. o godz. 9.00 wznawia nabór formularzy zgłoszeniowych do projektu Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu. Nabór skierowany jest wyłącznie dla mikro/małych i średnich przedsiębiorstw.

Operator przyjmie 300 Formularzy zgłoszeniowych. Po wpłynięciu wskazanej liczby Formularzy nabór zostanie zawieszony.  Formularze zgłoszeniowe należy składać od godziny 9 za pośrednictwem Generatora Wniosku dostępnego na stronie projektu.

Uwaga: W przypadku braku wpływu Formularzy lub znaczącego rozciągnięcia ich wpływu w czasie, Operator może podjąć decyzje o niezawieszaniu naboru i przejścia w tryb naboru ciągłego.

Usługi Rozwojowe dla Twojego biznesu to projekt oferujący wsparcie finansowe dla przedsiębiorców  z sektora MŚP oraz ich pracowników,  a także innych pracodawców oraz ich pracowników, zlokalizowanych na terenie subregionu poznańskiego (powiaty: M. Poznań, poznański, średzki, śremski, obornicki i szamotulski), poprzez refundacje kosztów poniesionych na udział w usługach rozwojowych

  • Kwota dofinansowania: do 4.000,00 PLN dla jednej osoby/40 000 PLN dla jednego przedsiębiorstwa
  • dofinansowanie do 70% kosztów netto usługi rozwojowej

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu zapraszamy do zakładki Informacje projektowe. 
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa wraz z załącznikami dostępny jest w zakładce Dokumentacja projektu.

Informacje o projekcie Usługi Rozwojowe dla Twojego biznesu udzielają pracownicy WARP Sp. z o.o. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00

tel. 61 65 06 220,  61 65 06 371
e-mail: uslugirozwojowe@warp.org.pl

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Newsletter klientów WARP